Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

ıyılık canım sen nasılsın ...
valla bugun 27 bıttı persembe gunu duasını yapıcaz nasıbse...
ınsallah seneye de tadarız bunları ...
senın durumnlar nasıl azalıyo gunler Allah tan sıcklarda azalıyo gıttıkcee

hosgeldın ayselım ...
hakketn pek gorunmuyosun bu aralar ...
valla burda 1 haftadır en azından aksamları esıyo hava ...
carsambadan sonrada yagmurlar gelıyo sukur

sorma tatlım artık sırt ustude uyuyamıyorum sıcak bı yandan zaten...bakalım bugun kont var. iyice sistim. resmi eklicem briazdanguclubacismile

afiyet olsun canım

sağol ayselim biraz geç cvp yazdım yine net gitti:)

sorma tatlım artık sırt ustude uyuyamıyorum sıcak bı yandan zaten...bakalım bugun kont var. iyice sistim. resmi eklicem briazdanguclubacismile

bafo slm.doktor bana en son 3.aya girdiğimde kotrole gitmiştim bundan sonra sırt ustu yatma demişti.genelde sola yatmak ii die sola yatıorum bu seferde fazla uyuyunca uyuşuo kalçam:)

helvam sizin spermiyogram çıktımı

yok çikolatam eşim bu hafta cuma yada cumartesi verebiliyor oda meçhul üniversitede çalıştığı için bu hafta kayıtlar var güvenlik olduğu içinde orada görevli amir izin vermeyebilir bakalım tatlım zaten versin çıksın burayada yazarım değerleri hayırlısı olsun inşallah çikolatam

sağol ayselim biraz geç cvp yazdım yine net gitti:)

bafo slm.doktor bana en son 3.aya girdiğimde kotrole gitmiştim bundan sonra sırt ustu yatma demişti.genelde sola yatmak ii die sola yatıorum bu seferde fazla uyuyunca uyuşuo kalçam:)

bir arkadaşımda aynı seyı soyledı ona da dr soylemıs ama bana oyle bırsey hıc demedı. 2-3 gece ye kadar zaten cogunlukla sola donup uyuyordum ama gecelerı kendımı sırt ustu yatar buluyordum acıkcası. ama sımdı ıstesemde yatamıyorum cunku ınsan uyusuyor

çook yorulduuuuummmm.... Acilen herşeyi bırakıp çıkmam gerekti kızlar... adama vereceğimiz parayı benim çekmem lazımdı koşa koşa bankaya gittim o arada eşim aradı eşimin taa 2006dan kalan 23tl lik vergi borcu yüzünden gelirler idaresi çektiğimiz krediye bloke koymuş.yuhh dedim yani... hadii çıktım koşa koşa vergi dairesine gittim ödedim 23 lirayı ordan çıktım tekrar bankaya gittim parayı alıp ev sahibine verdim... sonra işe geri döndüm... ama kasıklarım ve belim çok ağrıdı... açlıktan da bayılmak üzereydim.gelir gelmez yemeğe daldım.

çook yorulduuuuummmm.... Acilen herşeyi bırakıp çıkmam gerekti kızlar... adama vereceğimiz parayı benim çekmem lazımdı koşa koşa bankaya gittim o arada eşim aradı eşimin taa 2006dan kalan 23tl lik vergi borcu yüzünden gelirler idaresi çektiğimiz krediye bloke koymuş.yuhh dedim yani... hadii çıktım koşa koşa vergi dairesine gittim ödedim 23 lirayı ordan çıktım tekrar bankaya gittim parayı alıp ev sahibine verdim... sonra işe geri döndüm... ama kasıklarım ve belim çok ağrıdı... açlıktan da bayılmak üzereydim.gelir gelmez yemeğe daldım.

valla ınsan oyle bıseyı vakıtle halledıcem derken cook fena yoruluyo kasıyo kendını ..
neyse kı halletmıssın ...
afıyet olsun
nabersiniz kim var kim yok göremiyorum

ben geldım ama sımdı de sen gıtmıssın

naber millet elektriklerimiz bir gitti pir gitti yeni gelebildim
bu arada da azıcık uyumuşum ilaç gibi geldi
altta kimler online gözükmüyor kimler var bakiim

kizlar su aralar pek giremiyorum girdigimdede bu topikte kimse olmuyor .neyse haber vereyim dedim benim reglim geldi bu ayda olmadi yaniimafoldumben

naber millet elektriklerimiz bir gitti pir gitti yeni gelebildim
bu arada da azıcık uyumuşum ilaç gibi geldi
altta kimler online gözükmüyor kimler var bakiim
dedım bende nereye kayboldu bu kız...
ogleden sonra sakındı zaten
bende uyudum cok ıyıydı
kizlar su aralar pek giremiyorum girdigimdede bu topikte kimse olmuyor .neyse haber vereyim dedim benim reglim geldi bu ayda olmadi yaniimafoldumben

canımmm hayırlısı olsun nabalaım
yanız degılsın bırlıkte beklıyoruz bakk ...
o uzgun suratları kaldır ordan bakayım ok

kızlar günaydın....belim tutuldu yada idrar yollarım iltahaplandı, ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum...çok ağrım var çokkk

X