Maske Tarifleri Kuru ciltler için kesinlikle işe yarayan bir formül tarifi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
Arkadaşlar bundan bir hafta evel teyzemden kuru cilt için bir formül öğrendim. Uyguladım. kupkuru cildim bebek teni gibi yumuşacık oldu. teyzeme bunu bir dermatolog arkadaşı tavsiye etmiş. Bütün gün arkadaşları kullanmış.Hepsi çok memnunmuş. Bende deneyim dedim. Araştırdım en azından hepsi cilde zararı olucak şeyler değiller denemekte fayda var dedim veee sonuç harika. Tabiki eski kırışıklıkları düzeltmiyor ama eminimki bundan sonra çok az kırışacağım. hemde çok ucuza maloluyor .Şimdi size vericeğim formülü büyük bir krem kutusunda yada küçük bir kavanozda homojen bir hale gelene kadar iyice karıştırın sabah akşam cildinizi yıkadıktan sonra cildinizi kurulamadan ıslak ıslak yüzünüze boynunuza ve göz çevrenize bolca sürün. cildiniz çok kuruysa 3 4 kezde sürebilirsiniz.
2 adet medacassol krem
1 adet mavi bebantel 1adet anestol krem
1 büyük acı badem kremi
7 adet e vitamini kapsülü
deneyin memnun kalıcaksınız sevgiyle güzel kalın

Bence bir denemelisin 23 milyon tutuyor .Memnun kalmazsan el kremi olarak kullanırsın.

orda yazanlar nedir hic bilmiyorum, burda yasadigim yerde yok, okulda kullandigimiz urunlerin icerigindede yazmiyor hicbiri.. ama "SOM" arkadasiminda dedigi gibi, kuru ciltde akne olmadigina gøre, akne icin ise bu anestol, zamanla kuru ciltde sivilce yapar, cunku akne icin olan urunler, akneyi yok etmek amaciyla cildi dahada kurutur, ama cilt kendini korumaya gecince daha fazla cilt yagi "sebum" uretir ve sivilce yapar.

Ama E-vitamini nemlendirmek icin harika gercekten, hemde antioksidant iceren bir vitamin, gunluk hava kirliligi, stres vs.. bunlara karsi cok iyi korur.

X