Bursa'da Falcı

tecrübe ettigimiz esma teyzemiz var ama artık cafede çalışmıyor,sanıyorum cinleri var.

ben salak bir reklam yapanım

Son düzenleme:
hangi cafede çalışıyordu. siz memnun kaldınızmı.biraz bilgi verebilirmisiniz.

yıllar önce dikmende evinde bakıyordu bende görümcemin sayesinde tanıdım görümcem bursadan ankaraya gelince ilk işi esmaya gitmekti bir ara izini kaybettik kızılayda birkaç yerde çalışmış görümceme eşinden 7 vakte kadar ayrılacaksın demiş inanamadık çok kızmıştık ama ne yazıkki kazada eşini kaybetti benim altınlarım çalındı gitmedigim falcı kalmadı sonunda kendisine yılbaşı günü ulaşabildim dedikleri çıktı gerçi yarısını buldum 50 ye baktı okudugu verdigi dualar için fiyat söylemedi gönlünden ne koparsa benim komşumun ciddi bir problemi için haziranda çözüme ulaşacagını söyledi dedigi çıkarsa paylaşırım

Son düzenleme:
Merhaba benim kuZenim sekiz aylık evli severek evlendiler dört yıldır çıkıyorlardı karısı altı aylık hamile üç aydır attılar eşi istemiyor görmek bile istemiyor bu Gül hanım hala burç sinemasının srkasındamı Ya da tavsiye edebileceğiniz biri varmı Ayşe diye Birinci'de duymuştum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

elfgz
pltn
iruze
tfnisa

Bu 4 üye de aynı kişidir. Aynı kişinin reklamını yapmaya çalışıyorlar, birbirlerine yazıyorlar telefonun neden dönem dönem kapalı olduğunu çaktırmadan buradan vermeye çalışıyorlar. Madem bu kadar iyi bu salak falcı benim bunu enseleyeceğimi neden anlayamadı ?

elfgz
pltn
iruze
tfnisa

Bu 4 üye de aynı kişidir. Aynı kişinin reklamını yapmaya çalışıyorlar, birbirlerine yazıyorlar telefonun neden dönem dönem kapalı olduğunu çaktırmadan buradan vermeye çalışıyorlar. Madem bu kadar iyi bu salak falcı benim bunu enseleyeceğimi neden anlayamadı ?

:KK9::KK9::KK9::KK9:..............................

yıllar önce dikmende evinde bakıyordu bende görümcemin sayesinde tanıdım görümcem bursadan ankaraya gelince ilk işi esmaya gitmekti bir ara izini kaybettik kızılayda birkaç yerde çalışmış görümceme eşinden 7 vakte kadar ayrılacaksın demiş inanamadık çok kızmıştık ama ne yazıkki kazada eşini kaybetti benim altınlarım çalındı gitmedigim falcı kalmadı sonunda kendisine yılbaşı günü ulaşabildim dedikleri çıktı gerçi yarısını buldum 50 ye baktı okudugu verdigi dualar için fiyat söylemedi gönlünden ne koparsa benim komşumun ciddi bir problemi için haziranda çözüme ulaşacagını söyledi dedigi çıkarsa paylaşırım

amme hizmeti yapsa ya veya kampanya yapsın 3 baktırana 5 bedava. Senin altınları bulup sana söyleyene kadar neden sana a salak kızım KK'da 7 tane üyelik açma yakalanırsak rezil oluruz dememiş ?

bu falcı da boş arkadaşlar... Gelip burada rezil olacağını göremeyen falcılara ne diyorduk ?

Arkadaşlar Hayalim cafe deki Hatice ye giden var mı? Ben ordaki Nur a gittim memnun kalmadım, Altıparmakta evinde bakan Yasemine de gittim ondanda memnun kalmadım..

Canım ben Bursa'ya gelmıyorum bi türlü ama yasar hocaya konuştum bi tanıdığın senı bılen bırısı sana vekil olursa işini yapabılırım ancak dedi. Senınle tanışalım konuşalım bana vekil ol isimi halletsin hocam lütfen inan mecbur kalmasam böyle şeylerle uğraşmam. Mail adresimi vereyim beni ekle konuşalım bu konuyu mutlaka cevabını beklıyorum cyprus.ozlem@hotmail.com

Cnm uzun zaman geçmiş ama cevabı geçte olsa vereyim.. Bence hiç gelme.. Yaşar Hoca ya iki defa gittim evet iş görüşmelerim oldu bir sürü ama hala çalışmıyorum, bence o adam bişeyler biliyo ve çözmeyede çalışıyo, ama kökten çözemedi benimkisini.. İşte kısmen iş görüşmelerim olmuştu o ara ama hala çalışmyrm, sevgilimle barışmıştm ama sonra yine ayrıldık falan.. Yani kısacası önemli bi sorunununz varsa net olarak söyleyebilirim ki Yaşar Hoca benimkini çözemedi..

Cnm uzun zaman geçmiş ama cevabı geçte olsa vereyim.. Bence hiç gelme.. Yaşar Hoca ya iki defa gittim evet iş görüşmelerim oldu bir sürü ama hala çalışmıyorum, bence o adam bişeyler biliyo ve çözmeyede çalışıyo, ama kökten çözemedi benimkisini.. İşte kısmen iş görüşmelerim olmuştu o ara ama hala çalışmyrm, sevgilimle barışmıştm ama sonra yine ayrıldık falan.. Yani kısacası önemli bi sorunununz varsa net olarak söyleyebilirim ki Yaşar Hoca benimkini çözemedi..

bende gorustum yasar hocayla canım benımde sevgilimle aramın yapılabılmesı ıcın oraya gıtmem gerektıgını falan soyledı uzaktan olmuyo dedı hatta bıkac bıseyde yaptı dedıgınız gıbı fakat kokten cozum degıldı bıkac adım oldu sonra kesildi hep boyle devam edıyor. nası bıseydır bu boylee

Arkadaşlar Hayalim cafe deki Hatice ye giden var mı? Ben ordaki Nur a gittim memnun kalmadım, Altıparmakta evinde bakan Yasemine de gittim ondanda memnun kalmadım..

ben geçen sene gittim hatice ablaya bana pek bir şey söylemedi ama arkadaşlarıma ne söyledi ise çıktı annemi götürmüştüm de o an dişinin ağrıdığını ve hangi dişinin neden ağrıdığını bile söylemişti

arkadaşlarrr bi ara buragın numarası yazılıyodu buraya forumda bulamadım. Telefonumu kaybettim tekrar baktırmam lazım dedikleri hiç beklemediğim şekilde biraz zaman geçsede cıktı.. numarasını bilen varsa burdan yazabilirmi yada mailime yolluyabilirmi yeliz.kaya5@hotmail.com

Merhaba hanımlar ben sırameşelerdeki cemileye gitmiştim söyledikleri çıktı şimdi oradan taşınmış ama bende numarası yok bilen varsa özelden msj gönderebilirmi teşekkürler şimdiden

bir ara moda cafede çalışıyordu Aygül abla yeşil renkli çekik gözlü bir bayan numarasını kaybettim baktıran var mı yada numarasını bilen:26:

Canım az önce telden buraga baktırdım.tek kelimeyle süperrrdiiii :21: Kesinlikle tavsiye ediyorum.İlk önce kişilik analizi yapıyo resmen seni sana anlatıyo sonra icinde bulundugun durumu yani şu anı anlatıyo daha sonra da olacak olanlarla ilgili söylüyo.Maddi yönden,iş yönünden aşk yönünden ne varsa sayıyo ve son olarak ta sormak istediğin bişey var mı diye soruyo,merak ettiğin bişey yada söylediklerinin haricinde kafana takılan bişey varsa sorabiliyosun.Bana dedi ama inan sorcak bisey bulamadım cünkü öğrenmek istediğim herseyi söyledi ve inanılmaz pozitif bi insan :nazar:

Selam...formu gezerken gördüm.burak tan bahsetmişssiniz.yeni bir falcı arıyorum.gidilebilir mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X