Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

işin aslı şu, diğer sayfalarda da dediğim gibi 2 ablam aynı doktora gittiler doktor bunlara klomen vermişti günde 1 kez kullanarak 10. veya 11. gün kontrole gelmesini söylemişti. ve ikisi de çok şükür kaldı. biri 10 günlük doğum yapmış, diğerininde 1-2 ayı kalmış doğuma. bende artık 2.çocuk için 9 ay boyunca sarfettiğim çabalar sonucu ablam doktorumu değişmemi ve onun gittiği dokt. gitmemi ve klomen istememi söyledi. gitmedim tabii kullanışını filan sordum adetliydim de zaten, psikolojimde bozulmuştu die dokt. gitmek bile istemedim. çünkü birkaç ay önce prolaktin hormonum yüzünden kalamadığımı öğrendim onun tedavisini atlattım ve bir daha gitmek istemedim. çevremdeki insanların sorguları sualleri filan cabası.. ablamda 4. günü başlamış anlattığım gibi günde 1 tane ile.. bende kendimce başladım ve senin yazın sonrasında aradım ablamın dokt. günde 2 tane dedi 5 gün kullan dedi.. zaten bugün 5. günüm ama günde tek bi tane almıştım söylemedim her nedense :) pazartesi gidip bi baktırayım detaylı anlatırım kadına.. bu arada 2009-2010 yazılarını okudum burda, günde 4 ila 6 arasındaki rakamda da kullanan varmış şok oldumm.. benimki en azından günde 1, çok çok olmadı gelecek aya kalır, ama yinede allah büyüktür..

prolaktin hormonu yüksekliğinden demişasiniz göğsünüzden süt yada iltihap gibi sarı akıntı gelmişmiydi sıkınca

merhaba kızlar bu ay kullandığım klomenden 3 solda 1 de sağda 4 yumurtam oldu perşembe 12. gün gittiğimde doktorum çok güzel gelişmiş dedi ama eşimin tahlillerine bakınca normal yolla zor aşılama deneyelim dedi bugün yine kontrole gittim yumurtalar gayet iyi büyümüş hepsi aynı değil tabi 2 tanesi çok iyi biri 20 mm diğeri 21 mm bu gece 12 de çatlatma iğnesini vurulacağım pazarteside aşılamam olacak inşallah bu sefer olur.:KK16::KK16::KK16::KK49::KK49:
Çatlama iğnesi göbeğe mi vurulur sadece :KK43:( ağrı sızı oluyo mu??
canım benim doktorum ovitrella yazdı koldan vurulacaksın dedi ama daha önce göbekten de vurdurduğum olmuştu çok farketmiyor galiba...
Klomenle 2. Ayimda hamile kaldim bugün 4 gün geçti adetim test yaptim pozitif.... Rabbim herkese nasip etsin ...
amin allah bağışlasın canım benim 7. kez kullanışım inşallah son olur bu ay tuttururuz:KK49::KK49:
merhaba bayanlar bende bir yıl klomen bir de yumurta geliştirici iğne kullandım her seferinde olumsuzdu,en son rahim filmi çektirdim 2013 temmuzda.sonrasında tekrar klomenle denedik ilk seferde hamile kaldım şimdi 20 haftalık hamileyim üçüzlerim olacak Allah nasip ederse,2 yumurtam gelişmişti o ay sonra biri bölünmüş ve 3 tane oldular.3 oğlusum olacak darısı basınıza insallah sizlere moral vermek istedim:KK34:
ayyy ne güzel benimde 4 yumurtam gelişti inşallah benimde ikizlerim olur çok istiyorum.. rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin canım..:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Bencede Betül rkadaşımızın dediği gibi uyguladıgın yöntemi gunu ve dozajını doktoruna anlatki onun sana uygun gördüğü tedavinin sonuc vermediğini düşünmesin canım .. Hiçde sıkılma bence vardır bundada bi hayır biz anne olmak için cabalamaya devam bu ay olmazsa bidahaki ay annelik harekatı engellenemez :KK16::KK9:[/QUOTE

hmm teşekkür ederim ilgin ve alakan için, anlatırım uyguladığım dozajı en azından dediğin gibi belki farklı bir yol izler.. sonuçta ablamlarada aynı dozajı vermişti. neden şimdi değiştirmiş olsun ki:44::44:

prolaktin hormonu yüksekliğinden demişasiniz göğsünüzden süt yada iltihap gibi sarı akıntı gelmişmiydi sıkınca

evett en belirgin özelliği oydu, sıkınca önce sarı sonra bembeyaz bildiğin süt.. üsetlik 3,5 yıl bu şekilde farkında olmadan prolaktinle yaşamışım :KK43: sonraki belirtisi ise adetim 6 günden 2 güne düştü ve çok az.. başta gebelik sandm gittim prolaktin denen şeyle tanıştım.. çok şükür onuda atlattım dostinex denen hormon ilacıyla, klomeni birde deneyeyim dedim hayırlısı artık

Adetin 5. Günü günde 1 adet aldim 5 gün 13.Günü kontrole gittiğimde 1 tane yumurtam gelişmiş sol tarafimda gün asidi iliski önerdi ve sol tarafima yatmami söyledi ilişkiden sonra ve 3 gün gel bakalim yine dedi 3. Günün sonunda gittiğimde yumurtsm catlsmisti Rabbimin de izniyle 2. Klomen denememde hamile olduğumu öğrendim isteyen herkese versin Rabbim çok sukur[/QUOTE]

hmm çok sevindim adına, bu tip yazıları okuyunca insan kendisi yaşamış gibi, yada kendisindede aynı şeyler olacağına inandırıyo kendini.
günde bi tane almışsın benim gibi ama neden 5 gün kullandın?? 10 gün değil miydi? sonuçta kutuda 10 tane var :) rabbim sizlere bağışlasın evladınızı inşallahhh :nazar::emir_bebek::emir_bebek:

evett en belirgin özelliği oydu, sıkınca önce sarı sonra bembeyaz bildiğin süt.. üsetlik 3,5 yıl bu şekilde farkında olmadan prolaktinle yaşamışım :KK43: sonraki belirtisi ise adetim 6 günden 2 güne düştü ve çok az.. başta gebelik sandm gittim prolaktin denen şeyle tanıştım.. çok şükür onuda atlattım dostinex denen hormon ilacıyla, klomeni birde deneyeyim dedim hayırlısı artık

benm şuan sıktıgımda sarı akıntı ve yogun elimle baktıgımda yağlı gibi şiltihap sanki benmde adetim 5gün olurdu 3güne düştü ve sadece 2ci günü dolu dolu adet oluyorum ondan sonra duruyor az az leke geliyor en kısa zamanda doktora gidim teşkler

benm şuan sıktıgımda sarı akıntı ve yogun elimle baktıgımda yağlı gibi şiltihap sanki benmde adetim 5gün olurdu 3güne düştü ve sadece 2ci günü dolu dolu adet oluyorum ondan sonra duruyor az az leke geliyor en kısa zamanda doktora gidim teşkler

aynen canım ihmal etme, beyinde hipofiz bezlerinin tümörü sonucu oluşuyormuş.. kimi iyi huylu,kimi kötü.. hormon ilacı veriyorlar anında değerleri düşürüyo..

aynen canım ihmal etme, beyinde hipofiz bezlerinin tümörü sonucu oluşuyormuş.. kimi iyi huylu,kimi kötü.. hormon ilacı veriyorlar anında değerleri düşürüyo..

ben antidepresanda kullandım netten baktım anti depresanlarda yapar diyor adetin 3günü hormonlara bakıldıgı için adetin 3günü gidecem

Geçen ay klomen kullandım sonrada catlatma iğnesi yapıldı.şu an 5haftalik gebeyim.

allah hayırlı uğurlu etsin canım, bende bu ay kullandım, sağ tarafta 2 yaklaşık 20-22 mm, solda da 1 yumurta oluşmuş 21.. çatlatma iğnesi verdi dün, yaptıramadım. bugün yaptırmayı düşünüyorum da şeyi soracaktım, iğneden ne kadar süre sonra ilişki oldu?? eczacım 1 saat sonra dedi, nette 36 saat yazıyo doktorada unuttum sormayı bilemedim ki :KK43: bi de ne kadar zaman sonra çatlıyorki

mrb kızlar dün doktora gittim klomen kullanıyordum günde 1 tane ile 10 gün kullandım, sağ tarafta 2 yaklaşık 20-22 mm, solda da 1 yumurta oluşmuş 21mm. çatlatma iğnesi verdi dün,prengly yaptıramadım. bugün yaptırmayı düşünüyorum da şeyi soracaktım, iğneden ne kadar süre sonra ilişki öneriliyo:44::44:?? eczacım 1 saat sonra dedi, nette 36 saat yazıyo doktorada unuttum sormayı bilemedim ki :KK43: bi de ne kadar zaman sonra çatlıyorki

mrb kızlar dün doktora gittim klomen kullanıyordum günde 1 tane ile 10 gün kullandım, sağ tarafta 2 yaklaşık 20-22 mm, solda da 1 yumurta oluşmuş 21mm. çatlatma iğnesi verdi dün,prengly yaptıramadım. bugün yaptırmayı düşünüyorum da şeyi soracaktım, iğneden ne kadar süre sonra ilişki öneriliyo:44::44:?? eczacım 1 saat sonra dedi, nette 36 saat yazıyo doktorada unuttum sormayı bilemedim ki :KK43: bi de ne kadar zaman sonra çatlıyorki

canım 34-36 sonra ilişki öneriliyor ardından da gün aşırı inşallah pozitifle sonuçlanır:KK49:

mrba kızlar aranıza yeni katıldım.. inşallah hepimz bebişlere kavuşuruz.. ben klomen kullandım 6 yumurtam oluşmuş boyutları da gayet iyi,, bende prolaktin sorunu var doktor garantiye almak için çatlatma iğnesi verdi..29 aralıkta koldan oldum.. şuan beklemekteyim inşallah bebiş gelir.. inşallah tez zamanda isteyen herkese nasip olur..

mrba kızlar aranıza yeni katıldım.. inşallah hepimz bebişlere kavuşuruz.. ben klomen kullandım 6 yumurtam oluşmuş boyutları da gayet iyi,, bende prolaktin sorunu var doktor garantiye almak için çatlatma iğnesi verdi..29 aralıkta koldan oldum.. şuan beklemekteyim inşallah bebiş gelir.. inşallah tez zamanda isteyen herkese nasip olur..

benimde bu ay ilk kullanmam.bugün öğlen 3 gibi vuruldum, 36 saat sonrasını beklemedeyim :)

kızlar bugün doktor bana klomen ve diaformin verdi şişkoyumda üzerinize afiyet bide pko luyum daha ne olsun 4 yıldır bebek olmuyor dedik klomen vericem dedi bugün başladık ama benim safra kesemde kist var karciğerimde de yağlanma bu ilaç ona zarar vermezmi bu doktor bişe sormadan başlattı bu ilaçları 5 gün sonra gel aşılama yapıcam dedi nasıl bir iş bu aşılama klomenle mi yapılır iğneyle olmaz mı ben mi yanlış biliyorum acep?:KK50:

allah hayırlı uğurlu etsin canım, bende bu ay kullandım, sağ tarafta 2 yaklaşık 20-22 mm, solda da 1 yumurta oluşmuş 21.. çatlatma iğnesi verdi dün, yaptıramadım. bugün yaptırmayı düşünüyorum da şeyi soracaktım, iğneden ne kadar süre sonra ilişki oldu?? eczacım 1 saat sonra dedi, nette 36 saat yazıyo doktorada unuttum sormayı bilemedim ki :KK43: bi de ne kadar zaman sonra çatlıyorki

catlatma igensinden 24 saat sonra iliskiye baslamak lazim ama igneden once de iliski lazim tuplerde hazir canli spermlerin bulunmasi icin. tuplerdeki spermler 72 saat canli kalabiliyorlar. bu nedenle igneden once iliskiye girmek lazim , igne olduktan 24 saat sonra ikinci bir iliski . benim doktorum boyle soylemisti bana

slm kızlarrrrr... siteyi hep takipteyim. tahmin edersiniz her gün umutlanmakkk adına okunan o forumları:) ben de yazmak istedim. 7 yıllık evlıyım 2 yıldır bebek ıstıyoruz ayrıca pko hastasıyım kilo problemin oldukca fazla:KK43::KK43::KK43::KK43: ama kilo vermeyi başaramayınca artık daha fazla zaman kaybetmemek adına ben de bebeğime kavuşmak için tedaviye başladım.geçen ay hsg çekildim 2 ocakta adetımın 5. günü klomene başladım 5 gün sabah akşam içtim.perşembe günü kontrole gittim sagda 17mm solda 16.5 yumurtam olusmus. dün de gobekten catlatma ıgnesı oldum. zaman zaman baya sancım oldu kasık ve belde. hala sızlama gelıyor. dr demesıne gore bu aksam catlayacak ya da catladı:):):) bu gece ve yarın ılıskı dedı. ama bız dunude degerlendırdık.umudum var aslında. ama tek korkum kilom:KK43::KK43::KK43::KK43: kilosu fazla olupta bu yöntemlerle hamile kalan var mı? bana umut olun kızlarrrr:KK43: bu arada 170 boy 115 kilo

X