Saç Şekillendiriciler WAG MAŞA (su dalgası maşası) kullanan var mı? fotolarla lütfen

Ben de wag maşa aldım ilk başta iri dalgalar oluyor ama sonra ayrılıp tost yapmış gibi görünüyorlar.=(
Burdaki ilk resim gibi olmasını istiyorum.Acaba az miktarda değil de çok miktarda saç alırsak kalın dalgalar elde edebilir miyiz?=)=)

Eki Görüntüle 250112

Canım, ilk resimdeki saç wag maşası ile değil klasik mizampli makinesi ile yapılıyor... Şöyle ki; önce saçlar yıkanıp suyu alınıyor ve bir avuç dolusu köpük saça iyice yediriliyor daha sonra metal bigudi ile saçlar sarılır ve 40 dakika mizampli makinesinde bekletilir... Bekleme süresinden sonra saçlar açılır ve kabartmadan taranır, wax sürülür ve wag dediğimiz dalgalı olan kısımların ayrımı için ince tarak ve uzun metal pens ile dalgalar sabitlenir, sprey sıkılır ve düşük ayar fön tutulur. Dalga olan kısımlar metal pens ile tutturulur, 10 dakika sonra pensler çıkarılır ve bu saç modeli oluşur...

Mizampli makinesi evlerimizde bulunmadığından saç boyuna göre 32 mm maşa ile saçlar içe doğru sarılarakda bu işlem yapılabilir...

Canım, ilk resimdeki saç wag maşası ile değil klasik mizampli makinesi ile yapılıyor... Şöyle ki; önce saçlar yıkanıp suyu alınıyor ve bir avuç dolusu köpük saça iyice yediriliyor daha sonra metal bigudi ile saçlar sarılır ve 40 dakika mizampli makinesinde bekletilir... Bekleme süresinden sonra saçlar açılır ve kabartmadan taranır, wax sürülür ve wag dediğimiz dalgalı olan kısımların ayrımı için ince tarak ve uzun metal pens ile dalgalar sabitlenir, sprey sıkılır ve düşük ayar fön tutulur. Dalga olan kısımlar metal pens ile tutturulur, 10 dakika sonra pensler çıkarılır ve bu saç modeli oluşur...

Mizampli makinesi evlerimizde bulunmadığından saç boyuna göre 32 mm maşa ile saçlar içe doğru sarılarakda bu işlem yapılabilir...

Ayy ne uzun işlemmiş içim daraldı wag mag bilmem de baya blendax kızı saçı bu işte :KK1:

Çok teşekkürler=)
Çok zormuş Allahımmm.

Aman kızlar bde wag maşaya sararsam ya :KK70:
Konik maşayla benzer sonuçlar elde edilebiliyor . İlgilenenlere :)

Bu ince wag maşası, normalde 25 mm olması gerek, 25 mm olduğunda su dalgası görünümü oluşuyor, diğer türlü 18 ve 13 mm maşalar aynı bahsettiğiniz şekilde örülüp açılmış gibi bir etki yapıyor.Ne yazık ki Türkiye'de 25 mm wag maşasına hiç rastlamadım.Ben İtalya'dan almıştım markası Revlon...

revlon maşadan bende alcamda sen memnun musun ?

Aaaa, babyliss in wag maşası 293,35 TL hepsiburada.da

kalsın vazgeçtim yuh ya o ne öyle

kızlar kına gecemde ben de saçlarımı waq yaptrmıştım ama 2 saati içinde indi zaten çok zor tutan bi modelmiş. ama tabi benm saçm çok düz onun da etkisi olmş olabilir:KK34:

X