Anti-Aging Halsizlik ve Yorgunluktan Şikayet Edenler....

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

nly26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
178
1
Herkese Merhaba,
:çok üzgünüm:bu halsizilik, sürekli yorgunluk ve bitkinlik hali benim için artık can sıkıcı olmaya başladı.
Bayanlarda bu sık sık olan bi durum, bunun için bilgisi olan varmı?
Ben gıda takviyeleriyle denedim kayısı, badem,çikolata vs. ama isteiğim sonucu alamadım birde bunların sonunda kilo almak varcokacimcoook
Bildiğiniz enerji veren vitaminler veya karışımlar varmı?????

offffffff offffffffffffff
tam benim topiğim :KK43: Off arkadaşım offff
Kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermişşş

Halsizlik ve yorgunluğun B12 ile alakalı olduğunu duymuştum. Test yaptırmış mıydınız.

Tam yaralarıma bastınız. Bazen yorgunluktan bayılacak gibi oluyorum gören de taş taşıdım sanacak. Arkadaşlar da diyorlar hep çok yorgunsun diye

kansızlıktan kaynaklanıyor canım kan degerlerıne baktır derım ben.
bende cok muzdarıptım bu halsızlık ve yorgunlıktan demir ilacları kullandım gectı.

Benim kan değerlerimde tansiyonmda sürekli düşüktür zaten birkaç kez vitamin tavsiye ettiler ama faydalı olduğunu söylemem yada bana öyle geldi bilmiyorum.

Şimdi sporcuların kullandığı ilaçları araştırıyorum hatta şunu almayı planlıyorum ama kararsızım, satan firmayla konuştum bu sporcular için değilmiş artı destek günlük herkes kullanabilir dedi ama biraz daha araştırıcam.

CREAPURE
%100 Saf mikronize kreatin monohydrate
Güç ve kuvvet artışı
Yağsız kas kütlesi
Enerji patlaması
Protein sentezi
Hücresel yoğunlaşma
Artan ATP sentezi
Yorgunluğu azaltır
Laktik asit seviyesini minimum düzeyde tutar
Patentli üretim

Vitaminlerden de tırsıyorum, faydasından çok zararını görmekten korkarım açıkçası. Tabi doktor kontrolünde olunca farklı da yine de istemiyorum pek

ginseng deneyin arkadaşlar. fakat alırken dikkatli olun bilhassa kore ginsengi olsun ve üründeki % oranlarına da dikkat edin. piyasada hapları var.

Nedense bende de var bu aralar o halsizlik ve yorgunluk...

b12 vit,demir ve magnezyum yetersizliği ,ayrıca troid hormonu azlığı,böbrek üstü bezinin az çalışması,kan şekeri düşüklüğü de yapabilir

Aynı sorun bendede var hiç bişi yapmak istemiyorum.............

merhaba nly26 bene aynı dertten muzdarip biriyim.Bitkisel çaylar denedim olmadı.Eczaneden pharmaton adlı destek ilaç aldım.sigorta karşılamıyo pahalı bir ilaç umarım faydası olurda verdiğim paraya değer.istersen deneyebilirsin.

merhaba nly26 bene aynı dertten muzdarip biriyim.Bitkisel çaylar denedim olmadı.Eczaneden pharmaton adlı destek ilaç aldım.sigorta karşılamıyo pahalı bir ilaç umarım faydası olurda verdiğim paraya değer.istersen deneyebilirsin.

Merhaba,
pharmaton u bi süre kullandım ama iştahımı çok açtı diye yarım bırakmıştım umarım faydasını görürsün. Faydalı olursa bilgi ver ben tekrar başlayayım hemenhihoyyyt

Hemşire bi arkadaşımla onun tanıdığı bir eczaneye gittik, çok cana yakın konuşkan bi bayandı. Biraz sohbet ettikten sonra pahalı vitamin destekleri boşver, seninki biraz psikolojik dedi. Olumlu düşünmek olayları hafife almamı sağlayacak hafif bi antidepresan tarzı hap verdi, hemşire arkadaşımda nişanlısından ayrılınca kötü bir dönem geçirmiş oda bu ilacı kullanmış faydasını görmüş. Çarşamba günü başladım 10 filan beklemem gerekiyormuş sonuç almak için faydasını görürsem isminide vererek sizinle paylaşırım.
Bu arada halsizlik ençok kalsiyum eksikliğinden olurmuş o yüzden kalsiyum sandoz-d de verdi onuda içmeye çalışıyorumboshayallersmile

Merhaba,
pharmaton u bi süre kullandım ama iştahımı çok açtı diye yarım bırakmıştım umarım faydasını görürsün. Faydalı olursa bilgi ver ben tekrar başlayayım hemenhihoyyyt

pharmaton tam bir fiyasko arkadaşlar, yani ben öyle düşünüyorum o mermi gibi hapları düzenli olarak kullanmıştım, hiçbir işe yaramadı paramda çöpe gittikafamçokkarıştı

Benim kan değerlerimde tansiyonmda sürekli düşüktür zaten birkaç kez vitamin tavsiye ettiler ama faydalı olduğunu söylemem yada bana öyle geldi bilmiyorum.

Şimdi sporcuların kullandığı ilaçları araştırıyorum hatta şunu almayı planlıyorum ama kararsızım, satan firmayla konuştum bu sporcular için değilmiş artı destek günlük herkes kullanabilir dedi ama biraz daha araştırıcam.

CREAPURE
%100 Saf mikronize kreatin monohydrate
Güç ve kuvvet artışı
Yağsız kas kütlesi
Enerji patlaması
Protein sentezi
Hücresel yoğunlaşma
Artan ATP sentezi
Yorgunluğu azaltır
Laktik asit seviyesini minimum düzeyde tutar
Patentli üretim

canım alırsan fiyatını yazarmısın bende yorgunluktan ölüyorum
umarım faydalı olur :çok üzgünüm:

Arkadaşlar henüz özelden cevap yazamıyorum malesef:kedi:
Bi sakıncası varmı bilmiyorum ama kullandığım ilacın adı "Citol" bir hafat yarım tablet kullanıp sonra bir tablete çıkarmak gerekiyormuş. Bende hafif bulantı yaptı ilk günler ama şimdi geçti, kendimi daha iyi hissediyorum ama bu ilaçtanmı yoksa psikolojikmi bilmemCADIARZUCADIARZU
Bana söylenen iki hafta içinde çok olumlu olacaksın, kafana bişey takmıcak hale geleceksin böylece yorgunluk hissin olmayacak yönündeydi.
Sizde araştırın eğer aklınıza yatarsa deneyin ve öğrendiğiniz bilgileri lütfen benimle paylaşın.

aslında içimi en çok rahatlatan reçetesiz verilebilen bi ilaç olduğu için çok zararlı olmayacağını düşündüm yada kendimi kandırıyorumdelikafadulden

Arkadaşlar henüz özelden cevap yazamıyorum malesef:kedi:
Bi sakıncası varmı bilmiyorum ama kullandığım ilacın adı "Citol" bir hafat yarım tablet kullanıp sonra bir tablete çıkarmak gerekiyormuş. Bende hafif bulantı yaptı ilk günler ama şimdi geçti, kendimi daha iyi hissediyorum ama bu ilaçtanmı yoksa psikolojikmi bilmemCADIARZUCADIARZU
Bana söylenen iki hafta içinde çok olumlu olacaksın, kafana bişey takmıcak hale geleceksin böylece yorgunluk hissin olmayacak yönündeydi.
Sizde araştırın eğer aklınıza yatarsa deneyin ve öğrendiğiniz bilgileri lütfen benimle paylaşın.

aslında içimi en çok rahatlatan reçetesiz verilebilen bi ilaç olduğu için çok zararlı olmayacağını düşündüm yada kendimi kandırıyorumdelikafadulden

canım ilacın ismini görüce cok şaşırdım ben bu ilacı bir senedir kulanıyorum hiç yan etkisi yok bana pisikyatır vermişti bende bir içiyordum sorunlardan ikiye çıkarttım :1hug:

canım ilacın ismini görüce cok şaşırdım ben bu ilacı bir senedir kulanıyorum hiç yan etkisi yok bana pisikyatır vermişti bende bir içiyordum sorunlardan ikiye çıkarttım :1hug:

:Saruboceq: peki faydasını görüyormusun ???

X