Bursa'da Falcı

30 veya 50 lira bana da çok geliyor ama ben bi halta yaramayan birçok falcı gezdiğim için Gül Hn'a verdiğim paraya acımıyorum ya aklinialirimsmile

Kızlar dün Medyum Murat diye birine birine gittik Kent Meydanı'nda.
Çok iyi nokta atışları oldu. Ama falın büyük çoğunluğu eveleme gevelemeydi.
Bana söylediklerinin aynısını birlikte gittiğim arkadaşıma da söyledi. Farklı olarak söyledikleri de nokta atışlarıydı zaten.

Çok memnun kaldım diyemem. Ama denemek isterseniz yerini filan söylerim...

canım. gül hanım gerçekten işinde çok iyi. senin tavsiyenle gittim oraya.
kent meydanındakine de iyi diyorsan denenebilir. neresindeki kent meydanının.

Aaa sen Gül Hn.'a gittinmiş miydin, bilmiyordum. Memnun kalmana sevindim canım.

Ben de Gül Hn.'dan memnunum esasen de, insan arada değişiklik arıyor diye Murat'ı da deneyeyim dedim...

Murat 25 TL alıyor, baktığı kafeye de 4,5 TL kahve parası ödüyorsun. Yani aynı fiyata denk geliyor. Dediğim gibi çok memnun kaldım diyemem. En fazla 10-15 liralık bi falcı gibiydi... Gül mü bu mu dersen, açık ara Gül. Ama bi değişiklik yapayım dersen Murat'a da gidebilirsin. Çünkü bazılarına çok iyi bakmış...

Yeri de; Kent Meydanı AVM'nin yanında Kafkas var ya, oradan Osmangazi metro istasyonuna doğru yürürken Şelale Kafe diye bir yer var, sağ tarafta kalıyor. Orada bakıyor.

Yalnız yer çok büyük 2 katlı dönerci gibi bir şey. Ama Şelale yazısı minicik. Biz yarım saat arandık, önünden 4-5 defa geçtik, görmedik. Sonunda mecburen sorduk meğer tam önündeymişiz (mecburen diyorum, çünkü o mıntıkayı bilirsin, feci varoş)...

Orada büyük bir çamaşırcı var, onun yanında kalıyor Şelale Kafe. Öyle söyliyim...

Yeri de; Kent Meydanı AVM'nin yanında Kafkas var ya, oradan Osmangazi metro istasyonuna doğru yürürken Şelale Kafe diye bir yer var, sağ tarafta kalıyor. Orada bakıyor.

Yalnız yer çok büyük 2 katlı dönerci gibi bir şey. Ama Şelale yazısı minicik. Biz yarım saat arandık, önünden 4-5 defa geçtik, görmedik. Sonunda mecburen sorduk meğer tam önündeymişiz (mecburen diyorum, çünkü o mıntıkayı bilirsin, feci varoş)...

Orada büyük bir çamaşırcı var, onun yanında kalıyor Şelale Kafe. Öyle söyliyim...

anladım canım. bakalım bayramdan sonra gül hanıma gitmek istiyorum aslında ama belki burayı bir denerim.

Tamam canım, denersen haber ver bana da... Bak Gül'e gitmişsin hiç söylemedin bilmiyorumkismile

Tamam canım, denersen haber ver bana da... Bak Gül'e gitmişsin hiç söylemedin bilmiyorumkismile

:kedi: haklısın canım haber veremedim. aslında çok sıkıntılı bir zamanımda gittim ona. zor günlerimdi. o nedenle buraya yazmak aklıma gelmedi kusura bakma olurmu. buraya gidersem haber veririm tatlım

Yok hayatım ne kusuru aşkolsun :) Merak etmiştim ben de, o yüzden azıcık sitem edeyim dedim kaydirigubbakcemile3
Gül sana iyi gelmiştir. Onun fal seansları genelde terapi seansları gibi oluyor :)

Canım Burç sinemasından arka sokağına geçiş var ya... O sokakta. Kime sorsan gösterirler Gül Fal Cafe diye... Bu arada normali 30 TL'ye, translıyı 50 TL'ye bakıyor. Ben hemen hemen her ay giderim...:kedi:

translı nasıl oluyor lfbrls arkadasım .. sen memnunmusun bu isimden peki.. burc sıneması dedıgın altıparkmaktakı mı ? bursayı fazla bılmıyorumda

translı nasıl oluyor lfbrls arkadasım .. sen memnunmusun bu isimden peki.. burc sıneması dedıgın altıparkmaktakı mı ? bursayı fazla bılmıyorumda

Hayatım translı deyince kadın değişik değişik triplere giriyormuş bir anlam çıkarma, öncelikle bunu söyleyeyim kaydirigubbakcemile3 Translıda önce normal fal bakıyor. Ama baya kısa tutuyor. Sonra sen ona istediğin 3 farklı konuyla alakalı sınırsız soru sorabiliyorsun. O da cevaplıyor... Esasen ben translıyı pek tercih etmiyorum. Normali bana yetiyor.

Ben Gül Hn'dan çok memnunum aslında. Genelde çok kısa bakar. Ama tam nokta atışları yapar. Sana söyledikleri ilk etapta çok saçma bile gelse sonra birer birer çıktıklarına şahit olur, şaşırırsın. Benim onunla ilgili tek sorunum çok kısa bakması ve bazen geçiştirmesi... geçiştirdiği zamanlar genelde hayatımda herhangi bir ekşının olmadığı zamanlardır... :) Ben şimdiye kadar kime tavsiye ettiysem, kimi götürdüysem memnun kaldılar ondan.

Burç Altıparmak'taki evet. İçinden arka sokağa geçiş olan Burç... boshayallersmile

Yok uzun yazmamıssın canım.
ben bu hanıma bır gıdeyım..
basın yayın mı okuyorsun bende eskı medyacıyım ıst dan buraya gelın geldım

kafenın adı neydı 30 lıraya bakıo dımı amma kazıkmıs yaa ıstanbuldan yenı geldım ben orda 12 fln böyle kafelrrde :)))) ama bakamıyorlarr

Canım ben Gazetecilik mezunuyum :) 1 sene oldu okul biteli...
Ben de İst.da okuduğum için o kafeleri iyi bilirim :))) Onlarla hiç kıyaslama canım...
Sen ne iş yapıyordun bu arada?

şuan calışmıyorum ama ıstanbulda ozel bır kanalda yayın ve reklam bölumlerınde calıstım uzun bbır donem

Anladım canım... Bu arada eklemeyi unutmuşum, kafenin adı Gül Fal Kafe. Küçük bir yer. Eğer göremezsen sağa sola sor, oradaki herkes bilir...

X