akıl verin kızlar kafam artık almıyor!

ladydiana123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
71
27
merhaba kızlar:)
çok büyük bi bela var başımda...çözemiyorum,kaçamıyorum,kitlenip kalıyorum.Konuyu cok uzatmadan anlatmak istiyorum. Ankarada çok iyi egitim alan 22 yasında bir bayanım.Üstelik çevrem tarafından da çok begenilen biriyim.Ancak yıllardır büyük aşk acısı çekiyorum,hep yanlızdım.5 yıldır bi adam var aklımda...hayatımın en güzel seneleri bu adamı severek geçti...zaman zaman platonık oldugunu düşündüm,zaman zaman karşılık gördügümü düşündüm ama tam olarak ne yasadıgımızın farkına varamadım.Zamanında çok gezmiş ,çok kızlarla dolaşmıs ama ciddi hiç birsey yasayamamıs 27 yasında bir adam bu...İlk basta bu tarz bı hayatı oldugunu bildigim için uzak durdum ondan,platonık olarak yasamaya başladım bu aşkı içimde...Söylesem yüzüne diger kızlardan farkım kalmayacagını düşündüm.Sonra zaman geldi sürekliş benle görüşmek isteyince dayanamayıp görüştük...Her türlü arkadas ortamına benı cagırmaya başladı ,bende gitmeye başladım...Aramızda bi çekim oldugunu ikimizde anlıyorduk ama arkadaşlıkmı bu ilişki aşkmı adını koyamıyordu ,oda bende...Bi kez arayıp bi daha aylarca aramadıgı oluyordu ve bu durumda benım cok zoruma gidiyordu..Sonra daha farklı gelişmeye başladı aramızdaki durum...Sevgili gibi olmustuk ve sanırım benım ne kadar mutlu oldugumu anlatmama gerek yoktur...Ama dedigim gibi herşey iyi gierken benı sürekli ararken birsey oluyor yıne seyrekleşiyordu...En son dayanamayıp yüzüne ne yapmak isteidigini sordum...bilirsiniz tek gecelik ilişkiler yasamya bayılır bu tarz erkekler.o na acık bir şekılde bu tarz bişi benle katiyen yasayamayaagını bundan sonra adımlarını ona göre atmasını söyledim...Bir daha aramassa da anlayacagımı söyledim...beni şaşırtıp 10 gun boyunca sürekli aradı ve ve eve sonra tekrar seyrekleşşti bu telefonlar...Ciddi bir adım atamıyor...ya bu durumdan cidden korkuyor yada aklında baska biri var...kızlar cidden hayatında hiç ciddi ilişkisi olmadı ki...Çözemiyorum..Beni takılmak için aramadıgını deger verdigini söylüyor ama bi türlü bi adım atamıyoruz bi ilişki yasamak konusunda...tabı benım kendımı geri çekmem de büyük etken belki de bilmiyorum...yardım edin lütfen su arkadsınıza:)öpüorum cok:)

Selamlar,
Bu kisiyi Issiz Adam'a benzettim.
Bu gune kadar ve sanirim hala daha kisa sureli iliskileri olmus/olmakta.
Siz ciddi yaklasinca korkup geri cekilmis.
Ben yapi itibari ile bu tarz insanlardan hep kacmisimdir,
kendimi bir turlu guvende hissedemedigim icin..
Ciddi ciddi konustunuz mu onunla, ne dusunuyor sizi hayatinda nereye koyuyor?
Sizi oyalayip sonra da yapamayacagini soyleyip uzmez insallah..

ciddi ciddi konuştuk ama şöyle,sadece benımle takılamayacagını,aramızda ne oldugunu anlamadıgımı ve bu şekilde görüsecegimize benı kesınlıkle aramaması gerektigini belirttim.bu tarz bir adama duygulamı açamam...Açmadım da zaten..O benı simdilik herkezın begendıgı ama kımseye bakmayan, ne yaptıgı belli olmayan bi kız gibi düşünüyor sadece. bunları söyleyip geri çekildim ve onun adım atmasını beklıyorum.sizce yanlış mı kızlar yaptıgım?

bunun neresi bela ben anlayamadım ayrıca etrafınız tarafından beğenilmeniz ya da iyi bir eğitim alıyor olmanızın bununla ne alakası var onuda anlayamadım...çapkınsa size güven vermiyorsa vazgeçin sevmek aşık olmak herşey demek değil bence...

bunun neresi bela ben anlayamadım ayrıca etrafınız tarafından beğenilmeniz ya da iyi bir eğitim alıyor olmanızın bununla ne alakası var onuda anlayamadım...çapkınsa size güven vermiyorsa vazgeçin sevmek aşık olmak herşey demek değil bence...

demek istedigim tek bir kişiye bunca sene baglanıp kımseye bakamam(üstelik kendı ayaklarının üzerinde duraan biri olarak),hayatımın o adam üzerine kurulmuş olması(üstelik bundan haberi bile olmadan) benım artık kendıme olan saygımı bile azaltıyor...ama alışkanlık gibi hiç bi şekilde bu şekilde hissetmekten,düşünmekten vazgecemıyorum.

ay gerçekten "ıssız adam" bence ondan bir adım gelmezse siz bişey yapmayın.. üzülceğiniz şeyler olmasına izin vermeyin asla..

bence siz bu adamı takıntı yapmışsınız ulaşamadıkça gözünüzde büyütmüşsünüz...sevgili olunca gözünde diğer erkeklerden farkı kalmayacaktır eminim...bir erkek uğruna kendinizi bu kadar üzmeyin

başka birini sevene aşık olana kadar oluruna bırak.5 yıldr seni tanıomş zatn şimdiye kadr bişi olsa çoktan olrdu ama belli ki birine sadık kalcak bi tip deil ve o da ne yapacağını bilmio.muhtemeln de hiç bilmicek boşuna beklersn sana söledklerini başka kızlara da demştr sen tepkini koynca da kaçan kovalanr misali kıymetn artmştr.ama o hayatına çeki düzen vermk istemedkten sonra sen hiçbişi yapamzsn.bence kendi yoluna bak

ya bu adamın adını soracağğım ayıp olacak, üniv. zamanında aynı bu adam gibi biriyle birlikteydim, sanki aynı adammış gibi geldi. sonuçmu ne oldu? ayrılalım demedik, görüşmeyelim demedik en son görüşmemiz gayet iyiydi, ama birdaha ne o beni ne ben onu aradım, ben evlendim o hala böyle şeyler yaşıyor. çıkarken 1 hafta aramazdı, günü birlik ilişkiler yaşardı, sonra gelir ağlardı, sızlardı, barışırdık, sonra yine aynı, aynı. senin anlayacağın böylelerinden bi hayır gelmez.

5 yıl boyuca ne olduğu belli değil boşuna kendini yoruyosun
neticede senin duygularını biliyor canı isteyince arıyor istemeyince aramıyor adını koysun
ilişkinin
yüzyüze görüşme ayarlamasını bekliyorsun.aramak istediğinde aranıyorsun:umursamaz:
sende onu umursama

merhaba kızlar:)
çok büyük bi bela var başımda...çözemiyorum,kaçamıyorum,kitlenip kalıyorum.Konuyu cok uzatmadan anlatmak istiyorum. Ankarada çok iyi egitim alan 22 yasında bir bayanım.Üstelik çevrem tarafından da çok begenilen biriyim.Ancak yıllardır büyük aşk acısı çekiyorum,hep yanlızdım.5 yıldır bi adam var aklımda...hayatımın en güzel seneleri bu adamı severek geçti...zaman zaman platonık oldugunu düşündüm,zaman zaman karşılık gördügümü düşündüm ama tam olarak ne yasadıgımızın farkına varamadım.Zamanında çok gezmiş ,çok kızlarla dolaşmıs ama ciddi hiç birsey yasayamamıs 27 yasında bir adam bu...ılk basta bu tarz bı hayatı oldugunu bildigim için uzak durdum ondan,platonık olarak yasamaya başladım bu aşkı içimde...Söylesem yüzüne diger kızlardan farkım kalmayacagını düşündüm.Sonra zaman geldi sürekliş benle görüşmek isteyince dayanamayıp görüştük...Her türlü arkadas ortamına benı cagırmaya başladı ,bende gitmeye başladım...Aramızda bi çekim oldugunu ikimizde anlıyorduk ama arkadaşlıkmı bu ilişki aşkmı adını koyamıyordu ,oda bende...Bi kez arayıp bi daha aylarca aramadıgı oluyordu ve bu durumda benım cok zoruma gidiyordu..Sonra daha farklı gelişmeye başladı aramızdaki durum...Sevgili gibi olmustuk ve sanırım benım ne kadar mutlu oldugumu anlatmama gerek yoktur...Ama dedigim gibi herşey iyi gierken benı sürekli ararken birsey oluyor yıne seyrekleşiyordu...En son dayanamayıp yüzüne ne yapmak isteidigini sordum...bilirsiniz tek gecelik ilişkiler yasamya bayılır bu tarz erkekler.o na acık bir şekılde bu tarz bişi benle katiyen yasayamayaagını bundan sonra adımlarını ona göre atmasını söyledim...Bir daha aramassa da anlayacagımı söyledim...beni şaşırtıp 10 gun boyunca sürekli aradı ve ve eve sonra tekrar seyrekleşşti bu telefonlar...Ciddi bir adım atamıyor...ya bu durumdan cidden korkuyor yada aklında baska biri var...kızlar cidden hayatında hiç ciddi ilişkisi olmadı ki...Çözemiyorum..Beni takılmak için aramadıgını deger verdigini söylüyor ama bi türlü bi adım atamıyoruz bi ilişki yasamak konusunda...3-4 günde bi telefonda konusmak bana yetmiyor artık...Somut bişiler yapsın istiyorum.sürekli görüşelim diye konusuyoruz ama ne zmandır yüzyüze bi görüşme ayarlayamadık bile.benım aklım her dakıka onunla dolu iken onun böyle yavastan alması herşeyi beni delirtiyor...tabı benım kendımı geri çekmem de büyük etken belki de bilmiyorum...yardım edin lütfen su arkadsınıza:)öpüorum cok:)

ara sıra zaman geçirdiği birisin onun için:1ninca:

sana karşı beslediği bir sevgi yok. tek gecelik ilişkilerindeki kişilere ne besliyorsa size de onu besliyor. adını siz koyun artık:umursamaz:

Son düzenleme:
size karşı özel birşey hissetmiyor hissetmeyecek , belki de kimseye karşı hissetmiyordur , aşık olacak tarzda bir adam değil gibi sadece ihtiyaç işte , anladın sen onu

Yorumlar size acı gelebilir, çünkü yo ğun hisler içindesiniz. Ama bunlar gerçekler. Seven insan (kadın olsun-erkek olsun)..açıktır, nettir, karşısındakinin kafasını sizdeki gibi yormaz-karıştırmaz. ıçindekini çok rahat iade eder, asla korkmaz. Onun bu şüpheli davranışları aslında sizi ona çeken ve etkileyen... yani aslında siz de seviyor filan değilsiniz. Çünkü aşk-sevgi böyle bir şey değil. Bence kimsenin sizinle böyle oynamasına izin vermeyin... ne gerek var buna. Çekin elinizi eteğinizi...telefonlarına çıkmayın, kopun ondan. Gerçekten birşeyler varsa..ki sanmıyorum...gelecektir hiç merak etmeyin. Yerin dibine de girseniz bulacaktır sizi. Gerçek sevgilerde yaşamanız dileğiyle..

aslında sizde farkındasınız bence neyin noldugunun ama hislerinizden dolayı kendinize bile itiraf edemiyosunuz..bende öyle bi izlenim uyandı yanılıyordaolabilirim tabi..
konuya gelince bence mantıklı olun bu adam ciddi ilişkiler içersine girebilcek birisi olsa size öyle davranmazdı kendinizi onun yerine koyun biriyle ciddi bi ilişki isteseniz böylemi davranırdınız?

bazı yorumları okurken cıdden acı gelıyor kızlar ama o kadar haklısınız ki...bu gerçeğin ne yazıkkı bende farkındayım ama bı kezde sızden duymak daha kesin kararlar vermeme yardımcı oldu.teşekkür ediorum hepinize

arkadaslar bu sorunun aynısı bendede var:KK59::KK59: napıcağımı bilemiyorum 6 7 ay öncesine kadar güzel bir ilişkimiz vardı 3 ay cıktık ama onu hiç unutamadım hala aklımda ve 6 7 aydr ayrıyız hiç uumursamadı beni hep ben çabaladım nihayet konusmaya basladık fakat 2 haftada bir yazıyor bulusuyoruz ben onu hala cok sevdigim için kıyamıyorum ve her cagrdıgında gidiyorum ama o sadece ihityacı için cagırıyor sanırım buda beni cok üzüyor ben sevdigim için her dedigine göz yumuyorum o sürekli dalgasında bazen benimle ciddi düşünüyo gibi davranıyo bazende hiç takmıyo ben yazarsam yazıyo ben mesaj atarsam cevap veriyo yazmamayı denedm aramıcam dedim msnden bile sildim fakat hep geri ekledm o içimdeki özlem cok kötü yapıyo insanı o nasıl bukadar rahat olabiliyoda ben olamıyorum :KK43: o birsürü kızlarla dalgasını geciyo gönlünü eğlendiriyo fakat ben karsıma cıkan her erkeği tersliyorum en fazla 1 hafta görüşüyorm sonra sıkılıyorum arkadaslar lütfen yardım edin bana napmam gerek :KK43: cevaplarınızı bekliyorum

7 senem böyle ziyan oldu benim. kesinlikle kararınızı verin. ve bu işi sonlandırın. acı çekseniz de eninde sonunda bu acı bitecek. ve karşınıza size uygun aşık olabileceğiniz başka bir insan çıkacak ve onunla mutlu olacaksınız. bunu düşünüp moral bulmaya çalışın. ben canlı bir örneğiyim.

haklısın ama olmuyor işde birgün biticeğini geciciegini biliyorm ama ona öyle bir darbe atmak istiyorumki peşimden koşşun bende ona onun bana yaptıgını yapayım umut verip bir anda olmucak diyim nasıl yapıcam bunu:KK43: sadece buun için yardım istiyorum:KK43:

7 senem böyle ziyan oldu benim. kesinlikle kararınızı verin. ve bu işi sonlandırın. acı çekseniz de eninde sonunda bu acı bitecek. ve karşınıza size uygun aşık olabileceğiniz başka bir insan çıkacak ve onunla mutlu olacaksınız. bunu düşünüp moral bulmaya çalışın. ben canlı bir örneğiyim.

haklısın ama olmuyor işde birgün biticeğini geciciegini biliyorm ama ona öyle bir darbe atmak istiyorumki peşimden koşşun bende ona onun bana yaptıgını yapayım umut verip bir anda olmucak diyim nasıl yapıcam bunu:KK43: sadece buun için yardım istiyorum:KK43:

X