Klomen kullanıp da, İkiz ve Üçüz Hamile kalan var mı?

bakın buda çok ilginç hani hamile isen akıntın çok oluyo ya nedeni ;

Resimde kadının anatomisi ana hatlarıyla gözlenmektedir. Serviks (rahimağzı), vajinanın sonunda yer alan uterusa (rahime) giriş kapısıdır. Bir kanal yapısındadır ve bu kanaldaki salgılar spermi depolamaktan ve vajinanın asit saldırısına karşı korumaktan sorumludurlar. Rahimağzı salgısının nitelikleri siklusun (adet döngüsünün) gününe göre oldukça önemli farklılıklar gösterir ve yumurtlama günü geçtikten sonra rahimağzı salgısı rahim içine hem mikroorganizmaların hem de spermlerin geçmesini engelleyen bir bariyer görevi yapar.

yan,i hamile isen rahim ağzı görevini yapıyo ve içeri hiç birşey almıyor bunuda salgısı ile atılmasını sağlıyoo

ilginç bir bilgi daha;

Serbest kalan yumurta hücresinin ortalama ömrü 24 saat kadardır.bu süre içinde döllenme gerçekleşmezse yumurta hücresi karın boşluğunda parçalanarak kaybolur. Bu konudaki yanlış inanış adet kanaması ile döllenmemiş yumurta hücresinin dışarı atıldığıdır.Adet kanaması yeni oluşan bir gebeliğin yerleşmesi için hazırlanan rahim iç zarının gebeliğin gerçekleşmemesinin ardından dökülmesidir .Oositle herhangi bir ilgisi yoktur

Günaydın
Merve verdiğin bilgiler için sağol cnm
Yardım konvoyumuzda ölenlere allahtan rahmet diliyorum İsrailin Allah Belasını versin İnş.

günaydın kızlar regl günüm ayın 2 si.ilk defa bu ay klomen kullandım.üç tane olgunlaşmış dr süper yumurtaların var dedi. kendimi de hamile gibi hissediyorum.akıntım çok,agzımın tadı çok garip,değişik şeyler canım istiyor.aynı belirtileri yaşayan varmı aranızda.test yapsam çıkarmııı

günaydın kızlar regl günüm ayın 2 si.ilk defa bu ay klomen kullandım.üç tane olgunlaşmış dr süper yumurtaların var dedi. kendimi de hamile gibi hissediyorum.akıntım çok,agzımın tadı çok garip,değişik şeyler canım istiyor.aynı belirtileri yaşayan varmı aranızda.test yapsam çıkarmııı

kan test,inde çıkar cnm 2 saat sonra veriyorlar özellerde sonucunu bi yaptır bakalımbilmiyorumkismile

ya benim sağ kasığım ağrıyodu şimdide sol ağrıyo acaba klomenin etkisi ile bu ayda iki yumurta olışurmöu ne dersiniz

bebikim ben bazı bilg,iler yazdım orda yazıyo reglide atılan sadece rahim tabakasıu imiş döllenmesze yumurta karın içinde yok oluyormuş

len o yumurta değilki rahim tabakası:roflol:

hadi ya neden benimki yumurta şeklinde yuvarlak olarak düştü o zaman..bilmiyorumkismile

bebikim ben bazı bilg,iler yazdım orda yazıyo reglide atılan sadece rahim tabakasıu imiş döllenmesze yumurta karın içinde yok oluyormuş

okumadım canım o bilgileri, okuyum bari...

X