Ankara'da lamina diş (yaprak porselen) yapan klinik arıyorum

Merhaba kesinlikle dişhekimi Ankara Çankaya bir git danış derim. Çok güler yüzlü eli hafif birde diş korkusu diye birşey kalmıyor orada :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yaklaşık 2 ay önce 4 dişime yaptırdım..görunum acısından vs cok memnunum..ama zaman zaman sızlıyor hele sert bi şey ısırmak imkansız..yaptıranlarda da böyle sıkıntılar oldu mu acaba...

Çok sağol canım, Çankayada özel bir klinikte yaptırdım. Sana özelden mail attım, bakabilirsin..

Merhaba, benimde dişlerimin yapılması gerekiyor... Kliniğin adresini bana da yazabilir misiniz acaba. Birde halen memnun musunuz yapılan dişlerinizden.

Merhaba, ben yaptıralı yaklaşık 6 sene oldu, o zaman açmıştım bu sayfayı, o zaman bana empress lamine yapılmıştı ,çok şükür halen sorunsuz kullanıyorum, çok memnunum. Doktorun adresi değişmiş netten bu adresi buldum. yeni adres bilgilerini ;
Dr Özge Asmacık Yağcı
Adres: Sümer 2 Sokak No:36/18 Kat:5
Telefon: 0312 466 37 61

Afedersiniz şimdi gördüm başka bir mesajınızda kliniğin bilgilerini yazmışsınız.. Çok teşekkür ederim.

Merhabalar, benim dişlerimde hiç bir sağlık sorunu yok ne çürük nede dolgu. Fakat ön dişlerim sarı ve biçimsiz. Dişlerimi kestirmek veya söktürmemek için şimdiye kadar yeni bir diş düşünmemiştim. Fakat geçenlerde okuduğum bir yöntemle dişleri kestirmeden veya çektirmeden bir çeşit yaprak porselen ile yeni ve güzel bir dişe sahip fikri bana cazip geldi. İstanbulda bir kliniğe sordum 4 dişe 4000 TL dediler çok fazla geldi açıkcası. Ankarada daha önce yaptıran ve memnun olan varmı acaba? birde yer ve fiyat hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler..

Bu arada yaptırdım kızlar, aşağıda resimlerim var, merak edenleriniz olur ise..
Merhaba hem fotograflari hem de gittiginiz klinik ve doktor ismini ozelden yazabilir misiniz? Cok tesekkurler simdiden.

Merhaba hem fotograflari hem de gittiginiz klinik ve doktor ismini ozelden yazabilir misiniz? Cok tesekkurler simdiden.
Arkadaslar bende bir öneride bulunmak isterim. Sakine Çıkmaz diş tasarim uzmani kendisi zaten, Ankara Bestekar da klinigi. Öncelikle cok iyi bir insan, güleryüzlü ve işinde de profesyonel. Ben cok takintiliyimdir dis konusunda ama onu tanidigim andan itibaren güven verdi.

20161117_210957.png
20161116_203522.jpg
Merhaba, bende burdaki yorumlar sonucu Özge hanıma gittim. Empress kaplama yaptırdım ve çok memnun kaldım. Dişlerimi önceki ve sonraki halini ekledim.

X