Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Beğen tuşunun kıymetini bilememişiz püsküütüm aynenn acele yazacağım derken de Türkçeyi katlediyorum bazen o kötü oluyor işte:KK17::KK17:

çok tşkler cnm benimmm :KK16::KK71::KK71: hakikaten iyi ki kurada çıkmış hissettinmi acaba :44: yeri gelmişken kurayı nasıl çekiyorsun hep merak etmiştimm :KK17::KK17::KK17:
Tatlım bu kura işi sahiden de kura.. İçime doğmuyo yani.. tamamen bilimsel..
Excel de bir formül var..
=RASTGELEARADA(0;15)
bu formülü yazdığın hücrenin bir üstüne içinden ne koparsa onu yazıyosun..
formül de sana bir değer veriyor.. misal 3 yazdım formül 5 dedi.. 6 yazdım formül 13 dedi.. 444 dedim 7 dedi.. böyle uzar gider.. :!6:

Püsküütümmm 14. takımın kaptanı Absolut123, yardımcısı da dayko... Sana zahmet güncellermisin şekerlik :KK16::KK16::KK54:
Şimdi yaptım şeker.. Hayırlı olsun.. :nazar:

:KK70: :KK60: bunu bende merak ettim hepte hatalara denk getiriyor :KK52:
Bu Mr. Excel medyum sanırsam.. :KK1:

Puskuutum :KK16:
malum bayramda herkes ailesinin yaninda olacak ve bildirim sorunu yasayacagiz her zaman ki gibi bayramdan sonraki ilk cuma bildirim yapip ikiye mi boluyoruz yoksa baska işleyiş var mi :26:

Bana kalsa bildirelim dimi ama gitmeyin bayrama yani ben gidemiyorum diye değil ne gerek var tatli çikolata yemeye dimi ama :KK30:
Tamam tamam gidin ama dönüşte bana şeker getirin (ben hala yasakliyim yataktan disari cikmak yok cildiriyorum galiba:KK35:)
Tatlım sana da sağlıklar diliyorum.. Dünya nüfusunu +1 yapıyosun, kolay değil bu işler.. :nazar: :KK34:

Püsküütcüm iyi tatiller dilerim. Benim için de tadını çıkar lütfen Kıbrıs'ın:KK16:
Tatlım senin nezdinde iyi tatiller dileyen herkese teşekkürler..
Kıbrıs yine çok güzeldi.. Ah o Girne'nin rüzgarı yok mu.. Nasıl da iyi geliyo insana.. Cam gibi bi deniz.. ne diyeyim daha..

püsküüüt yetişşş çorba ettik işleri:KK9::KK9::KK9: 6, takım olarak ne derseniz kabulümüz uyarız :KK16:
:KK60: :KK60: Ay nasıl güldüm zaten okurken mesajları..
Bundan sonra oylama yaparken etap ve tarih yaz bari.. :KK53:

iyi tatiller püsküütüm . yarın dönüyorsun sanırım:KK16:
Ah aaah..
Döndüm bile.. Kız ben ne zaman gittim.. :KK60:
Anacım musluk açıp yanında oturasım var.. Doyamadan döndüm yani..
Neyse napalım.. buna da şükür..

Ellerine sağlık.. :KK71:

Araya karışmasın diye ayrıca mesaj yazmak istedim konuya dair..

Hatırlarsanız moninin talebi ve Laydline'nın da katılımı ile etap değerlendirme raporunda cezalı takımları kaldırmaya karar vermiştik.. Ben de geçici olarak kaldırdığımı, herhangi bir takım ceza alırsa mevcut cezalı takımları yeniden listeye ekleyeceğimi söylemiştim.

370. etapta bir takım daha ceza aldığı için rapora eski cezalı takımları yeniden dahil ediyorum.

Görünce, bu Püsküüt insanı da söylediği sözü tutmuyo, gibi bir sanrıya kapılmayınız lütfen.. :KK16:

Hatırlarsanız moninin talebi ve Laydline'nın da katılımı ile etap değerlendirme raporunda cezalı takımları kaldırmaya karar vermiştik.. Ben de geçici olarak kaldırdığımı, herhangi bir takım ceza alırsa mevcut cezalı takımları yeniden listeye ekleyeceğimi söylemiştim.

370. etapta bir takım daha ceza aldığı için rapora eski cezalı takımları yeniden dahil ediyorum.

Görünce, bu Püsküüt insanı da söylediği sözü tutmuyo, gibi bir sanrıya kapılmayınız lütfen.. :KK16:

Püsküütüm hoşgeldin sen geldin biz gidiyoz Ankara'dan araya karışmasın diye senin gelmeni beklemiştim siyamum eski üye imiş kendisi de söyledi mezun olmuş yeniden yarışıyor bir de lily isimli üyemiz izinli ve de dönmedi rica etsem kaptan yardımcısı olarak 5. Takımda lily yerine hm22 yi yazarmısın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

=RASTGELEARADA(0;15)
formül de sana bir değer veriyor.. misal 3 yazdım formül 5 dedi.. 6 yazdım formül 13 dedi.. 444 dedim 7 dedi.. böyle uzar gider.. :!6:

Tatlım sana da sağlıklar diliyorum.. Dünya nüfusunu +1 yapıyosun, kolay değil bu işler.. :nazar: :KK34:

Kıbrıs yine çok güzeldi.. Ah o Girne'nin rüzgarı yok mu.. Nasıl da iyi geliyo insana.. Cam gibi bi deniz.. ne diyeyim daha..

Ah aaah..

Ohh ne güzel şekerim, hakikaten doyulmuyor ne denizine ne havasına. Neyse sen bir ay sonra yeni tatil planı çıkarırsın.:KK16:

Aaa o kadar zaman kimse ceza almasın, cezalı takımlar kaldırılınca alıversin gördün mü :KK1:

:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Söylemiştin püsküütüm :KK24:
Bu kadar kısa süreceğini düşünmemiştim sadece:KK25:

Püsküütüm hoşgeldin sen geldin biz gidiyoz Ankara'dan araya karışmasın diye senin gelmeni beklemiştim siyamum eski üye imiş kendisi de söyledi mezun olmuş yeniden yarışıyor bir de lily isimli üyemiz izinli ve de dönmedi rica etsem kaptan yardımcısı olarak 5. Takımda lily yerine hm22 yi yazarmısın

Hmm.. o vakit cezayı yazmıyorum.. tatile gittim diye bekletmişsin cevabını madem..
Rahat rahat gidin tatlım, Ankarayı korurum ben.. :KK34: Tabii özelikle Ankaradakilerden (!) korumak lazım ama bakıcaz bi hal çaresine.. İyi tatiller.. :KK71:
Kaptan yardımcısını da güncelliyorum şimdi.. Hayırlı olsun..

Ohh ne güzel şekerim, hakikaten doyulmuyor ne denizine ne havasına. Neyse sen bir ay sonra yeni tatil planı çıkarırsın.:KK16:

Aaa o kadar zaman kimse ceza almasın, cezalı takımlar kaldırılınca alıversin gördün mü :KK1:
Ay içine mi doğdu.. sahi yeniden mi gidicem tatile.. :KK60:

Nazar değmek buna denir.. Neyseki bi gerekçesi varmış toplightcığımın..

:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Söylemiştin püsküütüm :KK24:
Bu kadar kısa süreceğini düşünmemiştim sadece:KK25:
Toplightın açıklaması ile yazdıklarım yalan oldu..
Listeyi temizledim, yayımlıyorum az sonra.. :emir_bebek:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1155&p=36303956#post36303956
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1) Bayram ertesi olması sebebiyle 1 Ağustos 2014 tarihli 372. etapta bildirim yapılmayacaktır.
Bütün takımlar 8 Ağustos Cuma günü bildirim yapacaklardır, kilo farklar ikiye bölünecektir. İlgili etap, 372. etapla birleşecek ve 373. etap olarak adlandırılacaktır.

2) Performans uygulaması 7. tur sona erdi. Ceza alan takımlar; 2. Takım ve 13. Takım :KK20:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&page=7&p=36310002#post36310002
Yaptırım uygulamasını hatırlamak için lütfen linki tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&p=31377343#post31377343

3) 347. etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye edildiler: file76

6. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 371. Etap birincisi; 5.Takımdan kollontai arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını aşağıda linkini vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=678962

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1155&p=36303956#post36303956

GENEL
1) Bayram ertesi olması sebebiyle 1 Ağustos 2014 tarihli 372. etapta bildirim yapılmayacaktır.
Bütün takımlar 8 Ağustos Cuma günü bildirim yapacaklardır, kilo farklar ikiye bölünecektir. İlgili etap, 372. etapla birleşecek ve 373. etap olarak adlandırılacaktır.

2) Performans uygulaması 7. tur sona erdi. Ceza alan takımlar; 2. Takım ve 13. Takım :KK20:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&page=7&p=36310002#post36310002

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını aşağıda linkini vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Öncelikle ellerine sağlık çukulatam püskütüümm ..

Takımımdan ziyade başta ben suçluyum hakim bey, pardon hakime hanım :KK17:

Takım olarak güzel bir uygulama başlattık aslında, iki aylık sürede 100 gr veremeyen yarışmacı diskalifiye olucak diye, tabi iki ay öncesi kilodan 100 gr düşecek kural bu..

Bakalım önümüzdeki ay belkide veda ederim sahalara, hayırlısı olsun..

Bir de sorum olucak şekercim..Şimdi biz ceza aldık ya, bizimle birlikte 13. takım da aldı cezayı..4 hafta boyunca kim hazırlicak listeyi.. Hani biz daha önce hazırlamıştık ya, hani diyorum :KK53: anladın sen onu :KK53::KK23::KK23::KK53:

Son düzenleme:
Rahatsızlandım canım, ne tartı ne bildirim, hepsi yalan oldu.. Allah sağlık versin huzur versin, gerisi boş, gerisi yalan...

Geçmiş olsun akrebimmm :KK19::KK19:aynen cnmm sağlıklıysan huzurluysan senden mutlusu yok kesinlikle:KK16::KK16:

=RASTGELEARADA(0;15)

Ah aaah..

Hoşgeldin püsküütüm :KK48::KK48: ellerine emeğine sağlık bitanemm ohhh allah içine sindirsin tatil güzel geçmiş anlaşılan:21::21::21:

Kura işini anladım cnmm ama bu Mr excel bu haftada 6, takımı çekmiş kızdırdıkmı ki acaba:KK9::KK9:

evet püsküütüm kulağıma küpe oldu etap nolarıyla yazmak lazımmış çekirgeyiz henüz ustamm:KK42::KK42:

rica ederim cnmmm:KK16::KK54:

Hmm.. o vakit cezayı yazmıyorum.. tatile gittim diye bekletmişsin cevabını madem..
Rahat rahat gidin tatlım, Ankarayı korurum ben.. :KK34: Tabii özelikle Ankaradakilerden (!) korumak lazım ama bakıcaz bi hal çaresine.. İyi tatiller.. :KK71:

Amanın ben yorum yaptım da o cezayı alacak takımın bizim takım olduğunu hiç fark etmedim ya :18::18: Resmen ucuz yırttık.

Git Püsküütcüm hak ettin bu yaz tatili sen o fit vücudun ile :KK1:

GENEL

CEZA PUANI

BİLGİ:

elıne saglık püskütüm:KK54:

$images.jpg bayramınız mübarek olsun:KK16::KK16::KK16::KK16:

Annecimmm o 370. Etaptaki ceza bize miydi valla püsküütüm bende hangi takım ceza aldı diye düşündüydüm bundan sonra böyle bişey olunca hemen yazmak lazım demekki araya karışırsa diye düşünmeden beklemeden iyi bayramlar bu arada

Rahatsızlandım canım, ne tartı ne bildirim, hepsi yalan oldu.. Allah sağlık versin huzur versin, gerisi boş, gerisi yalan...
Geçmiş olsun akrebim.. :KK71: :nazar: Dilerim şimdi iyisindir..

Öncelikle ellerine sağlık çukulatam püskütüümm ..

Takımımdan ziyade başta ben suçluyum hakim bey, pardon hakime hanım :KK17:

Takım olarak güzel bir uygulama başlattık aslında, iki aylık sürede 100 gr veremeyen yarışmacı diskalifiye olucak diye, tabi iki ay öncesi kilodan 100 gr düşecek kural bu..

Bakalım önümüzdeki ay belkide veda ederim sahalara, hayırlısı olsun..

Bir de sorum olucak şekercim..Şimdi biz ceza aldık ya, bizimle birlikte 13. takım da aldı cezayı..4 hafta boyunca kim hazırlicak listeyi.. Hani biz daha önce hazırlamıştık ya, hani diyorum :KK53: anladın sen onu :KK53::KK23::KK23::KK53:
Rica ederim tatlım..
Aldığınız karar sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yarar ümit ederim..
Sahalara veda etmek ne demek ayol.. Olmaz olamaz.. :KK47:
Akrebim.. numara sıranıza göre 4 er etap paylaştırıp karar defterine ekledim güncel hazırlama programını..

Geçmiş olsun akrebimmm :KK19::KK19:aynen cnmm sağlıklıysan huzurluysan senden mutlusu yok kesinlikle:KK16::KK16:

Hoşgeldin püsküütüm :KK48::KK48: ellerine emeğine sağlık bitanemm ohhh allah içine sindirsin tatil güzel geçmiş anlaşılan:21::21::21:

Kura işini anladım cnmm ama bu Mr excel bu haftada 6, takımı çekmiş kızdırdıkmı ki acaba:KK9::KK9:

evet püsküütüm kulağıma küpe oldu etap nolarıyla yazmak lazımmış çekirgeyiz henüz ustamm:KK42::KK42:

rica ederim cnmmm:KK16::KK54:
Hoş bulduk tatlım..
Tatil güzel geçti tatlım.. Teşekkürler..
Mr.Excel in duyguları olduğunu sanmıyorum.. :KK34:

Amanın ben yorum yaptım da o cezayı alacak takımın bizim takım olduğunu hiç fark etmedim ya :18::18: Resmen ucuz yırttık.

Git Püsküütcüm hak ettin bu yaz tatili sen o fit vücudun ile :KK1:
:KK60:
Ay sorma bi pozlar verdim ki kardeşime.. Sanki kapak modeli olduk.. deli miyim neyim.. :KK37:

elıne saglık püskütüm:KK54:
Teşekkürler busecim..

Senin de tatlım..

Annecimmm o 370. Etaptaki ceza bize miydi valla püsküütüm bende hangi takım ceza aldı diye düşündüydüm bundan sonra böyle bişey olunca hemen yazmak lazım demekki araya karışırsa diye düşünmeden beklemeden iyi bayramlar bu arada

Ay bunlar farkında bile değil.. :KK60:
Evet tatlım mutlaka raporu cevaplandırın, zaten ceza kurallarında en altta yazıyor açıkça bu detay.. Çünkü ben gitmiş olsam da dönünce bilmemkaç sayfayı okuyorum kim ne cevap vermiş diye.. :126:

Rica ederim tatlım..
Akrebim.. numara sıranıza göre 4 er etap paylaştırıp karar defterine ekledim güncel hazırlama programını..

Daha iyiyim şekerim teşekkürler..

Hoff..
Yine yırtamadık yani o bilmem kaç yüz defa liste hazırlamaktan :KK5::KK5::KK5:
Hemde numara sırası olunca ilk bizde oluyor öölemi :KK30::KK31:

Neesee tamam tamam sustum :KK17:

Son düzenleme:

Hoff..

Tatlım valla anlamadım ki neden böyle mızıkladın.. :KK19: Ateşlendin mi sanrı mı görüyon.. Soğuk havlu koyayım mı alnına.. Valla bak bilmem kaç yüz defa değil.. Dört haftacık..
O bilmem kaç yüz defa dediğin benim hazırladığım etap raporları, performans uygulamaları, bireysel sıralamalar, diskalifiye listeleri ve karneler için geçerli.. :KK51:
Bak ne dicem.. 13. takımla anlaşın o zaman.. Önce onlar başlasın..
Ben düzeltirim karar defterini.. :126:

Hoff..

oyyy kıyamam sana akrebimmm sıkma canını kuzummm istediğin zaman çıtlatman yeterlii:KK16::KK16:

Rica ederim tatlım..

Hoş bulduk tatlım..
Tatil güzel geçti tatlım.. Teşekkürler..
Mr.Excel in duyguları olduğunu sanmıyorum.. :KK34:

Ay sorma bi pozlar verdim ki kardeşime.. Sanki kapak modeli olduk.. deli miyim neyim.. :KK37:

Teşekkürler busecim..

Senin de tatlım..

Ay bunlar farkında bile değil.. :KK60:
Evet tatlım mutlaka raporu cevaplandırın, zaten ceza kurallarında en altta yazıyor açıkça bu detay.. Çünkü ben gitmiş olsam da dönünce bilmemkaç sayfayı okuyorum kim ne cevap vermiş diye.. :126:

Tatilinin güzel geçmesine sevindim bitanemmm:KK16::KK16: kapak modellerinden neyin eksikmiş bakimmmmm:KK20::KK20::KK16::KK16::KK16:

Püsküütümmm bir ricamız var :KK17::KK17: baktımki 7, takımın kardeşi yok 6, takım ve 7, takımı kardeş takım yapmamız mümkünmü acaba 7, takım da kabul etti nikahımızı kıyıversen diyorum:KK17::21::21::KK54::KK54::KK54:

X