İstanbul Anadolu Yakası Düğün Mekanları ve Fiyatları

kızlar wonderlant eğlence merkezini 3 tane düğün salonu birde bahçe düğünleri için yerleri var.çok şık ve uygun fiyatları hepinize tavsiye ederim.senelerdir bu işi yapıyorlar profösyonel olmuşlar ben geçmişte orda 5 sene çalışmıştım.her ayrıntıyı biliyorum telefonu 2163055261 necla hanım size yardımcı olur

merhaba herkese;küçüksu kasrında 150 200 kişilik nişan organizasyonu nekadar tutar acaba bir bilgisi olan var mı? eylül sonu olucak.

canım anadolu yakasında moda teras hakkında bilgin varmı,,yada maltepe sahilde bildiğin yerler
150 kişilik bi davet düşünüyoruz bütçeyi sarsmicak şekilde ,önerdiğin yerleri okudum ama hala çok kararsızım :KK43:((

canım anadolu yakasında moda teras hakkında bilgin varmı,,yada maltepe sahilde bildiğin yerler
150 kişilik bi davet düşünüyoruz bütçeyi sarsmicak şekilde ,önerdiğin yerleri okudum ama hala çok kararsızım :KK43:((
öncelikle şunu söliyim moda teras bütçeyi sarsar fazlasıyla ki zaten yazmış arkadslar pahalı baya. sen tam olarak ne tarz biyer istiyosun ? ne zman olacak belli mi ?

nikahtan sonra en yakın aile üyeleri ve arkdaşlardan oluşan bi yemek düşünüyoruz biraz seçici davranıcam açıkçası öle salon tarzı kapalı yerlerde olan düğünlerden hoşlanmıyorum :KK43:(( tarih için şimdilik zmn var daha yeni nişanlıyız seneye mayıs-haziran gibi filan olur sanırım ama ben şimdiden başladım araştırmaya,iş dolayısıyla çok koşturamicam bu işler için o yüzden şimdiden aklımda bazı yerler kalsın istiyorum son aylarda stres oluyorum nedense:S
maltepe-küçükyalı tarafında olabilir önerebiliceğin yerler varsa tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler :KK66:

Kizlar bende cOk arastirdim Ayse Teyze diye biryer var ben orda istiyorum kisi basina hersey dahil tavuk lu yemege 55 kirmizi et 60 lira dediler 400 500 kisi de indirim de yapiyorlar bir de konaklama var cok güzel bir kir dügün mekani hem fiyati da uygun arastirin derim :)

cnm moda teras kişi başı 90-100 tl asla değmez bence..Arkadaşla arasında yapcaksan özel bi yer olsun su ada mesela, ya da kız kulesi "ne bilim..Az olsun gittiğin yer çok güzel olsun bütçene uygunsa

X