Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

tadı nasıl arkadaşlar?
ayy tadı yeşil çay gibiyse hiç almiyim
dayanamıyorum tadına :sinifsinif:

selam canim peki bu yesil kahveyi icerken ne yaptin diet yaptin mi nasil yaptin, tr de yok demissin bende tr de var saniyordum, ben almanyadayim, peki ne olarak satiliyo, markasi yada ismi ne sekilde nasil nereden alabilirim aceba
cok sordum galiba :)

kadinlar kulubunde yeni oldugmdan sana cevap yazamiyorum once mesaj sayim 50 olmaliymis mail adresini yollarsan cevaplarim

merhaba arkadaşlar
yeşil kahve bakırköyde var.çetinkayanın olduğu caddede çerezevi diye biryer var.orda bulabilirsiniz.

Arkadaslar faydasini gören var mi? Eger varsa haber verin babama tr den dönmeden söyleyim ki banada alsin :)

Sukkie ek olarak diyet falan yaptin mi?

yaaaa bunu bende denemek ıstıormm duzenlı kullanan banada anlatabılırmıı opuyorumnanaktan

diet yapmadim sadece istahim kesildigi icin saat 18den sonra abur cubur yemedim ve bol bol su ictim

Tamam Canim tesekkür ederim yarin babami arayip siparis verecegim umarim bulabilir. Yoksa tekrar sana dönerim belki ürünün ismini falan verebilirsin. Bu dedigin ürünün televizyonda reklami gösterildi mi?

kizlar nescafe green blend var bence hic siparis yapmayin heryerde satiliyorguclubacismile

Tamam Canim tesekkür ederim yarin babami arayip siparis verecegim umarim bulabilir. Yoksa tekrar sana dönerim belki ürünün ismini falan verebilirsin. Bu dedigin ürünün televizyonda reklami gösterildi mi?

almanyada tengelmann dah bulabilirsin bence canim hic siparis yapmana gerek yok

kizlar nescafe green blend var bence hic siparis yapmayin heryerde satiliyorguclubacismile

bahsettigin kahve sadece normal kahve benim bahsettigim zayiflatan kahve dedigin nescafeden dunyanin heryerinde var benim bahsettigim 2009 da cikti America, Australië, Canada, Cin, Ingiltere, ve Hollanda da bulunmakta almanyadada manheimde varmis

buda yeni cikti canim nescafenin yesil kahvesi ayni etkiyi gösteriyor normal kahve degil yesil kahve benim dedigim

kızlar topiği anneme gösterdim ikimizinde metabolizması ağır çalışıyor.
hatta ben diyet yaptığım zaman l cartine almadan fayda görmüyordum ama o da bir ilaç sonuç olarak
bu yeşil kahveyi zamanında onlarda alıp evde kavurup değirmende çekiyorlarmış.
türk kahvesini o şekilde yapıyorlarmış
kahvecilerde satılıyor bu kahve aramamıza gerek yok dedi.
bgn alıcam ben sanırım robottan geçirip normal türk kahvesi gibi yapıcam şekersiz.
bakalım ne olucak aklinialirimsmile

buda yeni cikti canim nescafenin yesil kahvesi ayni etkiyi gösteriyor normal kahve degil yesil kahve benim dedigim

canim simdi bende baktim ama senin dedigin kahve sadece bir karisim yani 2/3 bildigimiz diger 1/3 de yesil.

ama almanyada nerde bulunur ki bu yesil kahve alan yok mu henüz veya bulan?

X