Saç Uzatma Yöntemleri MayaLi Süt... Ya$ Maya ? Kuru Maya ?

sanırım benim mayalı süt içme maceram sona erdi
dün gece uyurken aniden uyanıp gidip istifra ettim ki hiç istifra eden bir insan değildim eyvahedigeldismile
ölüyorum sandım büyük ihtimal mayalı sütten..tekrar cesaret edip içemem bundan sonra

geçmiş olsun cnm :s

sarımsaklı şampuanı dene cnm o da uzatıo diolar ben başladım ona da extradan

5 diş sarımsk iyice ezilip parça parça şampuana konuluyo..1 gün beklesin çalkala iice

saçını her seferinde onla yıka

yazmadan geçemedim arkadaşlar ben bu kürü direk saça uygulanacak diye duymuştum suna dumankayadan.....hatta uyguladıktan hemen sonra saçın dökülmesinin durduğunu söyledi fisfisfis

geçmiş olsun cnm :s

sarımsaklı şampuanı dene cnm o da uzatıo diolar ben başladım ona da extradan

5 diş sarımsk iyice ezilip parça parça şampuana konuluyo..1 gün beklesin çalkala iice

saçını her seferinde onla yıka

sağolasın canım
ben sarımsaklı şampuanı sinamekili kürle beraber uzunca bir süre kullandım ve gerçekten etkisini gördüm
şimdi yaz ya o yüzden koku olur diye sarımsaklı şampuanı yapmıyorum
zamanım yoktu sinamekili kürü de baya ara verdim şimdi tekrar başlıcam küre
mayalı sütü de destek kuvvet olarak içicektim ama kısmet değilmiş delikafadulden

yazmadan geçemedim arkadaşlar ben bu kürü direk saça uygulanacak diye duymuştum suna dumankayadan.....hatta uyguladıktan hemen sonra saçın dökülmesinin durduğunu söyledi fisfisfi
bunu bilen birileri varsa içmekten daha iyi olur sanırım. herkes tadı kötü diyor.

5 gündür içiyorum. ilk 2 gün büyük bir su bardağıyla içiyordum. 3 gündür ise çay bardağına mayayı katıp içiyorum. bir çay bardağı sütü de sade olarak arkasından içiyorum. en azından bir büyük su bardağı mayalı sür içmek eziyetini hafiflettim.
henüz bir fayda-zarar görmedim. devam edeceğim ama

1 tatli kasigi kuru maya + 1 bardak süt.. 1/4 bardagi kadar kaynatilmis suyu ilave et bardagina mayayi bununla bi guzel erit.. daha sonra buzdolabindan soguk süt ekle bardagin tamanina.. (sütü kaynatip mayayi eklersen süt sicak olur ve sicakken tadi cok berbat oluyor icilmiyor) dedigim sekil yaparsan daha kolay icersin..

ben soğuk sütee kaşıkla karıstırıp içiorm nequikde koyuyorum tadı gelmio hiç severek içiorm ama dediğim gibi ılık içmiorm bir sorun olur mu ??

ya kızlar ne olur yardım edin nasıl içiyorsunuz ben dün içemedim ya çok kötü bi tadı var midem kalktı :gitme: varmı bunu kolay içmenin bi yolu

ya kızlar ne olur yardım edin nasıl içiyorsunuz ben dün içemedim ya çok kötü bi tadı var midem kalktı :gitme: varmı bunu kolay içmenin bi yolu

Canm ben kendi içtiğimi söleyeyim bir bardağa önce bir tatlı kaşığı kurun mayayı koyuyrm
üsdüne soğk sütü kouyuyorumzaten nescafe gibi oluyorr kaşıkla karıştırıyorum iyice yaylıyor sonra bir tatlı kaşığı nesquik koyuyorum zaden nesquik rengini ve tadını veriyor sanki çökltlı süt içiormuşsun gibi anlmayıyorsun bile içinde maya oldunu ben böyle yapıyorum yardımcı olmak isdedim ..opuyorumnanaktan

Canm ben kendi içtiğimi söleyeyim bir bardağa önce bir tatlı kaşığı kurun mayayı koyuyrm
üsdüne soğk sütü kouyuyorumzaten nescafe gibi oluyorr kaşıkla karıştırıyorum iyice yaylıyor sonra bir tatlı kaşığı nesquik koyuyorum zaden nesquik rengini ve tadını veriyor sanki çökltlı süt içiormuşsun gibi anlmayıyorsun bile içinde maya oldunu ben böyle yapıyorum yardımcı olmak isdedim ..opuyorumnanaktan

çok sağol jimjime valla okadar da büyük heveslerle hazırladınm içecem diye ama o kadar kötü bi tadı vardıkı yarım bardağı içene kadar gözümden yaş geldi benim çok çabuk bulanan bi midem var belkide ondan senin takdiği deneyecem umarımda çektiğimize değer işe yarar canım çok sağol tekrarolumunekankayizsmile

çok sağol jimjime valla okadar da büyük heveslerle hazırladınm içecem diye ama o kadar kötü bi tadı vardıkı yarım bardağı içene kadar gözümden yaş geldi benim çok çabuk bulanan bi midem var belkide ondan senin takdiği deneyecem umarımda çektiğimize değer işe yarar canım çok sağol tekrarolumunekankayizsmile

ö.dL İşLh hepimiz iyi sonuçlar alırız kafamçokkarıştı

ben mayayı yüzüme maske yapıp sürüyorum çok iyi geliyo bebek gibi oluyo yüzüm gerçekten. ben ilk bunu duyduğumda saçma gelmişti sonra anneme sordum bi işe yarar mı diye. annemde güzellik uzmanıdır. maya tek hücreli bi canlı olduğundan bütün büyüme ve onarım işlemlerini kendi içinde gerçekleştiren bi canlıymış buyüzden onu yüzümüze sürdüğümüzde yüzümüzü onarıyo bakıyo bembeyaz yapıyo.

kızlar bu mayayı yapıcam ama bügün markette baktım margarin gibi bi poşetin içindeydi o mu ki anlamadım kafam karıştı.. kafamçokkarıştı
yaşını buldum ama kuruyu anlamadım poşette mi oluyo hani olur ya kabartma tozu poşetleri falan onlar gibi mi..?
yardımcı olursanız sevinirimm arkadaşlar beliyorum... a.s.

iğrenç iğrenç iğrenç..... tadı kahve gibi falan diyenlere sakın inanmayın.. az önce denedim sadece tadına baktım o bile midemi kaldırmaya yetti... tiksinç bişi saçlarım böle uzuyacaksa uzamasın böle gayet güzel yawwohaoldumsmilekafamçokkarıştı

X