emla krem.acil!!

ben kullandim
mantarim bir turlü gecmiyordu kasintidan duramiyordum sürekli kasdigim icinde iylesmiyordu doktorum bir kereye mahsus verdi zaten cok kücük bir tüpün icinde bir kac kez kullandim
uyustugu icin kasinmiyordu ama gerekmedikce kullanilmasini onaylmiyor doktorlar
hatta sonra ben eczaneden tekrar almak istedim ama vermediler

Vajinismus denemeleri içinse kullanıp faydasını görenler var, vajinismusu yenelim konusuna bakabilirsin.

Ama bikini bölgesi ağdası için diyorsan o başka, onu da ben denedim ve memnun kaldım, tavsiye edebilirim.

ewet vajnismus için soruyordum bu şekilde olan varsa bilgilendirirse sevinirim.. özellikle bu krem adında konu acmak istedim

Bir doktordan duyduğum kadarıyla emla yeni doğanlarda bile güvenle kullanılan bir lokal anestezik krem, güvenle kullanabilirsiniz. Vajinismus başlığındaki birçok arkadaşa da doktorları tarafından tavsiye edildi, ve onlar da kullanıp faydasını gördüler.

Ben vajinismusu emlasız yenen bir insanım, ama arkadaşlardan bildiğim kadarıyla fındık kadar sürülüyor olabildiğince içeri, önce biraz yanma hissediliyor, sonra uyuşma oluyor ve acı ya da yanma hissetmiyorsunuz. Benim bildiğim bu kadar. Ama daha fazlasını öğrenmek isterseniz aşağıdaki adrese yazın, mutlaka bir cevap veren çıkar.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12488618#post12488618

Umarım tez zamanda atlatırsınız.

Emla krem değişkendir vücuda göre yani bazısında olumlu bir uyusturma bazısında ise sonucsuzdur cünkü uyusturmanın dozu önemlidir ve bu kremde sınırlıdır

Vajinismus konusuna bakarsan hepimiz kullanıyoruz canım, bir zararını görmedim henüz...

evet bende emla kremele yendım vajınusmusu ve keısnlıkle tavsıye edıyorum ..

son bir seyde benden ozaman,emla krem daha önce yazılıyordu ssk dan o sekilden alınabiliyordu.
artık yazılamıyor martta cıkan kanundan sonra.
piyasa fiyatı 28 lira içinde 5 adet var bilginize.
saygılar.

bakıyorum ama ben sadece bu kremle ilgili bilgi almak istedim kullananlardan tsk ederim

ılk once parmak egzerszıı yapman gerek yanı serce parmagınınla egzersız yapıyoruz sonra parmagımıza az bır sey nohut kadar alman geterlı ıc kısma suruyoruz bıra zyanıyor ama azcık bekle hemen gecıyor bır kac dakka beklemen yeterlı olucaktır uyustugunu hıısedeceksın ve parmak egzersızıne baslıyoruz egerkı vajınusmussan mutlaka parmak egzerszılerını yapacaksın egzerszılerde sana yardımcı olabılrım

ilişkiye giremediğim için doktor vermişti bana emla kremini.kullandım ama ben faydasını görmedim.ağda da işe yarıyor ama.

X