Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

bügün yeşil kahveyi aldım kilosu 8 tl ama ne değirmende nede robotta öğütebildim kullanan arkadaşlar siz nasıl içiyosunuz

Ben de aynı şekilde nette görüp aldım bir miktar öğütülmemiş ve kavrulmamamış yeşil kahve ..ama bu kahve ham yani çok yumuşak ve kavrulmuş kahve gibi olmadığı için ezmek ve öğütmek mümkün değil... daha önce birkaç arkadaşın yazdığı gibi bu ham kahve tanelerini sıcak suda kaynatıp içmek söz edilen faydaları sağlarmı acaba? bir de ne kadar kaynatmak gerekiyor acaba???Bu şekilde deneyen ve yarar gören arkadaşımız varsa ve deneyimini paylaşırsa çok memnun olurum...herkese sağlıklı günler....

ben aldım yeşil kahveyi çekirdek olarak.bunu öğütmek için.kahve öğütme makinesi bile aldım.öğüttüm.türk kahvesi gibi pişirin diyorlar.pişirdim,ama tadı çok kötü :KK43:

Konuyu tüm sayfalarıyla okudum. Azıcık araştırdım da. Bu başlıkta 2 ayrı yeşil kahveden söz edilmiş.

Birisi Amerikada satılan 18 paketlik karışım diğeri çiğ kahve.

Green Coffee 800 denilen içeceğin içinde kahve değil yeşil çay var. :KK53:

Kendi satış sitesinden alıntı yapıyorum:

INGREDIENTS:
l 70mg Calcium
l 250mcg Chromium (as Chromium Dinicotinate Glycinate)
l 700mg Propietary Herbal Bend: Green tea leaf standardized extract (180 mg antioxidant polyphenols, 90mg epigallocatechin gallate [EGCG], 50mg naturally occurring caffeine), Asian(Panax) ginseng root standardized.

* The content of Chromium Picolinate is set according to different countries's standards. It is nothing to do with the slimming effect. The slimming effect and the taste are the same as always.

DIRECTIONS: Take one pack in the morning.
CONTENTS: 18 packs of Green coffee 800 in a sealed box (18-day supply)

Gördüğünüz gibi yeşil çay yaprağı ekstratı,ginseng kökü,kalsiyum ve krom var :KK61:

Denemek isteyen denesin sahtesi de varmış yalnız dikkat edin. Amerikan sitesinde farkını anlatmış. Ama getirtmek için veya burada uçuk rakamlara almak için değer mi siz karar verin.

Krom zaten tatlı krizini engellemek için kullanılması tavsiye edilen bir mineral. Krom pikolinat formunda. Kalsiyumun da faydaları çok. Ginseng kökünü doğal olarak ya da hap olarak çeşitli markalarda ve fiyatlarda bulabilirsiniz. Yeşil çayı söylememe gerek yok. :KK33:

İyi haber: Çiğ kahvenin zayıflatma ihtimali var :KK34: 2 senelik bir haber buldum. Ondan da alıntı yapayım.

Zayıflatıcı etkisi olduğu düşünülen içeceklere şimdi kahve de eklendi.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan bir araştırmaya göre, yeşil kahve zayıflatıyor.

Zayıflatıcı etkisi olduğuna inanılan adaçayı, fesleğen, kekik, yeşil çay gibi bitkilere şimdi yeşil kahve de eklendi.

Araştırmanın kaynağı ise Amerika Birleşik Devletleri oldu.

Araştırmaya göre, çiğ ve kavrulmuş Arap kahvesinin karışımıyla hazırlanan "yeşil kahve"nin zayıflatıcı etkisi var.

Şimdilik yeşil kahveyle ilgili bilgiler bu araştırmayla sınırlı. Ama araştırma, zayıflamayı düşünen kahve tiryakilerini şimdiden heyecanlandırıyor.

Yeşil kahvenin zayıflattığı araştırmayla tescillendi ancak tadının kahve tiryakilerini ne kadar tatmin edeceği ise merak konusu.

Bence çig kahve denemeye değer. Güvendiğiniz yerden alın derim. Üyesi olduğum bir kahve forumuna göre kurtlu çiğ kahveye denk gelebilirsiniz. :KK53: En iyi kahve normalde de kendinizin kavurduğu ve öğüttüğü kahvedir. Hazır kahveyi bırakayı aylar oldu. Kimyasal işlemlerden geçmiş kahveli su gerçek kahve keyfi bambaşka :63:

arkadaşalr ablam almanyadan almış green coffee 800 poşet şeklinde içinde 18 tane var.
bir haftadır kullandığını söyledi ve 3 kilo vermiş:KK53: ama bi alışveriiş merkezinden almış .
arkadslar bnde almak istiyorum aynısını ama aynı ürün yeşilindünyası diye bi sitede satılıyo 59 liraynış acaba güvenilirmi sahtesi degildir degilmi ablamın kullandığının aynısı ama internette satılıyo ya o bni tedirgin ediyo siz ne dersnizi alayımmı internetten alan var mı aynı ürünü

Anladım ki bu yeşil gıdalarda bir şey var:)
Yeşil olan gıdaların bir çoğunun bir şekilde zayıflamaya etkisi oluyor.
Yeşil çayın etkisini bilmeyen yoktur, maydanoz, maydanoz suyu da etkilidir, diyet döneminde salata, kıvırcık yemekte yararlıdır. Şimdi kahvenin yeşilinin de zayıflama üzerinde hayli etkili olduğundan bahsediliyor.
Bundan sonra yenilip içilebilecek yeşil olan her şeyi yiyip içmeyi düşünüyorum
:p:KK1:
"

kızlar merhabalar.

ben de uzuuun uzun sürelerdir kilo vermeye çabalayan biriyim. 3 4 yıl önce minimum seviyede yiyerek ( akşam yemeği için bir porsiyon meyve, öğle yemeği için bir porsiyon sebze yemeği ve yoğurt, kahvaltı için bir dilim ekmek biraz peynir biraz da domates. hakkaten ölüm rejimi gibi bişeymiş nası dayandıysam) 7 kilo vermiştim 2 ayda. metabolizmam mahvoldu tabi,saçlarım çok cansızlaştı adetten kesildim bi süre. kilo almaya başlayınca tekrar regl de olmaya başladım ama feci kilolar aldım. o zaman bu zamandır bi kilo alıp bi kilo veriyorum. benimgibi var mıdır bilmiyorum kızlar ama ben çok boğazıma düşkünüm biraz pisboğazım :KK43: karnım da biraz fazla acıkıyor :S 3 4 yıl önceki duruma düşmemek için de aç kalmamaya çalışıyorum iştah problemim var kısaca.

kusura bakmayın uzn uzun yazdım ama esas konuya geçiyorum. tatlı ihtiyacımı karşılasın diye nescafe 3 ü bir arada içiyodum kontrollü yeme sürecimde, fakat acayip şekerli ve kalorili olduğunu gördüm. daha sonra geçen gün markette bestle lif aktif ürününü gördüm hazır neskafe gibi o da bi alıp deneyim dedim internette arattığımda burda da adının geçtiğini gördüm kullanan pek arkdaş olmamış sanırım ben 3 gündür falan kullanıyorum yorumlarım şunlar:

zayıflatacağını düşünmüyorum kızlar çünkü sıfır şeker bir ürün değil içinde kahve beyazlatıcısı tatlandırıcı ve şeker var ama benim iştah sorunuma kısmen çözüm oldu içtiğim zaman bayağı tok tutuyor bir paketi 49 kalori az değil sürekli içilmez fakat bir türlü doyduğunuzu hissetmediğiniz zamanlar biraz için patlıycak gibi hissediyorsunuz. 3ü bir arada nescafenin bir paketi 70 kalori yanılmıyorsam, ondan daha az kalorili tatlı ihtiyacını da karşılıyor çok tatlı olmasa da :KK66: sayesinde az önce öğle yemeğimden eskisinin yarısını yiyerek kaldım. fakat dediğim gibi abartmamak lazım zira 49 kalori insan kendini kaptırırsa gider ama sanmıyorum içindeki liflerden olabilir geçrekten aşırı tok tutuyor beni bile tok tuttuysa birçok arkadaşın işine yarar diye düşünüyorum

iştah fazlası problemi olan arkadaşlara umarım yardımcı olur bu yazım ilerleyen süre içinde eğer bu içecek yüzünden kilo artışım olursa not düşerim :KK66:

merhaba kızlar formu baştan sona okudum çiğ kahveyi nasıl içicez hala çözemedim yapan varmı ? :KK31:

merhaba arkadaslar ben dün yeşil kahve çekirdeğini aldım bir yemek kaşıgı cezvede kaynattım 4 dk demlendikten sonra içtim tadı kötü değil iştahımda azalma oldu kendimi daha dinç hissediyorum sabah kahvaltıdan 1 saat önce içtim akşamda aynı şekilde içtim ancak bunun yanında 2 yada 2buçuk lt su tüketiyorum tanıdıgım herekese tavsiyede bulunuyorm inş kilo veririm sizlerde deneyin ben buradan işe yaradıkça bilgilerimi seve seve paylaşırım:KK9:

merhaba arkadaşlar,konuyu baştan sona okudum ve karar verdim ki yeşil kahveyi açık kahve satan bir yerden alıp ve öğütüp kullanmayı planlıyorum.bu şekilde kullanan var mı peki aranızda.nasıl uyguladınız ve faydaları neler oldu.inşallah hepimiz istediklerimize kavuşuruz...

merhaba arkadaşlar,konuyu baştan sona okudum ve karar verdim ki yeşil kahveyi açık kahve satan bir yerden alıp ve öğütüp kullanmayı planlıyorum.bu şekilde kullanan var mı peki aranızda.nasıl uyguladınız ve faydaları neler oldu.inşallah hepimiz istediklerimize kavuşuruz...

kuru kahve gibi değilki o çekirdekler öğütülmez kaynatılır..

ii aksamlar arkadaslar. herkes kullanacaz demiş ama bir kişi dahi nasıl sonuç aldığını yazmamıs. faydasını gören olduysa cevaplarınızı bekliyorum simdiden tesekkürler

Bu hapa başlayalı 2 gün oldu.henüz ne iştahımda ne de metabolizmamda bir farklılık yok.zaten 1 hafta bile olmadı.bu hapı kullanıp yan etkisini görenler var mı? biraz tedirginim bu anlamda??

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hapa başlayalı 2 gün oldu.henüz ne iştahımda ne de metabolizmamda bir farklılık yok.zaten 1 hafta bile olmadı.bu hapı kullanıp yan etkisini görenler var mı? biraz tedirginim bu anlamda??

bende düşünüorm bu ilacı eğer memnun kalırsan burda yazarmıısn canım

X