Saç Şekillendiriciler WAG MAŞA (su dalgası maşası) kullanan var mı? fotolarla lütfen

Su dalgası maşasının taktiğini söyleyebilirmi yazan arkadaşlar merak ettik :26:
Birde kalından inceye doğru giden bu maşayı ilk defa gördüm hem üstünde açmamız için gerken klipside yok onunla insan kendi kendine arkadaki saçlarını yaparken zorlanıyor açıkçası aşağı doğru bakacak diye yamuluyoruz kulaklarıma değdiricem diye korkuyorum doğrusu.içine sarmaan yapıncada akıyor artık hemen yada benim saçlarım bi değişti:KK9:

Sizler için birazdan nasıl yapıldığını video çekip yüklerim youtubea, buraya linkini yollarım:)
Ayrıca maşanın kıskacının olmaması daha iyi çünkü kıskaç bazen iz yapabiliyor, alıştıktan sonra kullanımı kolay kızlar. Bence çok rahat bir maşa. Kalından inceye gitmeside daha doğal görünümlü buklelere sahip olmanızı sağlıyor, ben zaten bu maşayla bukle değil su dalgası yapıyorum. Akşama hazır olur videom:)

Sizler için birazdan nasıl yapıldığını video çekip yüklerim youtubea, buraya linkini yollarım:)
Ayrıca maşanın kıskacının olmaması daha iyi çünkü kıskaç bazen iz yapabiliyor, alıştıktan sonra kullanımı kolay kızlar. Bence çok rahat bir maşa. Kalından inceye gitmeside daha doğal görünümlü buklelere sahip olmanızı sağlıyor, ben zaten bu maşayla bukle değil su dalgası yapıyorum. Akşama hazır olur videom:)

Teşekkür ederiz mellll cim bekliyoruz videonu :81:

YouTube - Making Waves with Curling Iron - Maşa ile Su Dalgası Yapmak

Videoyu çektim kızlar :) Tek olay sardığınız gibi açmanız ve sonra saçınızı aşağı doğru çekmeniz. direkt maşayı saçınızdan çekmemeniz gerekiyor.

Aaooooo :81: süper olmuş canım.Ben böle açma şeklini ilk defa gördüm.2 sorum var canım sana.
gerçi belirtmişsin ama saçımızdan maşayı direk çekersek lüle olacak galiba değilmi?Eğer bu mantık varsa ben kendimdeki maşayla bunu yapabilirmiyim yoksa sein bu maşan buna özelmi?

Aaooooo :81: süper olmuş canım.Ben böle açma şeklini ilk defa gördüm.2 sorum var canım sana.
gerçi belirtmişsin ama saçımızdan maşayı direk çekersek lüle olacak galiba değilmi?Eğer bu mantık varsa ben kendimdeki maşayla bunu yapabilirmiyim yoksa sein bu maşan buna özelmi?

Hayır buna özel bir maşa değil, sanmıyorum, diğer maşalarla denemedim ama bence bütün maşalarla yapılabilir. Direkt maşayı çekersen lüle oluyor evet

hmmm bi denemek lazım.Çok teşekkürler canım emeğine sağlık.Yeni bir metod öğrenmiş olduk :92:

Çok sağol mellll=)Valla çok büyük hayır işledin=)Ben de wag maşa alacaktım ama vazgeçtim.(Zaten bir türlü bulamıyordum)Çok daha güzel oldu senin yaptığın.

bende wag maşa almak istiyorum fakat emin olamıyorum Babyliss BAB-2269E Wag Digital Saç Maşası 22MM-19MM-22MM buldum netten ama acaba alırsam pişman olrmuyum? ucuz bir ürün olsa sırf denemek için alacağım ama belkide hiç memnun kalamayacağım ve hiç kullanmayacağım bir maşayada bu parayı vermek istemiyorum. aranızda bu marka maşa kullanan var mı acaba????

$salarasudalgasnaslyaplr.jpg işte arkadaşlar size wag maşasıyla yapılmış saç bence çok hoş ve doğal duruyor. ben almak istiyorum ama fiyatları internetten gördüğüm kadarıyla çok pahalı:KK53:

uzun zamandır girmiyordum siteye. açtığım konuyu hiç takip etmemişim. bu maşadan almak isteyenler için şunu söylemeliyim;
-saçımla başımla çok uğraşırım, saatlerce oturup yaparım diyorsanız doğal bir dalga oluşturmak istiyorsanız alabilirsiniz.
aldığımda saçlarım çok kısaydı ve bu maşayı uygulayamamıştım. şimdi ise uğraşmaya eriniyorum. ama sizin için daha önce kahkülüme yaptığım su dalgasının fotosunu koyuyorum. umarım anlaşılabilir nasıl bir sonuç çıktığı. ben maşamı 90 liraya almıştım bir siteden.
saçlarınız uzunsa benim aldığımdan daha kalın birşey almanızı tavsiye ederim çünkü böyle ince maşalı olunca biraz tost yapmış gibi oluyor. ama kalın maşa olursa da uzun süre kalır mı yaptığınızda bilemiyorum.
sonuç olarak; almasam da olurmuş. öyle ölüp biteceğim kadar bir maşa değilmiş. ama bir gün uğraşıp bütün saçımı bununla yapıp çıksam herkesin çok şaşıracağından eminim. kabarık ve havalı durur. :KK69:
buyrunuz:

$wag_maşa_ile.jpg

saçlarınız uzunsa benim aldığımdan daha kalın birşey almanızı tavsiye ederim çünkü böyle ince maşalı olunca biraz tost yapmış gibi oluyor. ama kalın maşa olursa da uzun süre kalır mı yaptığınızda bilemiyorum.

Ben de wag maşa aldım ilk başta iri dalgalar oluyor ama sonra ayrılıp tost yapmış gibi görünüyorlar.=(
Burdaki ilk resim gibi olmasını istiyorum.Acaba az miktarda değil de çok miktarda saç alırsak kalın dalgalar elde edebilir miyiz?=)=)

$Babyliss-Wag-Digital-Sac-Masasi-BAB-2269E__40082095_1.jpg

Son düzenleme:
kalın dalga elde edebilmek için maşanın kalın olması lazım. bir arkadaş demiş 25lik olmalı die. benimki sanırım 19luk ve seninki de öyleyse asla kalın dalgalar yapamayız :KK5:

Aslında şimdi videoları izliyorum da kalınlıkla pek alakası yok galiba.Çok kalın maşası olan bir kızın videosunu var.İlk yaptığında kalın oldu ama yine dağıldı yine dağıldı dalgalar:/

saçını açık olarak kullanacaksan bir bütün şeklinde dalgalar durmaz, duramaz :KK31:
ama saçına dalga yaptığın tutamı biryerlere bütün halinde tutturursan, aynen yaptığın gibi durabilir. mesela topuz yaptığını ve uzun perçemini yana doğru o şekilde tutturduğunu düşün. başka türlü karışıp aynen tost gibi duracaktır :KK37:

ben dün evkurdan aldım kızlaar bu maşayı 250 tl bugünde yaptım çok doğal ve havalı duruyo ben kuaförden yeni çıkmış havasını sevmem zaten normal maşaya oranla çokta zahmetsiz elim alıştıkça eminim daha güzel olucak

X