Ameliyat olanların göğüs altı, göğüs çevresi ölçüsü ve protez büyüklükleri hakkında

riovanna

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
210
5
32
Ameliyat olanlar göğüs altı, göğüs çevresi ve protez büyüklüğümüzü yazalım
Ameliyatı düşünen arkadaşlarımıza yardımcı olalım
Protez büyüklükleri hakkında fikir sahibi olurlar
Tabiki protezlerin duruşu ve büyüklükleri kişiden kişiye farklılık gösterir amacımız yaklaşık olarak bilgi vermek

Son düzenleme:
Göğüs altı ölçüm 76, göğüs çevrem 96 cm, protezim 325 cc high profil yuvarlak protez
80 C sütyen kullanıyorum

ben senin ölçülerden sonra hiiiç yazmayayımmafoldumben
aaaa olur mu öyle şey
herkesin vücuduna giden neyse onu yapıyor doktorlarımız
zaten ben özellikle büyük olsun diye belirtmiştim
Küçük ya da normal bi büyüklük isteyenlerde benim ölçülerimi yadırgayacaktır
çeşit çeşit ölçüler yazılacak buraya

z£yn€p;12679588 .!.:
Göğüs altı ölçüm 76, göğüs çevrem 96 cm, protezim 325 cc high profil yuvarlak protez
80 C sütyen kullanıyorum

zeynepcim ben de kalem1981 gibi düşünüyorum maşallahın var ben hiç yazmayayım:KK43:
şaka yapıyorum küçüklüğünden yakındığım için başkalarına fikir açısından yazmak istiyorum
göğüs altı ölçüm 73,göğüs çevrem 85,protezim 175 cc emin değilim high profil sanıyorum.
75 B takıyorum yada 80 B değişiyor. ama daha çok 75 B sanırım ölçüm.

Göğüs altı ölçüm 78, göğüs çevrem 93 cm, protezim 205 cc high profil yuvarlak protez
80 B sütyen kullanıyorum

iyi öyleyse :)
Şaşırdım kaldım bende
Bu ülkede daha neler görücez diye düşündüm

Son düzenleme:
zeynep ne kadar iyi bir fikir yönlendirme için çook tesekkürler..
böylece ameliyat olmak isteyenler de bilgi sahibi olabilir..tıpkı benim gibi:))
arkadaslar kas altı kas üstü tecrübelerinizi de yazarsanız daha harika olur..
kas altı olanlar için merak ettigim birsey var, doktorunuz nedenini acıkladımı farkı nedir, paylaşırsanız coook coook sevinirim..
benim doktorumun verdiği bilgiye göre kas üstünde gögusun sarkma olasılığı biraz daha fazla??
ileride hamilelikle gögsün büyümesiyle ilgili olarak..
haliyle şişen göğsü tutacak olan sadece deri olacak kas altında ise kaslar derinin toparlanmasına destek olacak sanki
nedeyimlemiş olanlar bilgi verirse daha iyi olacaktır tabi.))

göğüs altı ölçüm 77 göğüs çevrem 97 300 cc kas altı (sanırım moderate yaptı,bilmiyorum çok yukarda değiller çok doğal duruyorlar) 9 gün oldu daha :)

göğüs altı ölçüm 77 göğüs çevrem 97 300 cc kas altı (sanırım moderate yaptı,bilmiyorum çok yukarda değiller çok doğal duruyorlar) 9 gün oldu daha :)

euribia merhaba;
neden kas altı yapıldı acaba, doktorun tercihimi yoksa senmi karar verdin?
önceki ölcün neydi..birde cok agrı oldugunu söylüyorlar kas altı için dogrumudur??
tesekkurler

Merhaba kızlar,

Göğüs altım 75, göğüs çevrem 88, 290 cc damla silikon kas zarı altı yöntemiyle takıldı bana. Doğal görünümlü bir göğüs istemiştim şu ana kadar ne kıyafetle ne çamaşırla ne çamaşırsız (izleri kamufle ettiğimde) silikon olduğunu anlayan kimse çıkmadı.
Çok rahat bir ameliyattı ve ameliyat sonrası rahat bir iyileşme süreci geçirdim. Bugün 70.günüm. Havalar ısınmaya, kıyafetler incelmeye başladıkça benim de keyfim yerine gelmeye başladı.

kızlaar, benimki 260 cc mentor damla protez. ama ben bunlarla mutlu değilim, yeniden olmayı düşünüyorum:KK43:

bnmkiler damla, straplez veya brzcık dekoltede bile dolgun durmuyo.doğal olsun derken fazla küçük oldu. yuvarlak nasıl duruyo, yaptıranlar tavsiye eder mi?

yuvarlak bence süper duruyor, kesinlikle tavsiye ederim
sütyensizken bile harikalar, bomba gibiler :)
forumda damla düşünenler benim fotoğraflarımı görünce yuvarlak yaptırmaya karar verdi
2. ameliyat için acele karar verme ama olursan sana tavsiyem yuvarlak olsun
Dekolte muhteşem sütyen giymeye gerek kalmıyor sütyensiz daha güzeller valla:dance:

ne kadar şanslısın, bi kerede olup bitmiş istediğin gibi..bn yptrdktan sonra daha bi mutsuz oldm.zor bi karar ama olmayı düşünüyorum :KK43:
büyük damla mı yuvarlak mı olsam tam karar veremedim ama keşke ameliyattan önce bu siteyi keşfetseymişimm..
aaa senin fotoğrafların var mı.. mümkünse bn de görebilir miyim..

benim bugün tam 2 hafta oldu o nedenle bu ölçüleri yazmam heralde doğru olmaz ama tam olarak ne kadar süre sonra ölçü oturmuş olur bilemiyorum bende merak ediyorum.göğüs altI çevrem 81değişmeyeceği için söyleyebilirim ama şişlikler inince çevresi kaç kalacak bilmiyorum?

tamam canım maille gönderiyim
buraya koymuyorum ne olur ne olmaz diye
şimdi sana özelden adresimi yazıyorum

X