kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

kkontess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
21.108
4
kızlar eminim ki ilk etapta beğenip aldığımız ama sonradan hiç bir şeye uyduramayıp dolabımızın derinliklerine attığımız kıyafetler,kemerler,ayakkabılar vardır.
onlar öyle durur,hem paramıza yazık ederler hem de yer kaplarlar...
düşündüm ki o hiç bir şeye uyduramadığımız kıyafetlerimizi karelersek güzel fikir alış verişleri ortaya çıkabilir opuyorumnanaktan
hadi bakalım,katılımlarınızı bekliyorummzemuszemusbayanssulusmile

bende çok var böyle kıyafetler, evde olduğum zaman çekip mutlaka koyacam, engin fikirlerinizden yararlanıcam :lepi:

kontes şahane oldu bu şimdi
Benimde çok var öyle her sabah dolabın önünde dakikalarce bekliyorum yaaakaydirigubbakcemile3
Hayırlı olsun topiğin buralarda olucam yerimseniben

Evet ya, benim de var, giyerim diye alıp bir kere bile giymediğim kıyafetlerim var :tomato:
Genelde aceleyle çıktığımdan, onlar kenarda bekleyip duruyorlar değerlendirilecekleri günü :)
Güzel topik olmuş şekerim opuyorumnanaktan

ohooo bende istemediğin kadar var yaa ay ben deli oluyorum alıyorum alıyorum sonrada nasıl almışım bunu ya hem bunu neyle giyeceğim diyorum hatta biyere giderken ne giyeceğim şimdi ben dediğimde anem hep şey derr ayyy kızımın hiç kıyafeti yok ne giyecek şimdii:dilcikar:ben yarından başlarım eklemeye

ohooo bende istemediğin kadar var yaa ay ben deli oluyorum alıyorum alıyorum sonrada nasıl almışım bunu ya hem bunu neyle giyeceğim diyorum hatta biyere giderken ne giyeceğim şimdi ben dediğimde anem hep şey derr ayyy kızımın hiç kıyafeti yok ne giyecek şimdii:dilcikar:ben yarından başlarım eklemeye

bana da aynısını diyo anamsempatiksalakcinni

teşekkür ederim kızlar hoş geldinizzz a.s.
benim de var böyle kıyafetlerim , akşama çekip koycam inşş
gece çekemedim kusura bakmayın :bbo:

ayyyyyy benim de öyle yaa,yer yok dolabımda naapsam bilmiyorum ki haftasonu foto falan eklemeye çalışırım bende..

topik boş kalmasın diye aceleyle çektim şunu.
yelek üstüne pelerinimsi bi parçadan oluşan bu şeyi çok değişik olduğu için almıştım ama sonra giymedim hiç...
omuz ve sırtta oluşan pelerinimsi görünüşü komik gösteriyor gibi bir his uyandırıyor içimde:bbo:

kontessim güzellik kraliçöem hayılrı olsun topiğin a.s.

oyy çok merci ececimmm
katılımını bekliyoruzzzz:dance:
he tabii alıp da kullanmadığım eşyam yok diyosan daa ne güsel senin adınaa der sineye çekerik :roflol:

heç olur mu yaw
dolabımda 30 parçam varsa anca 10 tanesini kombinleyebiliyom sempatiksalakcinni
foto makinam bi gelsin o zaman çekicem her bir parçamı :roflol:

heç olur mu yaw
dolabımda 30 parçam varsa anca 10 tanesini kombinleyebiliyom sempatiksalakcinni
foto makinam bi gelsin o zaman çekicem her bir parçamı :roflol:

ay niye bayanlar olarak böyleyiz biz ki :sinifsinif: bunları satsak zengin oluruz heesempatiksalakcinni

haklısın yaw
birde giymiyorum ama kimseye vermeye de kıyamıyorum

canlı kırmızı renkte olan bu kaşe manto annemin hediyesi,çok kızıyor giymiyorum diye ama bunu giyince alice harikalar diyarında gibi hissediyorum kendimi :1shok:
rengi fotolara tam yansıtamadım ama bariz bir canlı kırmızı kendisi.

X