Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

teşekkür ederim benim aldığım biraz daha büyüktü nescafe parçalarından biraz daha büyük. demekki doğru düzgün öğütülmemiş. bu elimdeki bitsinde başka bi yerden alıcam artık. sizin tavsiye edebileceğiniz bi yer varmı. yada bi site, marka falan

Ben yurt disinda yasiyorum burdan aldim ama sana tavsiyem kesinlikle faturali ürün al orjinal yesil kahve sitesi var orasi faturali gönderiyor bildigim kadariyla 👍

Ben yurt disinda yasiyorum burdan aldim ama sana tavsiyem kesinlikle faturali ürün al orjinal yesil kahve sitesi var orasi faturali gönderiyor bildigim kadariyla 👍

Canım hangi ülkedesin ve nasıl aldın? Yurtdışına yolluyorlar mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Almanyadayim ebay diye bi site var ordan aldim tr yasiyorsan eger dedigim orjinal yesil kahve sitesinden alabilirsin 😉

Ebay den mi aldıın!? Yok ben aktardan kuru kahvecilerden alıyorum zaten de uzun süre yurtdışındaydım bulamamıştım orda ondan sordum

Ewet ebay tanidiklarin varsa alip yollatabilirsin 😉

Ordaki arkadaşlarım merak ettiler Euro Türk kanallarında reklamı çıkıyordu hatta ağbimin bir arkadaşı bayiilik açmak istedi tutar mı ki

sabah akşam yemeklerden yarım saat 45 dk önce aç karnına içiyorum
en az 45 dk ile 1.5saat arası da spor yapıyorum sonuç bu 3 litredae su içiyorum

kızlar bende yeşil kahve aldım ama tane olarak toz mu almalıydım acaba ? bunu kendim evde mi öğütüccem yoksa tane olarakta kullanılıyo mu

Yeşil kahve ile bir arkadaşımı zayıflamış olarak gördükten sonra tanıştım :)
Ocaktan bu yana görmediğim arkadaşım 17 kilo vermiş . Sadece yemeğimi azalttım ve aktardan aldığım yeşil kahveyi içiyorum dedi.
Benim ilk içme deneyimim içler acısıydı :))
Kesinlikle ilk içişte çok kötü gelebilir tadı eğer ki kahve tiryakisiyseniz.
şimdi kendimce çözüm buldum
doğru mu yanlış mı blmiyorum ama
4 bardaklık kahveyi aynı anda pişirim , cam sürahiye süzüp , buz dolabında bekletiyorum
içeceğim zaman bardağa doldurup üstüne limon sıkıyorum .o zaman içilebilir oluyor.
ve hiç içmemekten iyidir diyorum .

Yeşil kahve ile bir arkadaşımı zayıflamış olarak gördükten sonra tanıştım :)
Ocaktan bu yana görmediğim arkadaşım 17 kilo vermiş . Sadece yemeğimi azalttım ve aktardan aldığım yeşil kahveyi içiyorum dedi.
Benim ilk içme deneyimim içler acısıydı :))
Kesinlikle ilk içişte çok kötü gelebilir tadı eğer ki kahve tiryakisiyseniz.
şimdi kendimce çözüm buldum
doğru mu yanlış mı blmiyorum ama
4 bardaklık kahveyi aynı anda pişirim , cam sürahiye süzüp , buz dolabında bekletiyorum
içeceğim zaman bardağa doldurup üstüne limon sıkıyorum .o zaman içilebilir oluyor.
ve hiç içmemekten iyidir diyorum .

İşte benim problemimde bu içecek olarak herşeyi içemiyorum. Alıpta elimde kalmasıda var. Mesela benim dayım 1,5 ayda hergün sabah aç karnına sirke içerek 13 kilo vermişti. Fakat öldürsen içemem. Birkaç kere uygulamaya çalıştım. Yemin olsun kustum. Midenin kaldırmasına bağlı işte. Ama daha önce tarçın ve zencefilli bir tarif vardı? Yine bu sitede öğrenmiştim. Onu denedim. Tadı fena değildi. Onu tekrar bulup onu yapmaya başlayacağım.

Ben 1 aydır kullanıyorum tadı korkunçtu fakat 3-4 içişten sonra bi baktım alışmışım şimdi çook rahat içiyorum ama ben türk kahvesi şeklinde yapmıyorum büyük çay bardağına bi tatlı kaşığı koyup üstüne kaynar su ilave ediyorum fiyatı normal pahalı bişey değil ve gerçekten inanılmaz etkisini gördüm tavsiye ederim.

Kizlaaarrr öğütülmüş mu ogutulmemis mi iciyorsunuz. Ogutulmusu bi yudum aldim çok fenaydiii ogutulmemisi cay gibi demledim tane halinde daha iyiydi. Hangisi faydali kesin sonuç alan var mi aranzda

bu yeşil kahvenin gerçekten faydasını gören var mı? günde ne kadar tüketiyorsunuz? bir de yeme içmenize aynı şekilde mi devam ediyorsunuz yoksa diyetin yanında takviye ürün olarak mı kullanıyorsunuz?

Ay tadı cok kotu aslında ama alışılıyo,ben pek düzenli kullanmadığım için etkisinş göremedim, sizde durumlar ne?

X