Nişan Nişan bavulu süslemesi nasıl olsun?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

sizce resimdekilerden hangisi?

• 1.resimdeki

OY: 7 35,0%
  • 2.resimdeki

OY: 2 10,0%
  • Hiçbiri

OY: 11 55,0%

• Ankete Katılan
    20
Bir de hiçbiri diyenler bavul saçma diye mi diyorlar yani bavul fikrinin kendine mi hiçbiri diyorlar yoksa süslemeyle ilgili kısmamı belirtirlerse sevinirim.

muhabbete dan diye dalmış oluyorum biraz ama bence şık değil bu süslemeler. hani tüllerin altına saten fln koyabilirsin o zmn tüllerin altı karartılı kalmaz ayrı durur.. bunları diğer yazılanları okumadan yazdığım için de kusura bakma bilmiyorumkismile yani dışı çok abartma bence ki bohçan havalı olsun :1rolleyes: bide o üçgeni biraz daha mı geliştirmeli ne :uhm: Mutluluklar canıııımmm

muhabbete dan diye dalmış oluyorum biraz ama bence şık değil bu süslemeler. hani tüllerin altına saten fln koyabilirsin o zmn tüllerin altı karartılı kalmaz ayrı durur.. bunları diğer yazılanları okumadan yazdığım için de kusura bakma bilmiyorumkismile yani dışı çok abartma bence ki bohçan havalı olsun :1rolleyes: bide o üçgeni biraz daha mı geliştirmeli ne :uhm: Mutluluklar canıııımmm

yok estağfrullah. Zaten bu resimleri denemk için hangi renk tülmü kurdelamı çiçekmi diye düşünüp üstünde tutarken çektim. Dediğin gibi valizin alt kısmının gözükmemesi lazım yada en azından çok belli olmaması lazm. Saten olabilir yada bir kaç kat tül bilemiyorum ve de üçgen düz yada nasıl güzel durur bilmiyorum. Yarın ilgilenicem artık kendileriyle:KK1:

Son düzenleme:
canım revindelin bavuluyla aradaki tek fark süslemesi. Süslemesi de tabiki onun ki güzeldi. Dedimya ben fikir almak açısından beyazmı pembe tülmü çiçekmi kurdelamı gibi sormak açısından öylesine bavulun üstüne atıverip bu resimleri ekledm. Ancak onunki daha güzeldi diye bavulun kendisi için diyorsan onda bi fark göremedm ben. Sadece onunki siyahmış bizimki gri.

yok canım bavullar arasında bi fark yok zaten süsleme açısından diyorum, ben mesela hayatta beceremem onun gibi süslemeyi biraz el becerisi gerektiriyo

bohça zaten olacak ama bohça bavulun içinde olacak. 6-7saatlik yola gidip elimizde bohçaylamı gidicez. Hani bohça götürülen kişi kız olsa sandık alınır vs. Ama erkek olunca bende büyük kutu gibi bişey düşündüm hasır kutular var. Yada bavul düşündük. Ki o sonrası için daha kullanışlı. Bir de bunu ilk defa ben çıkarmadım benim çevremde nişanlanan arkadaşlarımdan 2side bavulla götürdü. Erkeğe sandık garip asıl bence de

ilk defa sen çıkarmamış olabilirsin ben ilk defa duyduğumu söyledim , ters birşey söylemedim yani. sen içinden nasıl geliyorsa öyle yap, ben sadece fikrimi söyledim. :enbuyukkk:

yok canım bavullar arasında bi fark yok zaten süsleme açısından diyorum, ben mesela hayatta beceremem onun gibi süslemeyi biraz el becerisi gerektiriyo

revindellinki gibi uğraşsam yaparım ki uğraşmayı da severim:KK1: ama benim takıldığım onunki gibi yaptığımda fermuarı açmak için tüm süslemeyi bozmak gerektiği. Benim istediğim süsleyeyim ama süslemeler üzerindeykende rahatça açılıp kapanabilsin o şekilde süslenebilecek bi form olsunbilmiyorumkismile

ilk defa sen çıkarmamış olabilirsin ben ilk defa duyduğumu söyledim , ters birşey söylemedim yani. sen içinden nasıl geliyorsa öyle yap, ben sadece fikrimi söyledim. :enbuyukkk:

cnm bende ters bişey söyledin demedimki. Yada ben de ters bişey söylemedim. Sadece hani ilk kez duymuşsundur belki ama benim aklıma geldi, ilk kez ben yapıyorm diye bi durum yok onu belirttim. Fikir verdiğin içinde sağol

revindellinki gibi uğraşsam yaparım ki uğraşmayı da severim:KK1: ama benim takıldığım onunki gibi yaptığımda fermuarı açmak için tüm süslemeyi bozmak gerektiği. Benim istediğim süsleyeyim ama süslemeler üzerindeykende rahatça açılıp kapanabilsin o şekilde süslenebilecek bi form olsunbilmiyorumkismile

anladım canım.. sana kolaylıklar diliyorum :) baya zor bi işe kalkışmışsın
:))))

ben pek anlamam ama siz hasır kutu da olur demişsiniz acaba öyle bişey yapsanız daha mı hoş olur yine de sizin kararınız ama bavul olacaksa bile o 2 süslemeyi pek beğenmedim:kedi:

ya ne kadar detyacısını. konu sahibine değil direk sözüm. bavul işi çok komiğime gitti. evliliği iyicve zorlaştırıyosunuz ya. bence hiç süslemeden verin. içindekiler süslü zaten

Canım Öncelikle hayırlı ugurlu olsun .
Amcamın oğlu nişanlandığında bizde Gelin Hanıma bohçayı bavulu süsleyipte götrdük.
Keşke elimde fotoğraflar olsaydıda koysaydım sana fikir olurdu .
Ama o kadar güzel süsledikki bavul oldugunu asla kimse anlayamadı :-)
Herşeyde çok güzel oldu ve çokta beğendiler.
ınşallah seninde herşey güzel olur .
Ama önce bavulu simli kumaşla kapla böyle açık pek hoş durmuyo.

kızlar biliyorum resimdekilerin güzel olmadığını dedimya denemek için öylesine atılmış hali onlar. Düzgünce yapıp koycam resim yarım saate kdr inş:)

İnşallah canım bekliyoruz.
ßiz saatlerce uğraşmıştık.kaydirigubbakcemile3
Kolay Gelsin .

ANKET ıÇıN SEÇENEKLER DE 1.RESıMDEKı= BEĞENDıM
2.RESıMDEKı=BEĞENMEDıM
HıÇBıRı=BAVULA NE GEREK VAR
olarak değiştirmek istiyorumkaydirigubbakcemile3

Canım bak bu şekilde gayet güzel olmuş
eline sağlık yerimseniben

Son düzenleme:
ayy kızlar bu arada bavul ve sandık düzenleyen yerler varmış
bana getirdikleri sandığı süsletmişler çok güzeldi