Doğuma Hazırlık Kızlar 13+3 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti ne zaman belli olacak?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Yeldaa25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
116
2
Ayy meraktan ölücem kız mı erkek mi ne zaman belli olacak 11+ 6 da doktor daha erken dedi 13 Mart'ta 16+1 olacak o zamana randevum var acaba söyler mi o zaman? Offff merak ne zorrr Acaba başka bir doktora gidip baktırsam mı cinsiyetine ya da beklesem mi ne dersiniz?:uhm::CüvCüv: Daha doktorla randevuma 3 hafta varrr :CüvCüv:

canım normalde 16.haftadan itibaren kesin belli oluyor.ben 15.haftamda gittiğimde eşi yüzünden göremediğini söylemişti.17.haftada başka doktora gittim.kesin kız dedi ve kızım olacak inşallah.sabret günler okadar cabuk geçiyor ki..

Benimki 15.haftada belli oldu, ondan öncekiler hep tahminiydi..
Ama 20.haftada bile öğrenemeyenler var, göstermiyor bebiş doktor ne yapsın?:))

Pozisyonu uygunsa bebişin, kesin olarak söyler doktorunuz bir dahaki sefere.

benimde 16. haftada belli oldu..16+1 de öğrenirsin eğer bebek uygun pozisyonaysa tabii...

bana 10+5 haftalıkken erkek demişti 15. haftada erkek demişti ve şu an 22 haftalığım.bi oğluşum olacak hayırlısıyla.anlayan doktor anlıyo, tecrübeye bağlı galiba...

valla canim benimde daha dün kesinlesti :))
yani benim kadar beklesen ne yapacaksin acaba zemuszemus

kızlar mrb bende şuan 15 haftalık hamileyim ben 13 haftada ögrendim erkekdi hemde doktor şüpheli bile deil seninki baya belli erkek oldugu demişti

canım benimde ikili testte 13 haftalıktı erkek demişti doktor sonra 18 haftalık kesin erkek dedi hayırlısı ılsun canım çok sık ulturasona girme ne zaman çağırdıys ao zaman git. başka doktora gitme yanıltıyolar kendi doktorun daha ii oluyo canım

Yeldacım daha çok beklersin kaydirigubbakcemile3 ben koskoca 5 ay resmen cehennem azabı çektim. Meraktan öldüm desem yeridir. Tam 20. haftamda öğrendim kızım olacağını. Şuanda da kızımın giysilerini yıkıyorum, sonrada ütüleyip kaldırcam. Hazır olsunlar dimi yani. Şunun şurasında 4 ayım kaldı kaydirigubbakcemile3

cinsiyet olayında doktorun tecrübesi çok önemli kızlar. 11. haftada da öğrenenler var ama en garantisi 16. haftadan sonrası. ben 15. haftada öğrenebildim oğluşumu ama emin olamadım 17. haftada kontrolümde kesinleşti.

16. haftada kesin soyler
bana 12. hafta erkek demislerdi(kucukkken soyleyince yaniliyorlar genelde)
16. haftada kiz oldugu kesin belli oldu
bu arada 12. haftada soyleyen doktor ikili taramayi yapan prof. du... ama tutmadi tahmin yapiyorlar daha cok o haftalarda

Hadi bakalı hayırlısı olsun hepimiz için:) Allah sağlıklı evlatlar versin de belli olunca yazarım sizee:)

11. Haftada aslında bellı oluyor , ama tamamen bebeĞın pozısyonuna , doktorun deneyımıne ve anlayıŞına baĞlı.

Yanı gÖrÜpte sÖylemeyen doktorlarda var , sonradan yanılma olursa aaa bak bılemedı dıye tepkı almamak ıÇın

benım 11. Haftada doktor erkeĞe benzıyor dedı, 13. Haftada yıne erkeĞe benzıyor dedı, o sırada ıÇerı bır hemŞıre gırdı bır evraĞı ımzalatmak ıÇın, baktı ve kesın erkek bu kesın dedı, doktorumda gÜldÜ hatta, sonra 15. Haftada kesın erkek dedı yanı beklıyorlar 16. Haftaya kadar dmeek ıstemıyorlar kesın dıye.

Bugün kasığım ağrıyor diye doktora gittim. 14+1 olmuşum cinsiyet de %90 belli oldu erkekmiş ama %100 2 hafta sonra dedi doktorumuz... ;=) Nihayet ne rank alacağımı öğrendim gelsin mavişlerrrr:emir_bebek:zemuszemus

X