Duygu'nun Yeni Gelin Evi:)

ayyy hepsine bayıldım. salon takımın bi harika oturma odan da öyle. valla cnm ne desem az olur. güle güle kullan.

evin çok güzel iyi günlerde otur inşallah özellikle salonunu beğendim. tam bana göre.salon halıların çok güzel görünüyor. markasını söyler misin?

merhaba:) ben yenı katıldım :) öncelıkle size mutluluklar diliyorum:) bende fotoğraflarınızı görmek istiyorum lınke tıklıyorum ama göremıyorum sizce nedenn :KK43:

Sanırım salonda köşe takım kullanmışsın, fakat takımın pufu salonun ortasında çok garip durmuş. Bunun yerine, takımınla uyumlu renklerde bir orta sehpa alıp pufu da salonun uygun bir yerine koyabilirsin.

Salona ve oturma odasına koyduğun plastik çiçekler şık durmadığı gibi eşyalarını olduğundan basit göstermiş. Bunun yerine sehpa veya büyük boyutlu obje veya en azından saksıda gerçek çiçekler kullanmak çok şeyi değiştirebilir.

Oturma odasındaki koltukların rengi çok iddialı bir de parlak kadife kumaştan olmasıgözü çok yoruyor. Pembe ve mor tonlarını sevdiğini anlıyorum. Tül ve perdenin renk uyumu çok hoş ancak keşke gözü yormayan daha koyu mor renkte (örneğin perdelerle aynı tonda) koltuklar beğenseydin.

Bir de şu sarı otomobil maketini ambalajından çıkartmak gerek sanırım... :KK66:

Muftakta hakim olan nar çiçeği kırmızısı rengini de sevememiş olmakla birlikte, mutfak genel anlamda uyumlu.

Küçük olan yatak odasında komodinleri üst üste koymak iyi fikir. :)

Güle güle oturun.

Hepsi çok güzeller tatlımmmmm mutfağın ayrı bi güzel, oturma odan ayrı güzel :KK66:

X