Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

Kızlaaar :)
En az 3 sendir bu dertle uğrasıyorum ne küçü kaldı ne çörekotu ne hayıtı neler neler aklınıza gelebilicek herseyi yaptım herseyii sonuc iki hafta sürmeyen gecici dolgunluk sonra puf.s artık psikolojimi bozmaya basladı yani anlatamam komplekse grdim göğsü olan arkadaslarımdan nefret etmeye basladım falan filan derken aradan 1 sene falan gecti vazgecmiştim 3 hafta kadar önce tesadfle tekrar girdim bu siteye yine umutlandım son kez deniyim dedim bu yagı aldım 1 hafta kadar her gece sürdüm acayp etki etti inanamadım hani göğslerimide anlatayım hani byle erkek gibiydim dersiniz ya abartısız ben öyleydim yemn ederim kimse yarısamaz yani bu konuda düm düz dü ya hiç mi çıkıklık olmaz nyse o kullandığım bi haftadan sonra acayp sivlce yaptıyağ gögslerimin arasında aldığm yere gittim kadına sordum bu ne byle diye hiç karsılaşmadm smdiye kadar cildin alerjk olabilir bırak bi süre olmz sa ara ver dedi sürmedm iki hfta kadar hala devam ediyo etkisi snmedi yani hatta braz dha dolgunlaştı diyebilirim ara ara sürdüğüm halde smdi 3 gün dür tekrar sürüyorum müths büyüdü styenimi dolduruyo nerdeyse 75i (hatrlatırım dümdüzdü sadece ucları belliydi) byle tas gibi sert oldu gögslerim içinde resmen tas var :KK70: acıyo bide sürdüğüm ilk gnden beri bu büyüyo olduğuna işaret galiba :KK70: tavsiye ederim yani hepinizee bi umut oldu gercejkten içime benm büyüyosa herkesin büyür o kadar yani kaybetmeyin umutları büyütücez inş memişlerimizi :) gelişmeleri yazıcam sürekli hadi kolay gelsin hepimize :)

Not:günde en az bir kerede nane çayı için, bildiğiniz naneyi atın kaynar suyun içine 10 dk demlensin sonra için buda östrojen seviyesini yükseltrmiş onuda içiyorum aklma geldikçe :)

Hangi yağ canım bu bizi de bilgilendir de bizde alalım umutlandım bende şimdi

kızlar bu yağı hergece yatmadan önce mi kullanılıyor sabaha yıkıyomuyuz nasıl yaptınız yani :KK70::KK1:

evet ya ,
bulaşıyormu ?
kokuyormu ?
sızlatıyor mu ?
yakıyormu ?
streçle yada bezle sarılması gerekiyormu ?
uzun süre önce kullanan ve hala etkisi devam eden varmı ?
bu soruların cevabını verebilecek biri varmı ? :)

Ben gece yatmadan önce sürdüm hep sabahada dus aldım çünkü berbat kötü kokuyor ona özel bi bluzumu ayırdım yani o sekilde :) yanma falan olmuyor ama 2. günden itibaren sızlama ağrı oldu göğüslerimde sanki adetim yaklaşıyomus gbi

Bir ay kadar kullandım hiçbir işe yaramadı birazcık belirti görsem devam ederdim. Ama en kötüsü berbat kokuyor insan içine çıkamazsınız yani o derece ve ben banyoda sürüyodum masaj yaparak koku gitmiyodu bile banyodan. Tavsiye etmem, ama başkasında iyi etki yaratabilir tabi ne diyim :KK43:

X