Ayak topuklarındaki derin çatlaklar için etkili bakım

Shea Butteri sipariş ettim tavsiyenle, iki haftadır kullanıyorum, cok memnunum çatlaklarım gözle görülür derecede azaldı, eşim de kullanıyor.

Siparişimle birlikte ergvan cicegi tohumu ve parfüm de gönderdiler :) Çok ilgililer.

Sana da cok teşekkür ederim Amonra :KK71:

beğenmene sevindim canım şifa olsun
saçların içinde kullanabilirsin shea butterı:KK16:

Saclarıma nasıl kullanıcam, anlatabilir misin :)

benmari usulu eritip saçlarına sürebilirsin canım
yumuşacık oluyo kupkuru saç uçları bile

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...2-nem-maskesi-denedim-cok-sevdim-resimli.html

burda shea butterlı bi tarif var bak istersen:KK34:

ya malzemelerin hepsini anladımda gripin ne yaaa?ne alakası var?

benim denediğim tarifte gripin vardı
sanırım içersindeki diğer malzemlerle tepkimeye girip soyma etkisi yapıyo
sert deri yumuşayıp soyuluyo bi nevi peeling etkisi

Shea Butteri sipariş ettim tavsiyenle, iki haftadır kullanıyorum, cok memnunum çatlaklarım gözle görülür derecede azaldı, eşim de kullanıyor.

Siparişimle birlikte ergvan cicegi tohumu ve parfüm de gönderdiler :) Çok ilgililer.

Sana da cok teşekkür ederim Amonra :KK71:

shea butterı nereden sipariş verdiniz? reklama girmeyecekse paylaşabilir misiniz?

Bu kadar uğraşa gerek yok bir kutu vazeline yarım şise badem yağı ekleyin rengi dönene kadar bir güzel karıştırın inanın çok iyi geliyor. Annemin ayakları o kadar çatlaktiki artık yarıklar oluşmuştu şmdi dümdüz kime önerdiysek kim yaptıysa mükemmel sonuçlar aldı halam doktorum programında görmüş gerçekten mükemmel.

merhaba bayanlar..çatlamış topuklar için vazelin birebir.yıllardır kullanırım. artık sıvı vazeline geçtim. banyodan sonra ayaklarıma sürüp çorap giyiyorum. topuklarım bir gecede yumuşacık oluyor. hatta ellerim çok kuruduğu zamanlarda aynı işlemi ellerime de uyguluyorum. vazelinleyip eldiven giyiyorum.tabi bunu kışın yapıyorum:) bazen banyodan sonra sıvı vazelini kalçalarıma da sürüyorum ve portakal kabuğu gibi olan pütürlük kayboluyor,yumuşacık oluyor:KK66:

X