Göz Çevresi Bakımı Limon suyu mucizesi...Kaz ayaklarında anında gözle görülür azalma

thailia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
11
1
Selam kızlar,uzun zamandır kaz ayaklarımdan şikayetçiydim.Uzun süredir de bu sitedeki forumları takip ediyorum.Bir sürü doğal bakım ve Pahalı kremler denedim ama en etkili yöntemi buldum.Mucizevi limon suyu...Evetsadece limon suyu.Size tavsiyem gözçevrenize ve yüzünüze buzdolabında beklettiğiniz limonun suyunu üzünüze masay aparak sürmeniz.Yani parmaklarınız yardımıyla küçük darbelerle,nazikçe sürmeniz.Yzünüzün gerginleştiğni,sıkılaştığnı ve kırışıklarınızın nasıl hafifleyip,yok olduğunu göreceksiniz.Ben daha ilk kullanımda gözlerime inanamadım. Sonuç=mükemmel. Ben kayısı yağından,at kestanesine yağına kadar bir sürü bakım kürü denedim.
Yağ kullanmamanızı tavsiye ederim,zamala göz çevrenizde yağ bezeleri olşuyo.Benim oluştu o sebepten yağ kullanmıyorum göz çevreme.Zaten limon suyu kadar da etkili olmadı hiçbiri. Forumlarda limon asitlidir,cildi tahriş eder,kızartır denilmiş.Benim cildimi tahriş edip kızartmadı ki cildim çok kuru ve hassastır.Buz kürü uyguladım morardı,kırmızı lekeler oluştu yüzümde ve günlerce geçmedi.Bana limon suyunu bir cilt bakım uzmanı tavsiye etti.Ben sonuçtan çok memnunum.
Bu arada cilt maskesi olarak da yaş maya+ılık süt+bal karışımını tavsiye ederim ondan da çok memnun kalmıştım.haftada bir yeterli.cildi güzel nemlendirip gerginleştiriyor.Son olarak yüz yogasına başladım.bakalım sonç ne olacak.
Saç bakımına gelince,japon gülü arkadaşın sinemakili tarifini denedim bugün saçlarım gerçekten mükellemel oldu.onu da saçlarınıziçin denemenizi tavsiye ederim.
Herkese kırışıksız,sağlıklı günler...zemuszemus

Son düzenleme:
Limon suyu içindeki asitten dolayı acaba göz altını iyice kurutup kırıştırmazmı?

Valla ben limon suyunun cilt kanserine bile engel olduğunu biliyorum.Dr. Mehmet Öz tavsiyesi.Bana bir cilt bakım uzmanı önerdi.Ben sabahları sürüyorum,tahriş ya da kuruluğa neden olmadı henüz.

bende limon+soda+tarcın uyguluyorum buz kalıplarında dondurararkkk..
anında görüntü deneyin görünnn...opuyorumnanaktan

Burda okuduktan sonra sodalı bu karışımı yaptım.1 şişe soda 1 tane limon ve 1 tatlı kaşığı da tarçını karıştırdım.Buz kaıplarına döküp dondurdum.Yatmadan önce buzu göz altlarıma sürdüm ve öylece yattım.ılk sürdüğüm anda gerçekten morluklar hafiflemiş görünüyordu ancak sabah kalktığımda sanki daha bir morarmış daha kötü olmuş gibi geldi gözüme.Toredo, biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisin?Bu karışımı hergünmü yapıyorsun?Sadece sürünce anlıkmı etki ediyor yoksa etkisi kalıcımı?Senin göz altı morluğun tamamen geçtimi?Ne kadar sürede sonuç aldın?Bütün bu sorularımı cevaplandırırsan çok sevinirim.

Burda okuduktan sonra sodalı bu karışımı yaptım.1 şişe soda 1 tane limon ve 1 tatlı kaşığı da tarçını karıştırdım.Buz kaıplarına döküp dondurdum.Yatmadan önce buzu göz altlarıma sürdüm ve öylece yattım.İlk sürdüğüm anda gerçekten morluklar hafiflemiş görünüyordu ancak sabah kalktığımda sanki daha bir morarmış daha kötü olmuş gibi geldi gözüme.Toredo, biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisin?Bu karışımı hergünmü yapıyorsun?Sadece sürünce anlıkmı etki ediyor yoksa etkisi kalıcımı?Senin göz altı morluğun tamamen geçtimi?Ne kadar sürede sonuç aldın?Bütün bu sorularımı cevaplandırırsan çok sevinirim.

Canım bu işlem hergün olmaz cildi tahriş ediyor..eğer sen morluk var diyorsan sana üzüm çekirdeği yağı öderirim ..1 ay sonraya rengini alıyor..

bu bahsetmiş olduğum 3 lü sadece kırışıklığı yok ediyor.2 günde bir uygulamak kafiii..

eğer cildinizde kuruluk çok olursa takviye amaçlı dondurulmuş sütü yüzünüzde gezdirin..anında nem veriyor...

sabahları yapıorum dıosun o öle yüzünde kalıomu yoksa yıkıyomusun lımon suyunun üzerıne makyaj yapılamaz heralde yardımcı olursan sevınırım:)

X