tüpleri tıkalı olupta hamile kalamayanlar buyrun burda dertleşelim

kızlar bende bildiğim bir dua yı paylaşmak istedim... hacet namazı kılıyorsunuz mümkünse cuma günü bilmeyenler için 4,10 veya 12 rekat kılabilirsiniz ama en az 4 rekat olacak... ilk rekatta Fatiha'dan sonra 3 kez Ayete'l Kürsi okunuyor. diğer 3 rekatta Fatiha'dan sonra sırayla İhlas, Felak ve Nas okunuyor.... namaz bitince hacet dua sı okunuyor ve hacetimizle ilgili Rabbimize dua ediyoruz.... namaz bitince de 3 İhlas bir fatiha ile tesbihat yapıyoruz... Tesbihat yaptığımız tesbihimizi de kıbleye karşı asıyoruz... isteyen 41 kişiye 41 tesbih verip kendi duası için tesbihat yapmasını isteyebilir...Tesbihatı aynı gün bitirmek gerekmiyor... Ancak tesbihat yapılan her gün Hacet namazının kılınması gerekiyor...
tabi bunların hepsi birer vasıta... Yine Rabbim bilir olup olmayacağını bize düşen ellerimizi duaya kaldırmak....

kızlar bende bildiğim bir dua yı paylaşmak istedim... hacet namazı kılıyorsunuz mümkünse cuma günü bilmeyenler için 4,10 veya 12 rekat kılabilirsiniz ama en az 4 rekat olacak... ilk rekatta Fatiha'dan sonra 3 kez Ayete'l Kürsi okunuyor. diğer 3 rekatta Fatiha'dan sonra sırayla İhlas, Felak ve Nas okunuyor.... namaz bitince hacet dua sı okunuyor ve hacetimizle ilgili Rabbimize dua ediyoruz.... namaz bitince de 3 İhlas bir fatiha ile tesbihat yapıyoruz... Tesbihat yaptığımız tesbihimizi de kıbleye karşı asıyoruz... isteyen 41 kişiye 41 tesbih verip kendi duası için tesbihat yapmasını isteyebilir...Tesbihatı aynı gün bitirmek gerekmiyor... Ancak tesbihat yapılan her gün Hacet namazının kılınması gerekiyor...
tabi bunların hepsi birer vasıta... Yine Rabbim bilir olup olmayacağını bize düşen ellerimizi duaya kaldırmak....

paylaşımın için çok teşekkürler canım allah razı olsun.inş dua bebişlerimize kavuşmamıza vesile olur.rabbim büyük olur mu olur.

paylaşımın için çok saol arkadaşımm inşallah en kısa zamnda tüm isteyenlerin yüzünü güldürür rabbimm inşallahhhhh:Saruboceq:

6 yıllık evlı tanıdıgım vardı tuplerı tıkalıydı
doktor kesınlıkle olmaz dedi
adanaya gıttı
ordakı doktorlar burdakılerın anlamadıgını sölemıs
amelıyat yaptı
6 ay ıcınde olur ınşşşş demısler

üzülmeyelim arkadaşlar kabul olunmayacak duayı rabbim ettirmezmiş benimde tek tüp kapalı açılmayacakmşta hayırlısı inşallah

Esra 8 canım sanırım hem az hemde dÜzensızleŞtı ben operasyon geÇırdım o yÜzden bırı kapandı daha Önce herŞey Çok ıyıydı

kızlar bişi sorcam sıze
tuplerı tıkalı olanların adetlerınde duzensızlık oluormu ?
zannetmem cnm düzensizlik yapcağını genelde kist yapıyo düzensizlik benim kist olunca düzenim bozuluyo çünküboshayallersmile

6 yıllık evlı tanıdıgım vardı tuplerı tıkalıydı
doktor kesınlıkle olmaz dedi
adanaya gıttı
ordakı doktorlar burdakılerın anlamadıgını sölemıs
amelıyat yaptı
6 ay ıcınde olur ınşşşş demısler
peki cnm noldu oldumu yoksa beklemedemii benimde tüpler tıkanıktı çok dr olmaz tüp bebek yap dedi bi tane doktorda ameliyata şans verdi ameliyat oldum üstünden 2,5 sene geçti ama ne gelen ne gidenna.s

emoss canım ben başladım meryem suresine ,sen naptın yeni gelişmeler var mı

yok cnm ben adetimi bekliyorumm daha başlamadım ama adetim geçikiyo hadi hayırlısı diyorum:emir_bebek: bu arada ben tarçın çörek otu bal karışımı yapmıştımm 2 ay belki faydası olurrrdelikafadulden

Nasil alindi bir tupun cok gecmis olsn bnde emsey hastanesinde tup bebege baslamayi dusunuyormm
Ben semiha sakira gitimm ilk tupim 2 sene onca alinmisti dis gebelik kecirdim tupim partladi alindii kecen hafta ikkkinci tupimda sivi oldin icin kapatilar bebek olmasina engeliomus.bugun doktra gitim istafim zaman tup bebeya baslayabilirmisimm benda dusuniorum bir dahaki ay hemen baslimo deyaa yoksa braz dinglanimi deyaa....tupler kapaliyesa hemen rapor cikiomuss

Ben semiha sakira gitimm ilk tupim 2 sene onca alinmisti dis gebelik kecirdim tupim partladi alindii kecen hafta ikkkinci tupimda sivi oldin icin kapatilar bebek olmasina engeliomus.bugun doktra gitim istafim zaman tup bebeya baslayabilirmisimm benda dusuniorum bir dahaki ay hemen baslimo deyaa yoksa braz dinglanimi deyaa....tupler kapaliyesa hemen rapor cikiomuss

Ben de bir hafta once rahim filmi cektirdim. Iki tupum de kapali cikti. Yarin doktorla gorusmeye gidecegim. 1 senedir evliyim ama yasim 27. Rapor cikar mi cikmaz mi bilemiyorum. Doktorun soylediklerine gore bir yol cizecegim. Baskent hastanesine Göğşen beye gidiyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Cok zor ve sabır gerektiren bir süreç. Umarım sonu güzel olur.

Rabbim istiyenlere nasib etsin amin benim tupler kapaliydi acildi ve suan hamileyim ins bol bol meryem suresini okuyon ins

Benim tüplerim tıkalı tüp bebek raporu alabiliyor muyuz arkadaşım?

Ben de bir hafta once rahim filmi cektirdim. Iki tupum de kapali cikti. Yarin doktorla gorusmeye gidecegim. 1 senedir evliyim ama yasim 27. Rapor cikar mi cikmaz mi bilemiyorum. Doktorun soylediklerine gore bir yol cizecegim. Baskent hastanesine Göğşen beye gidiyorum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Cok zor ve sabır gerektiren bir süreç. Umarım sonu güzel olur.
Tüpler tıkalı olunca rapor çıkıyor mu?

Slm tüplerim kapalıymış bana yardım edebilicek kimse varmı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
Tüplerin ne yüzden kapalı hydrosalpenks mi? Doktoruna danış, tüp bebekçi de kontrol etsin. İlerlemeden kontrol ettir mutlaka

X