İstanbul avrupa yakası uygun fiyata düğün mekanı?

burn

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
80
6
Merhaba kızlar başlıkta da yazdığım gibi avrupa yakasında özellikle açık hava uygun fiyata bildiğiniz yerler varsa lütfen paylaşır mısınız? Yüklü miktar para ödeyemeyeceğiz ama bildiğiniz yerleri yazarsanız fiyatlarıyla beraber çok yardımcı olmuş olursunuz gerçekten. Teşekkürler..

canim benim avrupa yakasindaki dügün mekanlari bana sor :))
-pekom polis kongre merkezi zeytinburnunda havuzlu mekan baska bulamazsan burayi kesin tutucaz gayet uygun
-elif gönül davet besiktasta cok güzel ve sk bi yer ama salon oldugu icin en son tercihimiz bu olcak
-piramit bahcelievler digerlerine göre gayet uygun
-tac dügün salonu hasekide buda bi secenegimizdi ama elendi bile :)
mehmet restaurant sariyer de bu en cok istedigim yer ama görüsemedim hala
evde liste yapdiydim aklimda olanlar bunlar simdilik polis evlerine bakmani öneriyorum ayrica nasil birsey istedigini bilsem sana daha cok yardimci ola bilirim yemekli yemeksiz havuzlu yada salon acik kapali hava teras otel falan birde fiyat araligi bilsem ?? bende mekan asamasinda oldugum icin hergün saatlerce arastiriyorum ve oldukca fazla yerler ögrendim :))

denizzkizi canımcım ya sağol. Nişanlım açık hava istiyor düğün salonu olamayacak yani.. Avrupa yakası, açık hava önce yemekli idi şimdi vazgeçtik sade kokteyl tarzı ya da sade içecek ve meze olabilir, havuz başı istemiyorum ben, bizde minik çocuk çok walla düşüverirler içine.Fiyat aralığı olarak 100-150 kişilik (maksimum) en fazla 4000 verebiliriz. Kalabalık olmayacağız zaten ve de özellikle açık hava. Düğün pastası, orkestra, içecek masa süslemesi vs. dahil 4000 civarı.. Bildiklerin ve önerdiklerin olursa çok mutlu edeceksin beni. Ayrıca sizi de şimdiden kutluyorum, bir ömür mutluluklar canım.

sagol tatlim dedigim mehmet restaurant a bakabilirsin cok güzel deniz manzarali teras, kapali yeri de var istanbul sariyerde hem yemekli hem yemeksiz yada kokteyl tarzi yapabiliyorsun mehmetrestaurant.com diye internet sitesi var bi bak istersen ama fiyat hakkinda bende daha görüsemedim nisanlim is dolayi yurt disinda oldugu icin kismetse agustosa dogru gidip görüsmek istiyoruz
bizimde fiyat araligimiz maksimum 6000 ama 500 kisilik ve kesinlikle yemeksiz düsünüyorum bende acik hava cok istiyorum ama korkuyorumda ya yagmur yagarsa diye :))
havuz icin bence fazla tedirgin olma nede olsa bi sürrü yetiskin olcak yani her taraftan göz üstlerinde olur
catalcada bir villa var VILLA FE inanmazsin ama rüya gibi hatta söyle diyim sila dizisindeki ciftlik evi ordada dügün organizasyonu yapabiliyorsun bi organizasyon sirketiyle beraber calisiyorlar yani acik havada yesilliklerin agaclarin arasinda evleniyorsun :)) cok romantik :))
tarabyadaki cent kolejini düsünebilirsin fakat oda havuzbasi
URZA, PORTAXE; ve DAHILL var harika cok sk yerler ama biraz tuzlu gerci kisi sayin az olabilir aslinda
pasagarden restaurant var oda cok güzel fiyatida uygundu
birde bahar country var yine cok güzel kir dügünü mekani
siz simdiye kadar nerelere baktiniz belki banada fikir olur :))

inanır mısın tarihimiz belli değil diye mekanda bakamıyoruz ben istanbulda değilim olsam gene de bakardım. Nişanlım çok yoğun ama tarih belli olmadan görüşme esnasında opsiyon almak istiyorlar kesin bişi diyemiyoruz bizde. Huzur bahçe diye bi yer var, bahçeli ve deniz manzaralı internetten bak, çok hoş bi yer orayla telde görüştüm uygun ve güzele benziyor. ama haftasonlarımız dolu demişlerdi, düğünümüzün tarihi belli olur gibi olursa yine de orayı arayacağım. Arada buldukça böyle yazışalım canım sağol gerçekten:)

evet huzur bahcesini duymustum burda daha önce ama bakmaya firsatim olmadi daha
bizimde dügün tarihimiz belli degil ama seneye olcak o yuzden daha zamanimiz var agustos eylül gibi tutucaz mekan bakalim hayirlisiyla sizin dugun bu senemi olcak? bu seneyse mekan bulmaniz cok zor olcak sanirim baya gec kalmissiniz insallah istedigimiz gibi yerler buluruz...
daha evlenmek gündemde bile degilken bir dügünün maaliyetini komple hersey icinde gelinliktir sudur budur en fazla 5 fln sanardim taki bu isin icine girene kadar hersey o kadar pahali ki vallahi felegimiz sasti :)) napicaz bilmiyorum daha tonla esya alincak :)) sen istanbula mi gelceksin evlendikten sonra

benim içimden sahilde düğün yapmak geçiyor yani çocukken kır düğünü hayali modası vardı ya şimdi hep kilyos taraflarında bir yerle anlaşma yapılsa ki sezon açılmadıysa zaten zarardalar belki ucuza anlaşma yapılabilir? diye düşündüm çok romantik olur :-) hemde farklı olur... :-)

evet istanbula gelicem zaten çok yakınım ara ara geliyorum 2 saatlik yol. gerçi çalıştığım için yoğunluktan çok fırsatım olmuyor. bizim bu sene olacak ama düğün tarihi belli değil :KK43: buttercup gerçekten romantik:)

bende dugun ıcın mekan arıyorum
smdı burdan okudum mehmet restauranta baktım
benım nısanlımda sarıyerde oturuyor cok guzel bır yere benzıyor
gercı benım dugunum ekım kasım gıbı olucak kapalı yerde olmak zorunda
tarabyadakı cent kolejınde yaptım bende nısanımı cok cok guzel oldu tavsıye ederım

bende dugun ıcın mekan arıyorum
smdı burdan okudum mehmet restauranta baktım
benım nısanlımda sarıyerde oturuyor cok guzel bır yere benzıyor
gercı benım dugunum ekım kasım gıbı olucak kapalı yerde olmak zorunda
tarabyadakı cent kolejınde yaptım bende nısanımı cok cok guzel oldu tavsıye ederım

canim benim mehmet restauranttan fiyat teklifi aldim 500 kisilik yemeksiz (pasta börek icecek fln) herhangi eklemeler yapabiliyorsun mesela ben dondurma ve meyve tabagida istedim 6000 tl fiyat cikarttilar yemekli kisi basi 40-45 tl arasinda degisiyor cok ilgili insanlar herseyi istediginiz gibi ayarliyabiliyorsun hic bir kisitlama yok 500 kisilik davette komple mekani kapatiyorlar senin icin anlasmali fotografcilarida flnda var tek favorim suan mehmet restaurant ama tabiki baska yerlerede gidip bakmak istiyoruz gerci nisanini cent kolejinde yapmissin dügünü daha güzel bi yerde yapmalisin ki hafifi kacmasin :)) sen cent kolejinde ne kadar ödedin? yemeklimiydi? mehmet restaurantin ic kismida oldugu icin yaz kis sorun olcagini sanmiyorum hem biliyorsun burasi bazen ekim kasim yaz günlerindeki gibi oluyor hem yagmur icin gereken önlemleride almislar :)) senin kilyos yolunda baska bildigin mehmet restaurantta benzer mekanlar varmi?

canim benim mehmet restauranttan fiyat teklifi aldim 500 kisilik yemeksiz (pasta börek icecek fln) herhangi eklemeler yapabiliyorsun mesela ben dondurma ve meyve tabagida istedim 6000 tl fiyat cikarttilar yemekli kisi basi 40-45 tl arasinda degisiyor cok ilgili insanlar herseyi istediginiz gibi ayarliyabiliyorsun hic bir kisitlama yok 500 kisilik davette komple mekani kapatiyorlar senin icin anlasmali fotografcilarida flnda var tek favorim suan mehmet restaurant ama tabiki baska yerlerede gidip bakmak istiyoruz gerci nisanini cent kolejinde yapmissin dügünü daha güzel bi yerde yapmalisin ki hafifi kacmasin :)) sen cent kolejinde ne kadar ödedin? yemeklimiydi? mehmet restaurantin ic kismida oldugu icin yaz kis sorun olcagini sanmiyorum hem biliyorsun burasi bazen ekim kasim yaz günlerindeki gibi oluyor hem yagmur icin gereken önlemleride almislar :)) senin kilyos yolunda baska bildigin mehmet restaurantta benzer mekanlar varmi?

canım bende şimdi arıcam ama benim kayınpederimin orda tanıdıkları olabilir cunku oralarda dogmus buyumus simdi kendisi çin'de soramıyorum.kilyosun ilersinde rumeli feneri falan var herkesi tanıyor orda.cent kolejinde gecen ekim ayında yaptım tatlım kişi başı 50 milyon ödedik oda tanıdıklarıyla indirimli hali sınırsız içki vs da vardı 80 kişiydik buarada ama muzık sıstemı vs vs getırttık tabı onlarda hep para sadece dj ye 1bucuk mılyar para odedık,fotorafcı falan istemedim ben gerek duymadım.studyo fotorafcısından cktık erken geldık mekana arkadaslarla orda daha davet baslamadan yemek ıckı servısı falanda yaptılar 3 katı sana ayırıyorlar ust katta odan falanda oluyor.sımdı bız 500-600 kişi arası olucaz ben yemeklı dugun falan ıstemıyorum aslında hıc dugun yoktu aklımızda nıkah genclerle bır yer kapatıp fasıllı eglence ıstemıstık ama babamlar ıcın dugun yapıcaz smdı,nısandan daha basıt olsun onemlı degıl canım ama dugun ıcın buyuk bır butce harcamak ıstemıyorum ne yapsan mılletı memnun edemezsın onun yerıne gıderım yurtdısında balayı yaparım.senın dugun ne zaman olucak?benim nişanlımın abiside sarıyerde ozan restaurantta yaptılar ama yazdı dısardaydı yanı.nasıl bır onlem alıyorlar canım benımkısı 25 ekımdı ve o aksam sansıma hava guzeldı ama sonrakı hava soguklar bastırmıstı kıl payı kurtuldum :KK1:

Bende bakıyorum ıstanbulda
Elif Gönül Davete baktım girişi kötü ve 750 kişilik 6650 YTL yemeksiz dediler.
Şimdi goptaki grand düğün salonunu araştırıyorum. fiyat falan daha çok var canım. kaydirigubbakcemile3
Taç Düğün salonu da olabilir daha detaylı girişmem lazım bu işe

xzgi cim dedigin yerlerede bir bakicam Dış mekanın üst kısmı kapalıymis yağmur yağdığında etrafıda kapatılabilecek bir branda sistemleri varmis bimiyorum bir gidip görüsmek lazim dogru diyorsun bizde öyle düsünüyoruz dügün yapcagima gider evimi daha kaliteli esyalarla döserim demistim ama kayinpederim benim tek oglum var dügünsüz olmaz diye tutturunca bizde yapmaya karar verdik simdide fazla masrafsiz ama tam istedigim gibi bi yer ariyorum ben kesinlikle dügün salonu istemezdim elif gonulu görene kadar ama oda pahaliymis ve dügün salonu icin degmez diye düsünüyorum hem speedy girisi kötü fln diyince biraz sogudum ordan mehmet restaurant icime sindi ama gidip bakmak lazim iste

speedy gonzales tac dügün salonu bende baktim ama cok olumsuz sey duyunca vazgectim bu arada kizlar benimki seneye yaza olcak 500-600 kisi düsünüyoruz birde bende yemeksiz istiyorum bakalim gönlüme yatan biyer bulabilcekmiyim :))

speedy gonzales tac dügün salonu bende baktim ama cok olumsuz sey duyunca vazgectim bu arada kizlar benimki seneye yaza olcak 500-600 kisi düsünüyoruz birde bende yemeksiz istiyorum bakalim gönlüme yatan biyer bulabilcekmiyim :))

Hımm ben hiç kimseden duymadım taç için olumlu yada olumsuz int buldum fiyat falan da bilmiyorum :sm_confused:

xzgi cim dedigin yerlerede bir bakicam Dış mekanın üst kısmı kapalıymis yağmur yağdığında etrafıda kapatılabilecek bir branda sistemleri varmis bimiyorum bir gidip görüsmek lazim dogru diyorsun bizde öyle düsünüyoruz dügün yapcagima gider evimi daha kaliteli esyalarla döserim demistim ama kayinpederim benim tek oglum var dügünsüz olmaz diye tutturunca bizde yapmaya karar verdik simdide fazla masrafsiz ama tam istedigim gibi bi yer ariyorum ben kesinlikle dügün salonu istemezdim elif gonulu görene kadar ama oda pahaliymis ve dügün salonu icin degmez diye düsünüyorum hem speedy girisi kötü fln diyince biraz sogudum ordan mehmet restaurant icime sindi ama gidip bakmak lazim iste

canım ben aradım bugun orayı baya ındırımde yaptırdım aralık ayı fıyatını verdıler bıze 500 kısılık mısket kofte,kroket,pacanga boregı,sosıs vs olucak cumartesı olursa 6 bin dıger gunler 5bin.evet banada bahsettı kapatabılıyoruz dedı.bu pazar gıdıp bakabılırım ben eger nısanlım p3 basından kalkabılırse :KK1: canlı gıdıp goreyım yorum yaparım sana canım

bende henüz indirimle ilgili birsey sormadim o kismi nisanlima birakmak istedim :)) ama bence 500 kisilik deniz manzarali acik hava teras ve bol ikram cesitleriyle gayet uygun bi fiyat :S bilemedim yani hosuma gitti aslinda görüstükten sonra banada haber verirmisin nasildi diye sana özelden mail adresimi atarim msndede görüsebiliriz daha kolay olur belki :) bende ozan restauranti baktim cok güzel mekan ama orasi biraz tuzluya benziyor fiyat hakkinda bi bilgin varmi nisanlinin abisi yemeklimi yapmisti?

canım ben aradım bugun orayı baya ındırımde yaptırdım aralık ayı fıyatını verdıler bıze 500 kısılık mısket kofte,kroket,pacanga boregı,sosıs vs olucak cumartesı olursa 6 bin dıger gunler 5bin.evet banada bahsettı kapatabılıyoruz dedı.bu pazar gıdıp bakabılırım ben eger nısanlım p3 basından kalkabılırse :KK1: canlı gıdıp goreyım yorum yaparım sana canım

bu fiyatı mehmet restaurant için mi verdiler? web sitesine baktımda harika bir yere benziyo orası ya :)

bu fiyatı mehmet restaurant için mi verdiler? web sitesine baktımda harika bir yere benziyo orası ya :)
evet canım dogrudur ama gorundugu gıbımı bılmıyorum suan bana 15 dakıka uzaklıgı var ama nısanlım daha tarıhımızı almadık dıyor gıdıp bakmanın ne anlamı var dıyor.buarada en az 3 ay onceden mı alabılıyorsun tarıhını bız kasım ayı olarak dusunuyoruzda
bende henüz indirimle ilgili birsey sormadim o kismi nisanlima birakmak istedim :)) ama bence 500 kisilik deniz manzarali acik hava teras ve bol ikram cesitleriyle gayet uygun bi fiyat :S bilemedim yani hosuma gitti aslinda görüstükten sonra banada haber verirmisin nasildi diye sana özelden mail adresimi atarim msndede görüsebiliriz daha kolay olur belki :) bende ozan restauranti baktim cok güzel mekan ama orasi biraz tuzluya benziyor fiyat hakkinda bi bilgin varmi nisanlinin abisi yemeklimi yapmisti?

hayır canım yemeklı yapmamıslardı.oranın manzarası guzel yaz ayı ıcın ıdeal bır yer olabılır ama kıs ıcın gereksız bı yer

hayır canım yemeklı yapmamıslardı.oranın manzarası guzel yaz ayı ıcın ıdeal bır yer olabılır ama kıs ıcın gereksız bı yer[/QUOTE]

canim benim fiyatla ilgili bilgin varmi??

X