HAMİLE KALANLARDAN hamıle kalamayanlara YARDIM ...

ALLAHvarGAMyok

ikizlerin annesi ♡♡♡
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2010
20.969
46
burda bır cogumuz sebepli yada sebepsiz yere gebe kalamamaktayız.oncelıkle hersey allhın takdırırdır.kımımız erkekten dolayı(sperm azlıgı morfolojık bozukluk hareket problemı vs) kımımız kadınsal rahatsızlıklardan dolayı (pko,adet duzensızlıgı) hamıle kalamıyoruz.burda hamıle kalan arkadslardan kalamaynlara onerıler ıstıyoruz.sperm dusuk ıse neler yaptınız yada adet duzensızlıgınız oldugu halde hamıle kaldıysanız ne gıbı seyler yaptınız.....(hepımıze hayırlı bebişler:):nazar:

esracım iyi bi konu açmışın umarım bizlerde yakı zamanda buradaki arkadaşlara hamile kaldığımızı vr kalış serüvenimizi anlatırız....

cnm hayırlı olsun topinkin :ecrin_bebek: bu topik sana bebe getirsin inş:emir_bebek: siperm azlığı için havuç suyunu biliyorum keçi boynuzu kürü eşine sabahları içir havu iç suyunu şifalar olsun ALLAH hepimize versin evlenince banada versin inş

cnm hayırlı olsun topinkin :ecrin_bebek: bu topik sana bebe getirsin inş:emir_bebek: siperm azlığı için havuç suyunu biliyorum keçi boynuzu kürü eşine sabahları içir havu iç suyunu şifalar olsun ALLAH hepimize versin evlenince banada versin inş

iyi dileklerın ıcın saol ıns herkese faydalı bır topık olur.

Bizimde eşimin morfoloji bozukluğundan kaynaklanıyordu.

Eşimin ameliyatından sonra özel olarak hiçbir kür yapmadığım halde değerleri 3 ayda normale döndü.

Doktorlar herşey normal dediklerinden sonra bizde o ay düşünmeye başladık ve hamile kaldım.

Eşim sadece bal ve fındık ezip karışım yedi bir kaç gün.
Onun dışında herhangi birşey yapmadık.

canım çok güsel bi topik olmuş evet ya kıslar yardım edin benim sorunum adet düzensizliği pko haşimato var hepbi var kızlar benim gibi olupta hamiş kalanlar yardım edin allah sen büyüksün yarabbbiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm

Bende 5 yıl bekledim ama benim sorunum tüplerdi 2side tıkalıydı ve yumurtalık kistleri vardı 20 kadar sonra açık ameliyat geçirdim ve tüplerim açıldı kistler patlatıldı şükür ama 2.5 sene geçti aradan hala hamile kalamadım aşılam yaptırdım sürekli tedavi gördüm yok yok yok sonra dedim artık dr bitti benim için aşılamadan sonra gitmedim aradan 13 ay geçti aşılammnın üstünden

bal.çörekotu.tarçını denedim ilk defa sonuna kadar denedim 12 gün incir yedim elimde o ay da olmadı adet gördüm
oda son adet görüşüm oldu bebeğim kendiliğinden geldi babasının doğum gününde süpriz etti bize çok şükür çok ağladım çok şeyler yaşadım 5 sene aralıksız tedavile

ama allahım bana mucize gönderdi bana meleğim benimle şimdi 11 haftalık hamileyim

Allahım bütün istiyenlere nasip etsin bu başka şeye benzemiyor anca çeken bilir bu acıyı
ben hergün herkese dua ediyorum olmayanlarada nasip et allahım diye

Bende 5 yıl bekledim ama benim sorunum tüplerdi 2side tıkalıydı ve yumurtalık kistleri vardı 20 kadar sonra açık ameliyat geçirdim ve tüplerim açıldı kistler patlatıldı şükür ama 2.5 sene geçti aradan hala hamile kalamadım aşılam yaptırdım sürekli tedavi gördüm yok yok yok sonra dedim artık dr bitti benim için aşılamadan sonra gitmedim aradan 13 ay geçti aşılammnın üstünden

bal.çörekotu.tarçını denedim ilk defa sonuna kadar denedim 12 gün incir yedim elimde o ay da olmadı adet gördüm
oda son adet görüşüm oldu bebeğim kendiliğinden geldi babasının doğum gününde süpriz etti bize çok şükür çok ağladım çok şeyler yaşadım 5 sene aralıksız tedavile

ama allahım bana mucize gönderdi bana meleğim benimle şimdi 11 haftalık hamileyim

Allahım bütün istiyenlere nasip etsin bu başka şeye benzemiyor anca çeken bilir bu acıyı
ben hergün herkese dua ediyorum olmayanlarada nasip et allahım diye

oy oy oy ne gusel bır duygu bu böle allh kucagına almayı nasp etsın canım duanı eksık etme.allha emnt ol :)

canım çok güsel bi topik olmuş evet ya kıslar yardım edin benim sorunum adet düzensizliği pko haşimato var hepbi var kızlar benim gibi olupta hamiş kalanlar yardım edin allah sen büyüksün yarabbbiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm

arkadaşım üzülme bizim komşunun kızıda 2 sene falan oldu evleneli çocukları adet düsensizlği yuzunden olmuyormuş bunlar tedavi görmüş ama nedense saklıyorlardı kızın gecen gün hamile olduğunu öğrendim soğan kürünü içtiğini ve öyle hamile kaldığını ablası dedi sende dene istersen ..
bizdede eşimde sperm sayısı ve morfoloji düşük gerçi drler bu sayı ve hareketle olur diyorlar ama daha bişe yok..
allah şifanı versin....

arkadaşım üzülme bizim komşunun kızıda 2 sene falan oldu evleneli çocukları adet düsensizlği yuzunden olmuyormuş bunlar tedavi görmüş ama nedense saklıyorlardı kızın gecen gün hamile olduğunu öğrendim soğan kürünü içtiğini ve öyle hamile kaldığını ablası dedi sende dene istersen ..
bizdede eşimde sperm sayısı ve morfoloji düşük gerçi drler bu sayı ve hareketle olur diyorlar ama daha bişe yok..
allah şifanı versin....

sayı ve harweketınız kac ılac falan yada kur falan ıcıomusunuz?

slm bende 1.5 yıllık evliyim bizde beklemedeyiz eşimde hiç bir sorun yok bende adet düzensizliği vardı bal tarçın çörek otu kullandım ve düzene girdi doktor bebiş olmamasına bi neden yok diyor ama farklı bi doktora daha gidicem teyzem maydanaoz kürü uyguladı ve o ay hamile kaldı ve bir kaç yıl önce ağır bir ameliyat geçirmişti yumurtalıklarından doktorlar olamaz çocuğun demişler ama o bebeğini dünyaya getirdi şuan bebek 8 aylık yani umutsuz olmamak gerek bu topik hepimize uğur getirsin inşallah en kısa zamanda o müjdeli hayırlı haberi alırız

bızde 3 senelık evlıyız yakjlasık ıkı senedır bebıs ıstıyoruz nedenı olmayan bı turdu kımı dr polıkıstık dedı kımı dr olur bekleyın dedı bı olumsuz asılamam var sonrasında ılk tup denememle sımdı 7+5 gunluk hamısım rabbım herkese tum evlat ısteyenlerede o duyguyu yasatsın kucagıma almadan bana merhaba dedıgı gunden berı muthıs bı koruma ıcgudusuyle ona sarılıyorum onunda benı bırakmamasını umuyorum

canım guzel bı konu bugun senınle yazıstıktan sonra hemen buraya yazayım dedım ben de 1.5 yıılık evlıyım aklımızda yoktu cocuk ama bı baktıralım dedık cunku esım sol testısınden amelıyat olmus 3 yasındayken bızde gıttık dr.a spermıyogram ıstedı souca bakınca onunla bı ılgısı yok sperm cok az dedı bı cok dr.arastırdık en sonunda bırıne gıttık ıs sende bıtıyor yasın kucuk dedı bana catlatma ıgnesı yazdı receteye ama bız cok streslıyız duydumkı stres bu ıse engel bekleyelım ben bole gıderse hamıle kalamam dedım aradan 2 ay gectı hamıle oldugumu ogrendım hıc beklemıyorduk tabı uctuk havalara ama benım sıze onerebılıcem bıse yok cunku hıc bıse ıcmedık yemedık allah cok buyuk allah ısteyınce ben kuluma bu yavruyu vereyım dıyınce verıyor ıste bole kızlar benım hıkayemde bu

X