Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bu su bazı arkadaşların yüzünü yakmış , oran falan yanlışmış diyen var eski yazılarda. en son bu suyun içindeki maddelerin miktarı nedir ? yardımcı olurmusunuz? birde bu suyu eczane yapıomuş ama hazır olarak bulunan var mı ismi nedir?

bu su bazı arkadaşların yüzünü yakmış , oran falan yanlışmış diyen var eski yazılarda. en son bu suyun içindeki maddelerin miktarı nedir ? yardımcı olurmusunuz? birde bu suyu eczane yapıomuş ama hazır olarak bulunan var mı ismi nedir?

ben araştırdım eczacıların cogu biliyor zaten bu suyu soyleyin onlar karısım mıktarlarını kendısı bılıyor

bende hazır halde aldm içerigin miktarını bilmiyorum ama güvendim aldım.sadece izlerin üzerine sabah akşam sür dedi tm yüze uygulamıyorum.ilk biraz yakıyo ama hemen geçiyo bende kurtulucam inş bununla

Tşkler cevabın için gklrc;
Bende p.tesi başlayacağım, ama sormak istediğim bi soru daha var. diyelim bi süre kullandık sivilceler tamamen geçti bıraktıktan sonra sivilceler tekrarlarmı yine?

Aslında en başta sivilcelerin neden kaynaklandıgını bulmak çok önemli.Benim bütün kan değerlerime karaciğerime bakıldı.Hatta kist veya hormonel bişey olabılır dıye onlarada bakıldı ama hiçbişey cıkmadı.Benim sebebini anlamadıgımız bişekilde sivilcelerim çıkıyodu.Ben artık ilaçlara yeter diyip bu karısıma basladım.Benim sürmediğim gunler oluyon bazen atlıyorum şuan için sivilce çıkmıyo.Elbet dönem döenm çıkabılır.ama ben çok fazla tekrarlıcagını sanmıyorum.Ama dediğim gibi en basta sorununun nerden kaynaklandıgı arastırmalısın.Ben aldıgım ezcaneyle konustum bu sorundan kurtulsak bıle bu karısımı kullanabılırmısız.Sonuçta bı tonık kullanmamız gerekıyo işte bu karısımıda tonık nıyetıne bı omur kullanmayı dusunuyorum valla.Belli bir süre sonra içindeki salik asit miktarını azaltıp gülsuyunu arttırmayı düşünüyorum.Bir kaç yerdende arastırdım uzun seneler bıle kullanmamızın zararı yokmus.Tabi asit oranını azaltarak.

Eğer Ankaradaysan Cepa da bi eczane var.Ben 3 şişemdeyim ordan alıyorum.Oranlarını tam bılmıyorum ama bana çok iyi geldi.Orda zaten artık hazır olarak satıyolar.

Ya arkadaşlar bu gün çevremdeki 8 eczaneye gittim biz yapmıyoruz bu karışımı dediler. ne yapacağım ben şimdi, lütfen yardımcı olun. Diyarbakırda yaptıran, bilen, gören varmııı?

cevap için teşekkür ederim . evet ankaradayım . peki bu suyun bir ismi var mı?

Suyun bir ismi yok ama kime sorsanız gösterirler size.Hatta Şirvan Bey diye biri var.Onu sorun ordaysa onunla konusarak alın.Zaten karışımı hazırlayanda kendisi.Yardımcı oluyor baya.

cevap için teşekkür ederim . evet ankaradayım . peki bu suyun bir ismi var mı?

Suyun bir ismi yok ama kime sorsanız gösterirler size.Hatta Şirvan Bey diye biri var.Onu sorun ordaysa onunla konusarak alın.Zaten karışımı hazırlayanda kendisi.Yardımcı oluyor baya

cepada eczane bulamadım :) kentparkta yaptırdım... kentparın cepaya bakan kısmındaki eczaneden... dediğin bu muydu ??

cepada eczane bulamadım :) kentparkta yaptırdım... kentparın cepaya bakan kısmındaki eczaneden... dediğin bu muydu ??

Cepa da -1 de vardı eczane.Adı da sibel ersoy eczanesi.Kentparktaki baska eczane.Şimdi onu denemiş olursun bidahaki sefere öbür taraftan denersin artık.

bugün kullanmaya başlayalı 2 gün oldu, ve bence gerçekten etkili... alnımda çıkan koca sivilce küçüldü :KK70:DDD çenemdeki küçük sivilcelerde kurudu :)) inşallah bende kurtulurum bu sivilcelerden... bu suyu burda paylaşan arkadaşlara ve yardımıcı olan arkadaşlara çooooooooooookkkk teşekkür ederim... inşallah hepimiz sivilcesiz pürüzsüz yüzlere sahip oluruz... :KK16:

bugün kullanmaya başlayalı 2 gün oldu, ve bence gerçekten etkili... alnımda çıkan koca sivilce küçüldü :KK70:DDD çenemdeki küçük sivilcelerde kurudu :)) inşallah bende kurtulurum bu sivilcelerden... bu suyu burda paylaşan arkadaşlara ve yardımıcı olan arkadaşlara çooooooooooookkkk teşekkür ederim... inşallah hepimiz sivilcesiz pürüzsüz yüzlere sahip oluruz... :KK16:

İşe yaramasına sevindim.Gercekten bir kurtarıcıymış.Keşke zamanında doktorum bunu verdiğinde kullansaymısım.
eger leke sorununda varsa dediğim eczaneye uğra derim.Çinko içerikli bi krem yapıyo yıne o bey.Ben ondanda çok memnunum.

gklrc cnım bahsettiğin çinko içerikli karışım sana ne kadr faydası oldu ve içeriğini yazbilir misin? benm fazla ciddi br prblemim yokama svlce çıkıo ve geçimio iz gibi kalıo uzun süre kullnsam fayda edr mi acba birde bu suyuda kullnmak istyrum ama terddütlerim var daha ktü olr mu vya çok soyarsa nasıl çıkcam dışarı bilglendrrsen çok sevinirimmm :KK48:

gklrc cnım bahsettiğin çinko içerikli karışım sana ne kadr faydası oldu ve içeriğini yazbilir misin? benm fazla ciddi br prblemim yokama svlce çıkıo ve geçimio iz gibi kalıo uzun süre kullnsam fayda edr mi acba birde bu suyuda kullnmak istyrum ama terddütlerim var daha ktü olr mu vya çok soyarsa nasıl çıkcam dışarı bilglendrrsen çok sevinirimmm :KK48:

Canım bu suyun yüzünü soyma gibi bir durumu yok.Yani bende hiç öyle birşey olamadı.Ama benim kullandığım sadece %1 salik asit içeriyor.Yani diğer eczanelerin yaptığına göre asit oranı çok daha az.Hatta sürdüğümde yogun olarak gülsuyu kokusu alıyorum onun ağırlığı daha fazla.Belki bu asit oranının az olmasından dolayı yüzüm soyulmadı.Bazı arkadaşlar bunu sabah aksam kullanıyormuş ben sadece aksamları kullanıyorum.Hatta yanında sabunumu falanda kullanıyorum.Herhangi bir kuruluk olmuyor cildimde.Ne soyulma ne de kuruluk olmamasına ragmen geçirdi sivilcelerimi hatta izlerimi bile etkiledi.Benımde artık sorunum senınkıyle aynıydı sivilce çıkıyo geçmek bilmiyodu.Ama şuan rahatım.Çinko içeren kreme gelince onuda bana eczane hazırlıyor ama içinde ne var bilmiyorum.Çinkoyuda orda karısımı hazırlayan beyfendi anlattı yenileyici özelliği vardır bunun için lekelerinizi geçirir,sorunlu bölgelerinizi yeniler demişti.Tek bildiğim onunda içinde salik asit var ondaki oran ise % 2.Düşün ben hem suyu hem çinkoyu kullanmama rağmen hiç soyulma olmadı.Birde şu var tabi sabahları asla nemlendiricimi sürmeden çıkmıyorum.Onunda etkisi olabilir.Butun bu tecrubelerıme dayanarak suyun yuzunu soyucagını dusunmuyorum.Yaptırırken belirt asit oranının çok olmasını istemiyorum diye.Bir anda yüklenip yuzune zarar vermektense agır agır az bir asit oranıyla yavas yavas kurtulman çok daha iyidir.Umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

Canım bu suyun yüzünü soyma gibi bir durumu yok.Yani bende hiç öyle birşey olamadı.Ama benim kullandığım sadece %1 salik asit içeriyor.Yani diğer eczanelerin yaptığına göre asit oranı çok daha az.Hatta sürdüğümde yogun olarak gülsuyu kokusu alıyorum onun ağırlığı daha fazla.Belki bu asit oranının az olmasından dolayı yüzüm soyulmadı.Bazı arkadaşlar bunu sabah aksam kullanıyormuş ben sadece aksamları kullanıyorum.Hatta yanında sabunumu falanda kullanıyorum.Herhangi bir kuruluk olmuyor cildimde.Ne soyulma ne de kuruluk olmamasına ragmen geçirdi sivilcelerimi hatta izlerimi bile etkiledi.Benımde artık sorunum senınkıyle aynıydı sivilce çıkıyo geçmek bilmiyodu.Ama şuan rahatım.Çinko içeren kreme gelince onuda bana eczane hazırlıyor ama içinde ne var bilmiyorum.Çinkoyuda orda karısımı hazırlayan beyfendi anlattı yenileyici özelliği vardır bunun için lekelerinizi geçirir,sorunlu bölgelerinizi yeniler demişti.Tek bildiğim onunda içinde salik asit var ondaki oran ise % 2.Düşün ben hem suyu hem çinkoyu kullanmama rağmen hiç soyulma olmadı.Birde şu var tabi sabahları asla nemlendiricimi sürmeden çıkmıyorum.Onunda etkisi olabilir.Butun bu tecrubelerıme dayanarak suyun yuzunu soyucagını dusunmuyorum.Yaptırırken belirt asit oranının çok olmasını istemiyorum diye.Bir anda yüklenip yuzune zarar vermektense agır agır az bir asit oranıyla yavas yavas kurtulman çok daha iyidir.Umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

canım çook teşkkr edrm uzun uzun anltmışsın vlla :KK34: bu salik asiti aseton yerine koyduruyruz dmi alkol var yine içinde ? bnde bu şekilde yaptryim sbun vs. kullnmana rağmen soyulmamiş ve faydalı süperr :KK52: yalnız bişy daha rica etsem bu çinko karışımının içerğini öğrenemz msin çok çok iyi olr :18: :21: ve de son olark önceki sayflaarda demşsin damla faln die onuda almk istiyorumm kökten çözmek lazım :KK51:

canım çook teşkkr edrm uzun uzun anltmışsın vlla :KK34: bu salik asiti aseton yerine koyduruyruz dmi alkol var yine içinde ? bnde bu şekilde yaptryim sbun vs. kullnmana rağmen soyulmamiş ve faydalı süperr :KK52: yalnız bişy daha rica etsem bu çinko karışımının içerğini öğrenemz msin çok çok iyi olr :18: :21: ve de son olark önceki sayflaarda demşsin damla faln die onuda almk istiyorumm kökten çözmek lazım :KK51:

Ne demek canım önemli deil.Tabi benimkinde aseton yok.Dediğim gibide asit oranıda çok az.Ben eczaneye gittiğim bir gün sorarım almaya çalısırım çinkonun içindekileri.Damla ise karaciğer safra damlası diye birsey.Markası strath.Umarım yarar işine.

Kızlar bu karışım umutlandırdı beni açıkçası.
Ben 22 yaşımdayım şu an ve hala sivilcelerimle mücadele ediyorum.
O kadar dikkat etmeme rağmen en ufak bir şeyden hemen kızarıyorlar, uyku düzenim bile etkiliyor.
Bir bıyık aldırmada bile onlarca sivilce çıkıyor hemen.
Yarın öbürgün bu karışımı yaptıracağım, değişiklikleri de buraya yazarım.

X