Göz Makyajı Kaş Almanın Püf Noktaları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
çoğu zaman kaşlarımı kendim alırım,herkesin hoşuna giderdi.
2 defa kuaförde aldırayım dedim,şekil fln kalmadı.çok incelttiler kaşlarmı,eski şeklini veremiyrum.senağlama senağlama

Kendim almayı beceremem ama gittigim iyi bi kuaförüm var, ondan başkasında gidemem istedigim gibi alıyor.
Kalın kaşı her zaman sevmişimdim:kahve:

bende kendim hic beceremiyorum, farkli kuoförlerede gittim istedigimden hep ince yaptilar yeni kuaför arayisindayim baselde taniyan varsa adres verebilirlermi harbiden güzel yapan varsa tabiki

çok doğru bilgiler içeren bir yazı canım
emeğine sağlık paylaşımın içinde çok teşekkürler

paylaşımın için teşekkürler alırken buna dikkat etmeye çalışacağım....

bnde kaşımı kendim alanlardanım,kuaförde aldırdıklarım hiç içime sinmiyo,istediğim şekli kendim veriyorum keserek biçerek,ama herkes beğenir:sm_cool:

1 aydan beri kaşlarımı aldırmıyorum biri çok güsel doluyor ama biri dolmuyor seyreklik var ara dolmadı gitti hep şeklini bozdu hainler herzamnda aynı kuaföre giderim ne biçim insanlar yaaa :mymeka:

ben de kaşlarımı almayı fazla beceremiyorum ve her seferinde kuaförün verdiği şekli bozuyorum çalıştığım için uzatamıyorumda ne yapacağımıda bilmiyorum yine de kendim almaya devam ediyorum.

kaşı yukardn almk sarkıklığa neden oluyormuş dikkatli alınması gerek kaş sarkıklığı zaman sorun olabiliyor...

ya tamam aldıracam şeklinide buldum nası olucağınıda kesin gösterebilirim ama kaş yokkii anasnı satıyım yok yok var uzn ama çook seyrek bi makasla kesmeye kalksa kadın kaş bırakmaz diye korkuom vlla bu arada daha aldırmadımda aldırcam ben bu kaşlara napım bi akıl verin nolur:KK43:

bende ne kendim iyi alabiliyorum,,,ne de kuaförlere güveniyorum....
zaten onlar mahvetti...kaşlarım küstü hepsinde bi inceltme merakıdır gidiyor....

Ayy evet bende nişanımda aldırmıştım kuaföre,güzel aldı ama çok inceltti,sonra kalınlaştırmak çok zaman aldı,ben kaşımı kendim alırım her zaman,ama uzun zamandır verdiğim şekli bozamıyorum çünkü cesaret edemiyorum bi daha çıkmaz diye küsermiş ya ondan çokta nazlılar canım..

ya kaşlarıma ben hep bu şekli vermeye çalışırım ama birinde oluyosa diğerinde olmuyo çok sinir bozucu

kızlar iple kaş nasıl alabilirim,,,lütfen anlatabilir misiniz canlarım????

hayatta kendi kaşımı alamam..yamuk yumuk bişey yaparım :roflol:

kaş almakda sanat içine girmeden alıyorum yine yapamıyorum :KK43: kızlar ama sakın ip ile aldırmayın sonradan kaşlar düşüyor ..

Bende nerde ise 1 aydir biraktim kaslarimi 2-3 ay uzaticam iyice dolsunlar daha sonra guzelce aldircam......Iyice bosluklar dolsun diye badem,ve hint yagi suruyorum ama etkisini gordum 2-3 ay daha uzatirsam eminim daha guzel kalin olcaklara.a.skaslarimiz kusene kadar diger yerlerin tuyleri kusse ne olur sanki yaaaa:roflol:

kendi kaşlarımı hep ben alırım .ve yeni tanıştığımm kişiler mutlaka nerede kaşlarımı aldığımı ve şeklini çok begendiğini sölerlerrr :)))))

X