Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kendiliğinden kapanan emzik

1. Konu Sahibi : specialx #1
    Giriş tarihi
    Mar 2010

Bilgilenderme kendiliğinden kapanan emzik

bizimki sürekli emziği ağzından atıp tekrar istiyor.ağzından düşünce ve sağa sola değince kirleniyor.sürekli onu temizlemekten sıkıldım.şu ağızdan çıkınca kendiliğinden kapanan emziklerden kullananınız var mı?memnun musunuz?ben sipariş ettim bakalım nasıl umarım işe yarar.

2. Konu Sahibi : specialx #2
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    hiç duymadım öylebir emzikmi varmış?

3. Konu Sahibi : specialx #3
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    evet canım var ağızdan çıkınca kapanıyor ve bu sayede temiz kalıyor.

4. Konu Sahibi : specialx #4
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    Emziği temiz tuttuk diyelim, yerde terliği ya da halının püsküllerini yemeye çalışırken napıcaz:) Ben artık vazgeçtim her şeyi sokuyor ağzına. Ev ortamında umursamıyorum, dışarıda engellemeye çalışıyorum

5. Konu Sahibi : specialx #5
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    hımm bunuda öğrenmiş oldum ben bebeğime gündüzleri hiç emzik vermedim emziğe çok bağımlı bi bebek değil sadece uyurken veriyodum şimdi onuda pek istemiyo ilk bikaç dk alıyo sonra atıyo bende şu emzik saklama kaplarından kullanıyorum bide emziğin başına takılan emzik kapakları vardı

6. Konu Sahibi : specialx #6
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    Alıntı Sezen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    hımm bunuda öğrenmiş oldum ben bebeğime gündüzleri hiç emzik vermedim emziğe çok bağımlı bi bebek değil sadece uyurken veriyodum şimdi onuda pek istemiyo ilk bikaç dk alıyo sonra atıyo bende şu emzik saklama kaplarından kullanıyorum bide emziğin başına takılan emzik kapakları vardı
    canım benimki de emzik tiryakisi değil sadece uyurken alıyor.ama çok sık attığı için ağzından almaya karar verdim.

7. Konu Sahibi : specialx #7
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    Alıntı daisy83 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Emziği temiz tuttuk diyelim, yerde terliği ya da halının püsküllerini yemeye çalışırken napıcaz:) Ben artık vazgeçtim her şeyi sokuyor ağzına. Ev ortamında umursamıyorum, dışarıda engellemeye çalışıyorum
    orası öyle ama madem böyle bir şey var kullanayım dedim ama galiba kimsenin haberi yok bundan bilmiyorumkismile

8. Konu Sahibi : specialx #8
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    çok merak ettim nasıl bişey resmi falan var mı

9. Konu Sahibi : specialx #9
    Giriş tarihi
    Nov 2007

hiç haberim yoktu böyle bir emzik oldugundan ama araştırdım resmini buldum açıkçası pek beğenmedim :olmaz:

10. Konu Sahibi : specialx #10
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    bende baktım ve emzik bakerken elmatan yapılmış emzik bile gördüm daha neler görcez acaba

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon