Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

ben varıııım 12 kilo hedefim
Benim simdilik 10 ama daha sonra 2-3 kilo daha verebilirim :). Artik birbirimizi motive ederiz insallah. 2 gündür 1 er saat mezdeke oynadim :). Kiz bi uyusa bugünde oyniyacam. Kulakliklari takiyorum oynuyorum. Bebek sesten rahatsiz olmasin diye. Su icinde kaliyorum.

Benim simdilik 10 ama daha sonra 2-3 kilo daha verebilirim :). Artik birbirimizi motive ederiz insallah. 2 gündür 1 er saat mezdeke oynadim :). Kiz bi uyusa bugünde oyniyacam. Kulakliklari takiyorum oynuyorum. Bebek sesten rahatsiz olmasin diye. Su icinde kaliyorum.
ben 1 saat le başlayamasam da 30 dk ya başlayıp sana katılabilirim canımm:KK5:

moraller bozuk demiştim ya kendimi motive edip 30 40 dk oymadım canım :) sende durumlar nasıll
Bende bugün gündüz ev işi yapmaktan oyniyamamıştım. Akşam kızı uyuttuktan sonra oynadım. Gündüzde cok yedim diye 1,5 saate yakın göbek attım :). Morelimizi yüksek tutalım. Oynamaya devam :)

Basen ve popo ağırlıklı vücut şeklim banada iyi gelir mi kızlar

Çok iyi bi sure ama hasta oldum direncim dustu :KK43: halsizlik diz boyu en iyisi alistirarak yapmak ama ben yarindan itibaren hastaligi da ustlenmeyio tekrar basliyoree yazarim canim :spor::KK54:
geçmiş olsun canım hiç üzülme bu arada bedeninde dinlenmiştir...
bende başlayacağım dans etmek iyi geliyor insana...

canım bu arada bir ayda 4 kilo çok iyi diyet yapmışmıydın sormayı unutmuşum
Diyet yapmadim ama bogazima çok duskundum özellikle makarna pilav dedin mi akan sular dururdu ekmeği ve onlari cikardim hayatimdan anca arada o da karbonhidrat ihtiyacı için bi kepce. sadece kahvaltida ya yulaf lapasi ya iki etimek ekmek aratmiyor bunlar bi de ekmegi porsiyonlari kuculttum canim hatta aclik hissim o kadar hafiflediki sanirim midem bu düzene alisiyor az ye yavaş ye vücut doğduğuna inaniyor inan sağol bu arada geçmiş olsun dileklerin için :dua::KK19:

X