Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Arkadaşlar, tarçın yağı, viks, bepanten vs. gibi ürünlerin geçici dudak dolgunlğu verdiği bir gerçek. Zararı var mı, yok mu? Bilmiyorum. Ben tarçın yağını kullanıyorum ve güzel bir dolgunluk veriyor. Yalnız unutulmaması gereken bir şey var. Bu tarz ürünler dudakları çok ince olanlarda bir işe yaramaz. Sadece dolgun, kalın dudakları daha da dolgunlaştırır. İnce dudaklı arkadaşlar bundan çözüm beklemesinler.

bende kesin kullancam :)

belkı sızde ıse yarar tabı denemeden ogrenılmez ama basılarında bı de sole bı durum var bı saat dolgun durap gecen de var 3 saat de 15 dk da gecenı de var cok bısey beklemeyın derım :KK50:
bence dudak ustunden hafıf bı noktalık gecerek dudak kalemı surun ugrasmayın bozun abende egzersızlerı falan denedım yok olmuyo dudak bu zaten beklemıyodum cok bısey ama umut ıste yınede belkı bı tık dolgunlasr dıyodum olmadı :KK34:

Amaaan kalsın ben Doa Kozmetikten aldım, çok az sürdüm yandım yaaa. Çok pis acıtıyor, tadı da kokusu da bildiğin karanfil. Refleks olarak dudakları yalıyorsunuz ya, aman tadı da bir berbat ve dudakları ıslattıkça daha bir acıyor. Öyle dolgunlaştırıcı etkisi yok ki.. Bunun yerine shea yağı, e vitamini karıştırın. Hem ıslak bir görünüm oluyor hem dudaklar nemleniyor rahatlıyor. Aman tarçın yağı mı kalsın...

tarçın yağı, zeytinyağı ve balı karıştırıp denemek istiyorum, tabii fırçalama olayına da başlamak lazım, gün içinde de kalem egzersizi , hadi bakalım unutmazsam denicem bu üçlüyü :KK9::KK31:

Yakmaması ne guzel olmus kimisi için,,evet yakıyor çünkü yogun oldugu ıcın derıye işliyor. fazla sürmeyın ama yara yapıyor sıyahlastırıyor dısına tasırmayın..
Benım kullanma amacım dolgunluktan çok çizgileri azaltmak..Herkeste dudak çizgileri vardır ama kimileri şanslı ve pürüzsüz..
Dolgunlaştırmayı zaten 2 renk kalemle yapabiliyorum )) ben pürüzsüzleşsin diye sürüyorum..
Ayrıca tarçın yoksa karanfilde aynı etkıyı yapıyor..
Son olarak tarcını cok hafıf kulak arkasına sürdüğümde herkes nedense black orchid mi sıktın dıyor :KK70:

geçenlerde bir yerde okumuştum fakat nerede okuduğumu tam olarak hatırlamıyorum ..tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş akşam yatarken sürüyormuşsun ve bir yanma ve karıncalanma hissi veriyormuş...çok merak ettim ve bugün aldım ve eve geldiğimde hemen sürdüm..inanaın işe yarıyyor..accayip derecede yaktı dudaklarımı ve sanki uyuşturdu fakat inanın dolgunlaştırdı..fakat acayip yakıyor..akşam yatarkende sürücem ben etkisini farkettim.sanki dudak dolgunlaştırıcı ürünler olur ya sürdüğün zaman hemen etkisini gösterenler onlar gibi...fakat ucuz olanı..aranızda bunu kullanana daha önce keşfeden var mı?inanaın ben sonucuna çok şaşırdım..[/QUOT
geçenlerde bir yerde okumuştum fakat nerede okuduğumu tam olarak hatırlamıyorum ..tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş akşam yatarken sürüyormuşsun ve bir yanma ve karıncalanma hissi veriyormuş...çok merak ettim ve bugün aldım ve eve geldiğimde hemen sürdüm..inanaın işe yarıyyor..accayip derecede yaktı dudaklarımı ve sanki uyuşturdu fakat inanın dolgunlaştırdı..fakat acayip yakıyor..akşam yatarkende sürücem ben etkisini farkettim.sanki dudak dolgunlaştırıcı ürünler olur ya sürdüğün zaman hemen etkisini gösterenler onlar gibi...fakat ucuz olanı..aranızda bunu kullanana daha önce keşfeden var mı?inanaın ben sonucuna çok şaşırdım..

Merhabalar , arkadaşlar KESİNLİKLE tarçın yağı sürmeyin dudakları ciddi derecede tahriş ediyor

X