Ama küçük göğüsler de iyidir:)

ben katılmıyorum kendi göğsüm büyükmü hayır 80 takıyorum ideal yani ne küçük ne büyükguclubacismile
1.si şu cümle olmamış "3sü koşarken göğüsleriniz löpür löpür etmez ( ki bu gerçekten iğrenç bi görüntü)" bence çokkk seksi çoğu filmde vardır at üstünde falan öyle görüntü neden peki çünküüüü çokk seksi görünüyo:eek:
2.si"4sü göğüs arası çizgisi biz de yoktur (doğal olrk:KK70:) ve bu olmasından emin olun çok daha iyi... " bu cümlede olmamış bu çizgiyi oluşturabilmek için estetik oluyo bir sürü bayan bakıyorum mesela valla çokkk hoşşşkaydirigubbakcemile3
3.sü "büyük göğüsler genellikle kilolu insanlarda olur " en yanlışıda buuu 48 kiloyum ve göğüslerimi kız arkadaşlarım çok beğenir kaydirigubbakcemile3
ikisindende yakınmıyorum benimki ideal maşallah:eek:

katılıyorum çatal ve göğüslerin koşarkenki görüntüsü çok seksidir deli eder erkekleri.ve küçük göğsün üzgünümki tek avantajı çabuk sarkmaması.onun dşında avantajı yok orta boy göğüs en idealidir her açıdan küçüğü döver gerçekçi olalım :))

benimde göğüsler küçük ama realist olalım bence hiçbir avantajı yok :) göğüs dekoltesini çok seviyorum karşı cinsin ne düşündüğünden önce benim ne düşündüğüm önemli dekolte veren edepsiz olmuyor yani :)ve göğüs kadınlığın simgesidir o yüzden buna bi hastalık gözüyle bakıyorum küçük göğüslüyüm ve en kısa zamanda yaptırıp hayalimdeki göğüslere kavuşucam :) ve göğüs dekolteli kıyafetlere :)

Herkese tekrardan merhabalar! Foruma girmeyeli baya olmuş ama benim açtığım konu baya ilerlemiş, moraller yerinde öyleyse:)

X