Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

ben de yaklasık 15 gunden berı kullanıyorum gayet de memnunum kızlar bır beden buyudu bıle sımdıden ama memnun kalmayanlarda var :97: karar sızın kızlar denemeden bılınmez ona bakarsanız bende 2 ay küç kullandım soguk su masajı yaptım baska urunler de kullandım tavsıye edılen butun otları aldım duzenlı bır sekılde kullandım her gece ama hıcbır faydasını gormedım....
bır kutu bıtene kadar duzenlı bır sekılde kullanacagım ve ara verecegım bakalım gerı donus olacak mı?:44:sızlerı haberdar ederım kızlar:KK58:

canim, benim inanmadigim gogus gibi bir yapinin boyle kisa surede buyumesi ve gelismesi.
Tabiki yag ile masaj goguse iyi oluyr cunku bende corek otu yagi kullanmis bir adayim ve sadece bir ay sonra sonuc elime gecmeye basladi. Ama tabi kisiden kisiye bunye degisir, etkisi ve cevabi farkli olabilir. Eger senin dedigin kisa sure bir ay'a yaklasiksa ozmn sozumu geri aliyrm :-)
demek kı asırı ılgı ve sevgı ıstıyorlarmıs:KK66::KK66::KK66:: saka bır tarafa haklısın canım bu urunu daha once kullanan ama hıcbır faydasını goremeyenler de varmıs demek kı neymıs her bunye de aynı sonucları gostermıyormus:KK61:

canım ya ne kadar sürede etki etti.kalıcı mı en önemlisi.yani bıraktın mı sen devam mı ediyorsun?
hayatım once karamsarlıgı bır kenara at lutfen ve bır sonuc elde etmek ıstıyorsan bır yerden basla ılla benım kullandıgım urunu al demıyorum cunku bazı arkadaslar memnun kalmamıs ama ben ertesı gunu etkılerını yasamaya basladım gece yag ıle masaj yaptım ve sutyen gıymeden yattım sabah dolgunluk ve agrı vardı gun içinde de hafıf sızı ve sırtımda agrılar hıssettım yaklasık 15 gunden berı kullanıyorum ve bır sıse bıtene kadar kullanacagım ve ara verecegım bakalım gerıye donus olacak mı_? zaten 3 şişeden fazla kullanmamak gerekıyormus oyle yazıyor net de...

hangı yontemı uygularsanız uygulayın ama once kendınıze guvenın ve ınanın kızlar dedıgım gıbı ben de bu urunle tanısana kadar pek çok yontem denedım ama hiçbır faydasını gormedım denemeden bılınmez fıyat olarak da uygun zaten bıtkısel içerıginı yazmıstım bır bakın alerjı problemınız de yoksa eger bence bır alın deneyın derım....

Son düzenleme:
ben 3 ay kullandım hemde çok düzenli.. hep masajla sürdüm. hiç etkisi olmadı
kokoscuk 3 ay kullanmıssın bır etkısını gormemıssın..pekı hafıf sızlamalar agrılar fılan da mı hıssetmedın hiç ben 15 gunden berı kullanıyorum ve sonuc aldım neredeyse bır beden buyudu çok memnunum ama bırakınca gerıye donus olacak mı işte onu bılmıyorum inşallah olmaz:KK1:

peki nasıl kullandınız sadece mesaj mı yaptınız ben araştırınca sıcak havlu felan konulması gerekio şeklinde okudum :S

hangı yontemı uygularsanız uygulayın ama once kendınıze guvenın ve ınanın kızlar dedıgım gıbı ben de bu urunle tanısana kadar pek çok yontem denedım ama hiçbır faydasını gormedım denemeden bılınmez fıyat olarak da uygun zaten bıtkısel içerıginı yazmıstım bır bakın alerjı problemınız de yoksa eger bence bır alın deneyın derım....

evet katiliyrm..
Genelde gelismesine ve buyumesine yag turu dgl de DUZENLI ve SUREKLI bir MASAJ UYGULAMASI gerekiyor.
ister yag karisimi hazirlayin ister tek tek yugulayin.
Bazilari mersin yagini Önde tutuyor, kimiside cilek yagi vs vs..
Arkadasimizin dedigi gibi KENDINIZE GUVENIN cunku hersey beyinde olusuyor. Yasemin SOYSAL'in bir eserinde ki gibi vucud beyinin verdigi emirlere uyuyor, siz ise beyninize emir veriyrsun dusunerek. 'benim goguslerim kucuk hic buyuyor, bu ise yarami, ya yararmazsa" kuruntusunda olursaniz negatif sonuç alirsiniz fakat "benim goguslerim kucuk ama bir deneyim, ve buyuyecek" dusuncesinde olmak daha olumlu sonuçlari alaymaya yardimci olacaktir. Bu konuda daha fazla ayrinti veremiyecegim isterseniz arastirin..

kızlar çok sağolun bnde alıcam ya baslıcam kullanmaya insallah iyi gelir gerçekten hepizinde çok iyi insanlarsınız çok gusel yanı paylaşımlarınız yardımlarınız şimdiden teşekkurler

yaa bende aylarca küç yuttum. biraz dolgunluk oldu.birde bu yağı alacağım bakalım inş. etkili olur.

valla aslıa bakarsan benimde ihtiyacım var ama ben tırsarım öyle şeylerden ya inanki benimde nası olduysa 95 lik göğüsler gitti 85 kaldı elimde ya daha fazla küçülecek diye endişeleniyorum:44:

slm bu bahsettiğin therma yağdan dudaklarda nasıl bi sonuç aldın acaba ????

merhaba seyaver :) önce göğüslerime masaj yapıyorum sonra ellerımde kalan yağı dudaklarıma yıdırıyorum bıraz masaj yapıyorum benım dudaklarım cok ınceydı daha once de bahsetmıstım tesadufen et benım ve göğüslerım buyumeye baslayınca neden olmasın kı dedım ve dudaklarıma da uyguladım sonuc da aldım dudaklarımın görünüşü normal sımdı eskısı kadar ınce degıl hatta ısyerındekı arakdaslarım farkettı hava mı bastırdın naptın dıe dalga da geçtıler:KK1::KK1::KK1:

merhaba seyaver :) önce göğüslerime masaj yapıyorum sonra ellerımde kalan yağı dudaklarıma yıdırıyorum bıraz masaj yapıyorum benım dudaklarım cok ınceydı daha once de bahsetmıstım tesadufen et benım ve göğüslerım buyumeye baslayınca neden olmasın kı dedım ve dudaklarıma da uyguladım sonuc da aldım dudaklarımın görünüşü normal sımdı eskısı kadar ınce degıl hatta ısyerındekı arakdaslarım farkettı hava mı bastırdın naptın dıe dalga da geçtıler:KK1::KK1::KK1:

:-) gzll dudaklarada ise yaradiysa ne mutlu bize.. dudak yine kucuk bir yapi ve dolayisiyla sonuc daha cabuk aliniyr

kokoscuk 3 ay kullanmıssın bır etkısını gormemıssın..pekı hafıf sızlamalar agrılar fılan da mı hıssetmedın hiç ben 15 gunden berı kullanıyorum ve sonuc aldım neredeyse bır beden buyudu çok memnunum ama bırakınca gerıye donus olacak mı işte onu bılmıyorum inşallah olmaz:KK1:

canım adet dönemin yaklaştığı için dolgunluk olmuştur bende ilk işe yaradı sandım ama .. adetten sonra fos diye söndüler :KK43:

X