Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

adetime daha bir hafta var ve arada bacaklarım kasılıyor çok hafif ve midem de gaz var bir arkadaşım hamile olabileceğimi sölemişti o hamile olabilirsin demeden önce üşütme diyordum ama şimdi eşimde bende telaşlandık istiyoruz çocuk test yapsam sonuç çıkarmı:gitme:bilmiyorumkismile

canım test yapma büyük ihtimal çıkmaz ama kan testinde kesin çıkar

merwiss seni de çook tebrik ediyorum. allah tamamına erdirsin. çok sevindim benden 3 hafta sonrasın. muhtemelen mide bulantıların başlamamıştır. ben çok zor durumdayım. ama şikayet etmiyorum şükürler olsun rabbime.
hayatımda yemediğim kadar elma yiyorum :)

deryacım ya benimki 5 haftalık ama sadece gebelik kesesi görüldü embriyo görülmedi çok endişelendim senin embriyo kaç haftalıkken görüldü....

ppty sizi hiç doktora gitöedinizmi çocuğumuz olmuyor diye

gitmez olurmuyum canım şubat ayında karar verdim artık gideyim bir de istek artınca gittim bütün tahliller yapıldı eşime bana herşey çok iyi.
bütün tahlillerimi alıp çapaya da götürdüm sorun yok denildi.
kendi doktorumda doğal yolla gebe kalabilirsin o yüzden bi kaç ay ara verelim bu stresi üzerinden at gebe kalacaksın dedi bende öyle yaptım iyi de oldu tabi ara vermek ama sanırım yine dr yolu görünüyor bana.

canım en doğrusu doktora git ve kan testi yaptır veya ultrasonla baksın...bu arada sorununuz ne pko mu yoksa başka bir sebeptenmi olmuyor bebek???

kan testi yaptırcam ama şuan çok güzel bi düğün telaşı yaşıyoruz moral bozukluğu olsun istemiyorum beklicem bu hafta olmazsa direk doktoruma gidicem.
herhangi bi sebep yok canım bizde yumurtlama adet hormon sperm herşey temiz rahim ve rahim filmide açık temiz ama bebek olmuyor.

papatya seninde tam karnını alt tarfına otururken bıçak saplaması gibi ağrı girip sonra bacaklarına yayılıyormu bir de allatan rahime baskı gibi, bir ağrı ağzım ekşi ekşi ne yersem su bile içsem tuhaf

aynen canım bıcak saplaması gibi bi ağrı olup sol bacağıma yayılıyor vajinamın tam üstü çok sert baskı yapıyor sürekli bakıyorum kan yerine bembeyaz akıntı geliyor.
ağzım ekşi değilde tatsız hiç mutfaga girip yemek yapasım yok birşey yiyesim yok.
bu nasıl bi psikoloji ben anlamadım.

kan testi yaptırcam ama şuan çok güzel bi düğün telaşı yaşıyoruz moral bozukluğu olsun istemiyorum beklicem bu hafta olmazsa direk doktoruma gidicem.
herhangi bi sebep yok canım bizde yumurtlama adet hormon sperm herşey temiz rahim ve rahim filmide açık temiz ama bebek olmuyor.

valla canım stres yapma diycem ama bunu en iyi yaşayan bilir...bendede yumurta tembelliği vardı yani yumurtalarım hiç gelişmiyordu sen her ay yumurtalarına baktırıyormusun peki kaç mm olduklarına falan

tedavi esnasında her ay bakılıyordu sadece eylülle ekime bakılmadı ama ben anlıyorum zaten yumurtladığımı.
24 mm 23 mm 19 mm bide 17 mm oluyor 4 yumurta sağlı sollu çatlıyor genelde böyle gidiyor.

valla canım stres yapma diycem ama bunu en iyi yaşayan bilir...bendede yumurta tembelliği vardı yani yumurtalarım hiç gelişmiyordu sen her ay yumurtalarına baktırıyormusun peki kaç mm olduklarına falan

öncelikle allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasib etsin inşallah bebeğini
sana bişey sorucam. senin belirtilerin arasında bacak ağrıları varmıydı . benim sanki romatizmalı gibi bacaklarınm ağrıyor ve arada ayağımın altında iğneleme oluyor.
ha bide heryerde akıntı okuyorum belirti olarak sendede oldumu bende pek akıntı olmuyor da 1- 2 damla ..
bu arada benimde beklenmeyen adetime 3 gün var

tskler yanıtın için....bundan onceki regl tarhlerime göre 29 gunde bir oldugumu hesapladım en son oldugum tarihe gore baktıgımda 25 ekimde yumurtlama donemim oluyor zaten onumuzdeki ay bu hesaplamaya gore dikkat ederim...birde su yumurtlama tarihini tespit eden testler sabah yaptım dıelim o gun oldugu çıktı 1-2 gun surer herhalde değil mi ?:1rolleyes:

denis merhaba,

ovulasyon testi hiç kullanmadım ama yumurtlama olduğu zaman sende biliyorsundur yumurta fazla yaşamıyor 12 -24 saat arası canlı kalabiliyormuş en güzeli bence o gün veya öncesinde ilişkiye girerek sipermlerin orada hazır bulunması.(spermler 2-3 gün hatta 5 güne kadar canlı kalabiliyormuş)

hamile kalan arkadaşlar size bir şey sorucam siin belirtilerinizde ateş basması oldu mu yani böyle ateş bir anda gelip te başınızdan kaynar su dökülür gibi ben bu ara öyle de oluyorum

tedavi esnasında her ay bakılıyordu sadece eylülle ekime bakılmadı ama ben anlıyorum zaten yumurtladığımı.
24 mm 23 mm 19 mm bide 17 mm oluyor 4 yumurta sağlı sollu çatlıyor genelde böyle gidiyor.

canım çok iyi o zaman bebek olmaması için sebep yok görünüyor...

hamile kalan arkadaşlar size bir şey sorucam siin belirtilerinizde ateş basması oldu mu yani böyle ateş bir anda gelip te başınızdan kaynar su dökülür gibi ben bu ara öyle de oluyorum

canım hamile değilim ama belirtilerim var benimde başımdan aşağı kaynar su olayı değilde bi sıcak basıyor vücuduma dikenler batıyor gibi oluyor sonra geçiyor ve vücudum sıcak olmasına rağmen üşüyorumda.

canım hamile değilim ama belirtilerim var benimde başımdan aşağı kaynar su olayı değilde bi sıcak basıyor vücuduma dikenler batıyor gibi oluyor sonra geçiyor ve vücudum sıcak olmasına rağmen üşüyorumda.

kaç yaşındasın tatlım? ne kadar zamandır deniyorsun?

23 yaşındayım 20 yaşında evlendim 3 yıldr hiç korunmadık ama ilişkiden hemen sonra 1 dk bile durmadan kalkıp yıkanıyordum idrarda yapıyordum sanırım o yüzden tutmuyordu gerçi tutsa öyle de tutardı ya ama son 3 4 aydır 20 dk ayaklarımı dikerek yatıyorum yumurtlama günlerime denk getiriyorum fakat halen bişey olmuşluğu yok.

bende olmadı canım..buarada özel mesajına cevap yazdım ama forumlara yazdığım yorumlar 50 olmadan msj yazamıyormuşum bnde burdan cevaplıcam mesajını canm..

benm kasık ağrılarım adetime 1 hafta 10 gün oncesnden başladı,adetimden farklı olarak sancılarım kısa süreli batma şeklindeydi normalde adetime yakınken uzun sürerdi sancım canm,bunda kısa kısa batar gibi oldu,bacağımada hiç bişeklde yansımadı bu ağrılar ..
başka sorun olursa cevaplarım tatlım..onun dışında tükrük salgım arttı ,idrar arttı ve iştahım arttı bi hafta oncesnden..senin adet gününmü gecikti ?

adetime daha bir hafta var ve arada bacaklarım kasılıyor çok hafif ve midem de gaz var bir arkadaşım hamile olabileceğimi sölemişti o hamile olabilirsin demeden önce üşütme diyordum ama şimdi eşimde bende telaşlandık istiyoruz çocuk test yapsam sonuç çıkarmı:gitme:bilmiyorumkismile

1 hafta çok erken..adet günün geçsin bence..gerçi benmki adetime 2 gün kaLası çıktı ama yinede değişio kişiden kişiye ..

kızlar bugün benim adetim ikinci günü.benim yumurtlama dönemim ne zaman oluyor? yani ne zaman gebe kalma riskim yüksek hangi aralıklar?

X