hamilelikte idrar kokusu degısırmı

ganimet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
85
0
39
kızlar hamılelıkte idrar kokusu degısırmı rengı koyu sarı olurmu yardımcı olursanız sevınırım

ben 3-6 haftalıkken çok belirgin bir şekilde kokusu değişmişti.. günde neredeyse 2-3 lt su içmeme ramen geçmiyordu.. ama rengini hatırlamıyorum..

koku olması normal değil canım
bana 9 ay boyunca doktorumun her gidişimde sorduğu şey idrarında koku vajinada kaşınma falan varmı derdi
varsa hemen idrar testi yapalım bunlara çok dikkat et derdi
yoğun bi koku varsa bi idrar testi yaptır canım iltihap falan varsa bebeğe zararı olabilir çok da basit bi test
bu arada kızların dediği gibi bol su iç mikrop varsa işe yarar

Olur canım sıkma canını sanırım kullandığım vitamin we demir haplarından oluyor.Ama doktora gittiğinde söylesen iii olur.Bol bol su içmen gerekli ama akıntın falan warsa enfeksiyon olabilir.idrar yolu enfeksiyonuda olabilirsin.Bir tahlil yapsınlar hamileliğim başladığından beri bitemedi gitti,benim enfeksiyonlar... 2 hafta ii oluo sonra yine başlıo ...

bence de idrarin kokusunda yada renginde bir degisiklik olmasi halinde sorun olup omadigina bakilmali.Idrar yollari ile ilgili bir sorun olabilir,yada yediginiz ictiginize bagli gecici bir degisiklik olmush olabilir,gecmis olsun.

bendede çok koku oluyo idrar testinide bu sebebden degil ama rutin olarak hamileligimin başın ve 6 ayında yaptı doktorum bişe çıkmadı iltahap felan çok şükür ama mantardan kurtulamıyoum kaşıntı felan da olmuyo çok şükür ama akıtım çok oluyo brnce idrarın kokosu degişmesi normal

Benimki ne koyulaştı ne koktu. Hem kokmasıda, koyu olmasıda normal bi durum değil. Çözümü basit. Bol sıvı almak.

benimde çok kötü kokuyo 2 gün önce test yaptırdım temi çıktı ama kokusu neden çok ağır hiç geçmek bilmiyor acaba bebek sıvı değiştiriyormuş ondan olabilirmi

Kızlar merhaba ben hamile miyim bilmiyorum ama benim son 1-2 haftadır idrarım çok kokmaya başladı adetimde geçti hamilelikten şüpheleniyorum. Böyle birşey olabilir mi ?

X