Ruhsal Gelişim ve Kader - Ender Saraç

lalosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
8
0
Sevgili arkadaşlar, yeni bitirdiğim bir kitapla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum..

Kitabın adı Ruhsal Gelişim ve Kader... Yazarı Ender Saraç... Evet evet o tv da sıkça görmeye alışık olduğumuz ancak şahsen pekde dikkate almamış olduğum bir "diyetisyen".

Kitabı almamdaki sebep aslında kader kelimesinde saklı.. Çok sevdiği babasını 10 ay 22 gün önce kaybetmiş olan ben, o günden beri sorguluyorum canımın içi Babacığımın ölümünü. Hiç hasta olmamış,henüz 56 yaşında, düzenli dr kontrolüne giden, son derece formda, hayatında içki ve sigarayı ağzına sokmamış, elinin uzanabildiği herkese olabildiğince yardım eden Babacığım neden ailesinde hiç görülmemiş Kalp krizi yüzünden bir anda ölmüştü ... İşte bu karmaşa içindeyken bu kitabı gördüm ve sorularımın cevabının belkide Kader olabileceği düşüncesiyle satın aldım.
Aslında her sayfada soruma cevap bulamamış olsamda bazı yerlerinde anahtar cümlelerin kafamda yer ettiğini söylemeden edemeyeceğim.. Birde üstüne yazarın konu hakkında bilimsel açıklamaları olduğunu da görünce bir nebze de olsa aydınlandı kafamın içindeki karanlık..
Ben tavsiye ederim bu kitabı okumanızı eğer ilginizi çeken bir konuysa ruhsal gelişim yada Kader ...

ince bir kitap mıydı Laloşh

babanın vefatına üsüldüm allah rhmet eylesin,,eminim ki cennette seni bekliyordur.

Pek de kalın bir kitap değildi afu ceylan.. Tam sayfasını söylerdim ancak şu an işyerimdeyim ve ne yazık ki kitap yanımda değil...

Güzel dileklerin için sonsuz teşekkürler....

En yakin zamanda ben de alacağim. Netten de araştirdim.inaniyorum ki faydali bir kitaptir....teşekkürler

Çok sevdiğim bir diyetisyen Ender saraç
kitabı da güzeldir eminim
sanırım Allahın isimleri hakkında da birşeyler yazmıs
bende alıcam inş.

X