Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu arada hıc belırtın falan oldumu ? onceden anladın mı yoksa test yapıncamı cıktı?kac yumurtan vardı.bende klomen kullandım da merak edıyorum.bekleme surecındeyım.bıraz anlatabılırsen sevınırım.

Kuzu son adetim 20 Ağustostu.Klomenle hamile kaldım Allah tamamına erdirir inşallah.

AYYYYYYYYYYY CANMM TEBRIK EDERIMMMMMMM RABBIM SAGLIGYLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN

YA CNM BEN OKUDUM AMA OKUDUGUMU ARTIK NASIL ANLAMISSAM YAZMISIM BEKLENEN ADETINI YAZARMISIN DIE VALLA KUSURABAKMA OLURMU :))))
TEKRAR TEBRIKLERRRRRRRRRRR:teytey:hihoyyythihoyyythihoyyyt

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ......................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... ..................
132.AYSİMA04...................................... .......................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ........................
134.ECEİREMNUR.................................... ....................
135.BETUS19....................................... ..........................serophene
136.MASAL07.................................................................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

.............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

A_EMET26 ..........................2 EYLÜL
DURUŞAH............................5 EYLÜL
ZEYNO_81............................7 EYLÜL
GUZELGUN..........................10 EYLÜL
EDAKARA............................10 EYLÜL
RAEBZEH............................16 EYLÜL
SENANUR............................19 EYLÜL
DİYARR................................18 EYLÜL
MUREBDU.............................20 EYLÜL
İLKNURR1984....................... 22 EYLÜL
FATMA1986...........................23 EYLÜL
G.ERKL.................................23 EYLÜL
BRCDMRL .............................23 EYLÜL
KİDY......................................27 EYLÜL
SEYDAM...............................28 EYLÜL

...........................EKİM AYI LİSTEMİZ............................

MASAL_NAZ...........................2 EKİM
SERSELO................................3 EKİM
ZAZEZ......................................4 EKİM
NAZLİKİ82................................4 EKİM
MAVİ82...................................8 EKİM
ASKMESK..............................10 EKİM
SİYASİYA...............................16 EKİM
LİGHTLİFE...............................16 EKİM
TARİORONAR.........................17 EKİM
EXORCİST_TREX.....................18 EKİM
MAWWİ35...............................19 EKİM
GUBETGUZELİ........................19 EKİM
MİKİ24.....................................20 EKİM
ESEMOS.................................20 EKİM
AYSEN_34...............................28 EKİM
Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİNN.AMAAŞALLAH LİSTEMİZE

EYLÜL AYIMIZ BOL HAMİŞLİ OLSUNNN İNŞŞŞŞŞ

canım 3 kutu derken anlamadım? bi kutuda 10 tane var toplam 30 tane mi içtin.??
nie o kadar vermiş ki doktor bana hep bi kutu verio 10 tane yani.

tam mm leri anlamıom. inş. isenilen kıvama gelir hayatım ....

evet canım 3 kutu içtim hepsi bitmedi ama 28 tane içtim. günde 3 taneyle.
ilk ay günde 2 taneyle başladım bir kutu bitti hiç yumurta gelişmedi,bu ay dozu arttırdık ancak bu kadar olabilidi şimdi beklemedeyim bakalım.

mrb kızlarrr kımse yok yıne nekadr sessızleşrtı buralar

zehracım emosum umutlumm iii mrk etmeyınn hepınıze slm soyledı mucks muckss öptuu :))

kızlar listeye benide alın.
3.5 yıllık evliyim ve pcoyum.ilk 2 yıl biz istemedik,sonra bebek olmayınca pko olduğumu öğrendim boşuna korunmuşuz o kadar çok pişman oldumda iş işten geçti tabi.tedaviye başladık hemen klomen,gulukofenle tedavinin 2. ayında hamile kaldım ancak 2.ayında kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım.şimdi kürtajıma 8 ay oldu 2 aydır tekrar başladım tedaviye.klomen,gulukofenle devam ediyoruz.geçen ay hiç yumurta olmadı bu ay 1 yumurta 17 mm olmuş bakalım çalışmalara devam :eek:

slm kızlar bende bu ay klomen ıctım
gecen mayısta gunde 2 doz ıcmıstım kıst oldu ve dkh kullandım sonra uzunca ara verdım
bu ay gunde 1 doz basladım
yıne yjmurtalarım fazla uyarılmıs 12. gun ultrasonda 6 yum gorundu sadece bırı 23 mm ama
dıerlerı 15 mm falan doktorum da heme pregnl vurdurmamı soyledı sanırım o tek yumurta belkı catlar dıye
catlamayıp bunların kkıste donustugunu dusunemıyorum yaaa

dun ıgnemı oldum bugun calısmalara baslıcaz nasıb bakalım

lorke ne güzel bir sürü yumurta gelişmiş.
ben 3 kutu klomen içmeme rağmen 1 yumurta 17mm olmuş sadece :KK43:

slm arkadaslar
benım agrım ıyıce sıddetlendı.herhalde benım yumoslar catlamadı.bende aradım doktoru.gel bakalım ultrasonda dedı gıbıcem 4 gıbı.ınsallah catlamıstırda ama bu kadar agrının sebebını bılemedım ben ne olabılır?dıs gebelık falan olmaz demı ınsallah deıldır?

mrb kızlarrr kımse yok yıne nekadr sessızleşrtı buralar

zehracım emosum umutlumm iii mrk etmeyınn hepınıze slm soyledı mucks muckss öptuu :))

Selam canlarım. Herkes iyidir umarım. Zazezim Esemosum kadim dostlarım, değerli arkadaşlarım beni merak etmişsiniiiz. olumunekankayizsmile Çok teşekkür ederim ikinize de. Ben iyiyim, çalışıyorum işlerim epey bi yoğun. Evde de ufak tefek değişiklikler yapacam onun da telaşı var. Açıkçası pek fazla da girmek istemiyorum, hamilelik, yumurta derken 2,5 yılım hep bebek muhabbetiyle geçti. bu son dönem sanırım biraz bencillik yapıp kk ya girmedim. Bunun için özür dilerim sizden. Ben yeni bir doktora gittim bu ay canlarım. Yumurta takibi yaptı, 20. günü anladı ki benim yumurtalar büyümüyor. Şimdi adet söktürücü kullanıorum, adet olunca 5. günü gel tedaviye başlayacağız dedi. Sizler rne yapıyorsunuz bakiim? Zazezim senin okullar açıldı, kuzularına kavuştun. Emineem sen de bu ay son defa kendi kendine deneyecektin sanırım, sonra yine tedaviye başlayaacaktın. Neler yapıyor, ne aşamadasın. Kuzuum sen de iki gün sonra minnoşunu göreceksiin. Teyzelerininnn çok selamını söylemeyi unutma emi? Sevdacğıımla da msn den görüştük iyiymiş, kızıyla başbaşa kalmış. Allahım hiç ayırmasın inşallahh. Artık daha sık girecem inşallah. Siz de burda olun amaa :umursamaz:

slm kızlar, öncelikle yeni topik herkese şans getirsin diyelim. :) benim de geçen ay ilk ayımdı ve felaket ağrım olmuştu. doktora gittiğimde bir tane yumurtamım çatlamadığını 29 mm olduğunu söylemişti. bu ikinci ayım ama bu ay öyle şiddetli ağrım filan olmadı. birazcık oldu, o kadar da olsun. sanırım hepsi çatladı. :KK66: inşallah bu ay güzel haberlerimizi veririz. :) bu arada yeni adet tarihim 11 ekim olarak görünüyor, listeye eklerseniz sevinirim.

Selam canlarım. Herkes iyidir umarım. Zazezim Esemosum kadim dostlarım, değerli arkadaşlarım beni merak etmişsiniiiz. olumunekankayizsmile Çok teşekkür ederim ikinize de. Ben iyiyim, çalışıyorum işlerim epey bi yoğun. Evde de ufak tefek değişiklikler yapacam onun da telaşı var. Açıkçası pek fazla da girmek istemiyorum, hamilelik, yumurta derken 2,5 yılım hep bebek muhabbetiyle geçti. bu son dönem sanırım biraz bencillik yapıp kk ya girmedim. Bunun için özür dilerim sizden. Ben yeni bir doktora gittim bu ay canlarım. Yumurta takibi yaptı, 20. günü anladı ki benim yumurtalar büyümüyor. Şimdi adet söktürücü kullanıorum, adet olunca 5. günü gel tedaviye başlayacağız dedi. Sizler rne yapıyorsunuz bakiim? Zazezim senin okullar açıldı, kuzularına kavuştun. Emineem sen de bu ay son defa kendi kendine deneyecektin sanırım, sonra yine tedaviye başlayaacaktın. Neler yapıyor, ne aşamadasın. Kuzuum sen de iki gün sonra minnoşunu göreceksiin. Teyzelerininnn çok selamını söylemeyi unutma emi? Sevdacğıımla da msn den görüştük iyiymiş, kızıyla başbaşa kalmış. Allahım hiç ayırmasın inşallahh. Artık daha sık girecem inşallah. Siz de burda olun amaa :umursamaz:

canımm merak etmiştik çok
ii olmana sevindimmm aman ii olda habersiz kalalım biz olsunnn
evet canım benim okullar açıldı ,geçen hafta adapte olamamıştım çok şükür şimdi alıştım
inş. başarılı bir yıl geçiririz
yeni dr.a gitmişsin aslında bu güzel bi haber
en azından net olarak öğrendin durumu
hiç yoktan bundan sonra buna göre bi çare aranır
çok dr. gezdin inş. bu son olur ve yakın zamanda nasip eder Rabbim sanada 2. bi evladı
benimde klomende son ayımdı bu ay
bundada olmassa hsg çekilcek sonrada biraz ara veriim die düşünüorum
Rabbim hakkımzda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin başka bişi diemiorum

kızlar ben daha önceleri yazmıştım ama yine tekrarlamak ihtiyacı duydum. Bunu pek çok kişi söylemiştir fakat ben direk yaşayan biri olarak bebek ve hamilelik düşünmemek gerektiğinden eminim çünkü klomen konusunda pco konusu ile çok uğraştım ve geçen yıl klomen ile hamile kaldım burada asıl olay o ay tüp bebek yaptırmak için merkez aradığımız için hamile kalıp kalmamaya çok takımamaıştım. Benim başıma gelen çok talihsizdi fakat bebğimi 33 haftalık kaybettim. şimdi tekrar başladım ama tek çaresi bu konuyu düşünmeden hayatı akışında yaşamak emin olun ilaçlar ile başarı sağlanacak

sırnaşık şey

ooooooooooo benim tatlım şekerim opuyorumnanaktanolumunekankayizsmilegelmiş hoş gelmiş:1hug:a.s. hahhh şöyle arada bi yüzünüdelikafadulden göster ne olursa olsun birbirimizi unutmayalım canım benim inş. yeni doktorun sana hayırlı :Saruboceq:haberler verir sana uğur getirir inş. bebiş :ecrin_bebek:haberini en kısa zamanda duyarız canım arkadaşım inş. bizde birgün güzel haberler:teytey: verecez burdan...canım ben bu ay aktarda bi kür yaptırdım :eek:sonkez onu deniyorum bu arada dişlerime dolgu felan :çok üzgünüm:yaptırıyorum yani bu ay sağlık sorunlarımla ilgileniyorumki bebek tedavisine başlayınca önüme engel çıkmasın çünkü ne zaman tedaviye başlasam bi rahatsızlığımkötükedihüso çıkıyor uzun zamandırda dişlerim süprizzzzzsinyal veriyordu bu ayda onları hallediyorum inş. ekim ayında tedaviye tekrar en baştan olmak üzere :teytey:başlıyoruzzzzzzzz hayırlısıyla..

kızlar listeye benide alın.
3.5 yıllık evliyim ve pcoyum.ilk 2 yıl biz istemedik,sonra bebek olmayınca pko olduğumu öğrendim boşuna korunmuşuz o kadar çok pişman oldumda iş işten geçti tabi.tedaviye başladık hemen klomen,gulukofenle tedavinin 2. ayında hamile kaldım ancak 2.ayında kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım.şimdi kürtajıma 8 ay oldu 2 aydır tekrar başladım tedaviye.klomen,gulukofenle devam ediyoruz.geçen ay hiç yumurta olmadı bu ay 1 yumurta 17 mm olmuş bakalım çalışmalara devam :eek:

merhaba canım aramıza hoşgeldin inş. en kısa zamanda güzel sonuçlar alırsın tedavinden.

ay ayy yenı sayfamız hayırlı olsun kızlarrr inşallah ugur getırır.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:inş bu sayfada sıze guzel haberler verırım:Saruboceq::Saruboceq:.hala adet olmadım testte yapmadım belım agrıo ve hala akıntım cok oluobilmiyorumkismile haftaya pztsı doktora gudıcem bakalım:eek:

canım inşşşşşşşşşşşşşşşş.... hamişsindir güzel haberini bekliyoruz valla hepimize yeni bir umut olur inş. hamişsindirrrrrrrrrrrrrr....

tamam canım haber verirsen sevinirim
hatta konuşursan benden de slm söle
özledik onu öle söle:eek:klava:
hep umutlummu kızacak bize az da ben kızimmmkaydirigubbakcemile3

kuzumda görüşmüş bende msj attım umutlumuz gayettt iyi merak etme zaten gelmiş buraya ben sana haber verene kadar umutlum uğramış buralara:roflol:

ayyy canımm yanlış anlaşılma olmuş
daa perşembe öğrenicek kuzum cinsiyeti
sadece rüzgar ismini çok sevdiğini oğlu olursa mutlaka koyacağını
ama kızı olursada koymayı düşündüğünü söylemiş
bu konudada fikir istemiş bizden

olsun canım belkide tutar kız dedik kız olur tam süper olur amabayanssulusmile

sen nasılsın zehracım ne durumdasın bu ay tatlım:1hug:

slm arkadaslar
benım agrım ıyıce sıddetlendı.herhalde benım yumoslar catlamadı.bende aradım doktoru.gel bakalım ultrasonda dedı gıbıcem 4 gıbı.ınsallah catlamıstırda ama bu kadar agrının sebebını bılemedım ben ne olabılır?dıs gebelık falan olmaz demı ınsallah deıldır?

ayyyy nazliki kendini coookkk dinlion ayyy
yok kist yok dış gebelik.inş. öle şeyler olmaz ama kötü düşününce de psikolojin bozulur.
bi kere de tuttu benimki de ayyyyy

gelince haber ver bize. merak ettim vallahihoyyyt

kızlar bişey sorsam,
soğan kürü yapan var mı içinizde midem bulandı bir bardak zor içtim ben devam edemeyecem galiba buna incir deneyeyim diyorum bunları kullanan var mı içinizde

X