Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

bu grup tam benlik olmuş. bu yöntemle terleyerek toksinler de gidiyor, ödemler de. bir kaç sene önce dans ederek güzel kilo vermiştim. ev işlerini yaparken de hareketli müzikleri açarım hep. eğlenerek işler de bitmiş oluyor. vileda yaparken bile dans edenlerdenim. tabi sıvı tüketimini çoğaltıp, yemekleri düzenlememiz lazım..

bu sayfayı görmeden tesadüf ben de oynayarak kilo vermeye bugün başladım ve uyguladım. Ben zaten halkoyunları eğitmeniyim bir kaç yıl işe ara verince kilolar bir anda ortaya çıktı bir yıl içinde 50li kilolardan 65lere fırladım :) vücut alışmış oynamaya rejim filan hakgetire açlıktan ölsem kilo veremiyorum madem öyle bende kıvırmaya:)

oynayacam valla Birazdan. 1 saat falan dans edeyim de iyice saldım son zamanlarda gitsin yağlar =)))

hangi şarkıları dinliyosunuz oynarken arkadaşlar ? Sıkıldım aynı şarkıları dinlemekten, şu şarkı çok güzel insanın kanını hoplatıyo dediğiniz şarkılar varsa yazın ekleyim listeme..

walaa güzel topik olmuşşş 1 hafta önce evde başlamıştım bu hareketlere oynamayaa mezdeke mısır danslarıı ve latin:)))) varım bendee be kızlarrrrrrrr:124:

dün tekrar başladım dans etmeye. 40 dk yapabildim. çabuk yoruldum.. e 3 aydır yapmıyorum nerdeyse.. yaza kadar incelmem lazımmmm

:KK1:kızlar oynuyorum şimdi.....

moralim bozuktu insan rahatlıyor..

beğendiğiniz müzikler varsa şöyle terleten paylaşın lütfen..

ben de 2 gündür başladım sabahları 40 dk-1 saat arası oynuyorum yorulmadan terliyorum resmen :KK1: ve ben çok sinirliyimdir ama oynarken herşeyi unutuyorum :KK53:

oynamaya başlamadan karnınıza poşet sarın ama streç film olmasın ince çöp poşeti olabilir oyun bittiğinde poşeti çözüp bakın ne kadar ter atmış:KK70:

bende dünakşam yaptım.uykum vardı. dans edince uykum kaçtı :KK43: uyuyamadım ama :KK43:olsun fazla kalorimi attım.

Oynayarak zayıflamayak isteyen horon tepsin. :KK70:

Hem egzersiz hem eglence olsun derseniz Hip Hop ABS öneririm..

uzun zamandır yazılmamış buraya yokmu şuan dans ederek zayıflayan kmse
bende bu topiği görmeden önce sabah aklıma geldi başlamak. Pazar günü başlıyorum bende dans ederek kilo vermeye.
Lisedeyken sürekli tek başıma oynardım evde ve hiç 50 kilonun üstüne çıkmıyodum ozamanlar. Yine öyle olmak istiyorum :KK31:

X