Aerobik fitness ve pilates eğitmeniyim kızlar merak ettiğiniz sorular varsa egzersiz

tatlım bu aletler tam sonuç vermez alet çıplak yaklamı yoksa elden mi ölçüyo? alet tanita mi bildiğin bi tartımı cinsyetini yaşıı boyunu alete giriyormusun . boyun kaç kilon kaç yasın kaç bunlar daha önemli ilk etapta... vucut yapında önemli bu aletler yerine bilimsel olarakyapılan bi yöntem ver vucudunun belli yerlerinden yağlı deri kalınlığını alarak ölçüyorlar... özel bi sağlk problemin yoksa cardio çalışmalışın... :eek:

cevabin icin tesekür ederim ciplak ayak ölccüyor yasini boyunu cinsiyetini giriyosun cikiyosun tartiya önce kilonu sonra bu degerleri gösteriyor.bende gitmek istiyorum ama burda bulamiyorum nerde yapilir malesef:KK43:

plates kaslaru uzattığı için boy uzunluğu yapıyormuş birde bacakları dümdüz doğrumu

merhabalar..benm sorunum bacaklar..acaba eritmek içn ne uygulanabilir?pilates ve slim6 yapıorum ama erimesni istiorum artık:S

avzencim benim sorum bir ay oldu her sabah kosu bandinda 40 dk hizli bir sekilde yuruyorum sonra bisiklete biniyorum15 dk sonra bolgesel egzersiz yapiyorum ama cok degil cok az:bbo:
fitness salonunda yapiyorum bunlari.... tabi bu arada oldukca terliyorum. Belim kalin 2. birazcicik gobek var ince bir bel istiyorum goguslerimin bir beden kuculmesini istiyorum spor yapinca kuculuyorlar diye biliyorum.simdi soruma geliyim sence sureyi biraz daha uzatmalimiyim yani daha mi fazla yurusem bisiklete binsem???? baska ne yapmaliyim????bogazdan da kestim:))) bunlari eritmek icin
baska hic bir yerimde sorun yok..Eylul ayina kadar gidicem acaba ozamana anca tam incelmis olurmuyum yoksa daha kisa suredemi???

canım banada yol gosterırsen cok sevınırım, benim boyum 1.63 kılom 59( 57 falandım bır kac ay once) benım belım ınce tabı kılo alınca kalınlastı bıraz ama asıl sorun basenler kalcanın masallahı var olctum 106 kalca cevrem:)) selulıtlerımde var bır bucuk hafta once pılatese basladım gude ıkı kez yapıyordum, pılatese basladıktan bır ka gun sonra walk at home u kesfettım buradan 3 ve 5 mıl olanını ındırdım, bu gune kadar pılatesten once 3 mıl yaptım gunde ıkı kez bunu ardından pılates ve en son yesıl cay. tabı yedıklerıme dıkkat edemedım, bı kac gundur pılates yapamıyorum, ama bugun sabah 5 aksam 5 mıl yaptım, yarında yapcam aynı sekılde yarın pılates topu ve lastıgı alıp p.tesı tekrar baslıcam pılatese, o zamana kadar sabah 5 aksam 5 walk at home yapcam,sızce ıse yarar mı bunlar kalcalarımın sıkılasıp ıncelmesı ıcın , yedıklerımede dıkkat edebılsem suepr olcak ama basaramadım bır turlu, abur cubur yemıyorum ama dondurma yıyorum onu engellemem lazım galıba, ekmekte kepeklı ekmek bır ıkı dılım yıyorum

Merhaba ben de tavsiye istiyorum, son dönemde hipotiroit, insülin direnci, pko derken çok kilo aldım, diyetisyene de gidiyorum ama henüz tam uyamıyorum dedilerine, 85 kiloya kadar çıktım ideal kilom 60 civarı, beslenmem düzensiz, spora yazıldım pilatese kısa süre gittim iş saatlerim de düzensiz, hangi sporla daha hızlı kilo verebilirim? Eve eliptik bisiklet aldım işe yar mı? Yüzme konusunda ne dersin? Ya da pilatese devam edip sonrasında mı yürümeliyim, kararsızım..alsanaalsanasmile

Merhaba...
Bende tam olarak bel kavramı yok dümdüz iniyo vücudum belimi inceltmek ve bacaklarımı sıkılaştırmak istiyorum ne yapmam gerekir.?

benimde derdim kollarım ve üst bölgemle alakalı kollarımı inceltmek için ne yapmayalım yardımcı olursan sevinirim:)

kalça bacak bölgemden çabuk kilo veriyorum ama karnım özellikle kavislerim şişkin öyle çok göbekli havam yok ama kavis denen o yan bölgelerimde doğumdan sonra genişleme oldu zayıflarkende model aynı kalıyor en çok oralarımı yani yanlarımı nasıl eritebilirim

Merhaba avzen
Benim de bir sorum olacaktı 4 haziran 2010 dan beri haftanın 6 günün pilates yapıyorum Ebru şallıyla. Akşamları da hergün yürüyorum 3 haftadır zumbaya başladım yürüyüşten geldikten sonra zumba yapıyorum 1 saat.Yediklerime çok dikkat ediyorum abur cubur hamur işi emek hiç yemiyorum bunların tadını bile unttum diyebilirim gelin görün ki bir milim inelme yok bende kilo olarak da mezurayı alıp göbek deliğinden ölçtüğümde 94 cm geliyor 20 yaşındayım 1.71 boyum var kilom 68 mehmet öz göbek deliği ölçüsü boyun yarsı olmalıymış ama benimki bayaa bi kalın napmalıyım avzen bana bir çıkar yol göster bu kadr uğraşa taş olsa erir biterdi nered yanlış yapıyorum dahiliyeye gidip kan tahlili yaptırdım sadece kolesterol max 200 olması gerkiyomuş 205 çıktı acaba benim yağlar bundan mı inatçı aslında kaslandım göbeğimdeki sıkılığı hissediyorum ama yağlı olduğu için okadar kötü ve derforme bir görüntüsü var ki hergün göbek deliğimden mezurayla ölçüyorum 4 hazirandan beri ama hala 94 hala 94 bu kadar mı olur yaaaa lütfen bana yardım et annem az ye az ye deyip duruyo daha az yesem bilmiyorum artık ne olur zaten sbze meyve yüiyorum sürekli öğle ve akşam yemeklerinde sadece 4 kaşık az yağlı sebze yemeği yiyorum

merhaba.ben uzun uzun spor yapamıyorum.popom büyük sarkık çatlak selülit vs vs.sizden ricam sürekli yapabileceğim popoyu en hızlı çalıştıran ve arka bacaktaki selülitlere etki edecek bir kaç hareket teşekkürler.

benim bir sorum olacak.alt bedenim zayıf.fakat üst bedenim geniş ve yağlı.özelikle kollarım ve kol atımda yağlanma var. bunu bitürlü aşamadım. kollarım kaslı malesef.incecik kolar ve daha az göze batan bir üst beden için ne önerirsin.30 dakika yürüyüş ve 30 dakikada 500ml lik su şişeleriyle hareketler yapmaya başladım bugün.sence doğrumu yapıyorum:KK3:

merhaba pilatese yeni başlicam almam gereken malzemelerin özellikleri nasıl olmalı diye sorcaktım???
boyum 1.63
kilom 53
teşekkürler

slm bende step- aerobik e başladım fazla kilolarım var özellikle karın ve kalçamda eritmeme faydası olurmu acaba yada yapmam gereken başka birşey varmı yardımcı olursanız sevinirim tşkler:KK8:

mrb benim sorunum bacaklarım ve iç kısımalrı çok hızlı kilo verdim 57 kiloyum ama bacaklarım sıkı olsun istyorum ne yapmam gerekiyor acaba sporu sewiyorum aslında neypamam gerekiyo onuda bilyrm ama kısa süreli ve sonuç çıkaran harekt hangisi acaba:KK52::KK52:

merhaba öncelikle herkese yardımcı olan yaklaşımın için teşekkür edrim.böyle sorunları işin uzmanından öğrenmek gerçekten en iyisi oluyor.
benim soruma gelince, ben 170 boyunda, 55 kiloyum. vücudum orantılı, sadece kalçam daha yuvarlak, göğüslerim kalçama göre küçük sayılır. benim derdim bacaklarımın alt kısmı ince, onları kalınlaştırmak istiyorum. yani jennifer lopez tarzı alt vücudum, sadece o kadar kaslı ve sıkı popolu değilim tabi:) alt bacak kaslarım çok zayıf olduğundan tayt falan giyemiyorum,etek giymek istemiyorum çünkü sanki çarpıkmış gibi duruyor hafiften. biraz bacak kasım olmuş olsa düz duracak.. bir de genelde öne eğik durmaya alışmışım ne kadar zorlasam da bi bakıyorum yine kamburumu çıkarmışım.şöyle göğsümü gere gere dimdik yürümek istiyorum.. bu yaz yakın arkadaşlarımın düğünleri var, daha sıkı bir vücut istiyorum, kısa etek giyebilmek için..evde yapılabilecek egzersizler var mı? ya da bir spor merkezine mi gitmek lazım?neler önerirsin?

Merhaba ben oldukça zayıfım genel olarak kilo almıyorum ama aldıklarım genelde hep basenlerime gidiyor ne yaptıysam da değişmiyor açıkcası bacaklarımda çok ince olduğu için iğrenç bir görüntü oluşuyor. Bana hep basenlerinden veremezsin senin kemiklerin geniş falan diyorlar acaba bu doğru mu ? ve benim popomda yok denecek kadar az neredeyse dümdüz duruyor . ben bu durumdan çok rahatsızım sizde ne tarz hareketler yapmam gerekir ? fitness mı yoksa pilates mi benim derdime çare olur ? önerebileceğiniz bir kaç hareket var mı bu durum için ?

X