Kontakt Lens solotica hidrocor ice mı? icemint mi?

Başta süper geliyor bu lensler ice , grafite falan ama hele hele gözleriniz koyuysa taktığınızda hayal kırıklığı olabilir..
Fotoğraf makinesinin flashını patlatırsanız ancak gözde ki renk gerçek manada belli oluyor, yoksa akşamları falan sağda solda gözünüz koyu duruyor, üzerinde bez parçası varmış gibi, bende çok araştırdım, şu ışıklı yerlerde çekilen yakın videolarda ki gibi duracak sandım ama pişman olmuştum..

aynı sorunuzmuz ben de siyah gözlüyüm ...
ben çok açık olmasada açığa yakın bir mavi istiyorum ,cor grafite düşünüyorum ..
bu arada charm grafite kullanıyorum :)

sonuç ne ,varmı bir gelişme veya kararın ,bilgilendirisen sevinirim ,malum siyah gözlü yok ,forumda sanırım en koyu gözlü benim,yandaş arıyorum kendime:KK3:

bende çok koyu gözlüyüm gözlerim bildiğiiz siyah kızlar bu yüzden şansımı hep gri renklerden yana denemişimdir ama istediğim açıklığı hiçbirinde bulamadım buyrun bunlar solflex cristalerim ....ama ben hidrocor ice istiyorum lütfen kullannan birileri flashsız gün ışığında her açıdan bi kaç foto koyarlarsa çok makbule geçer malum öğrenciyim ama bu lens tutkusu beni çulsuz yapmak üzere :)):KK42::KK49::KK42:Eki Görüntüle 1203598 Eki Görüntüle 1203599 Eki Görüntüle 1203600 Eki Görüntüle 1203601

hidrocor icelarımı aldım kızlar gayet istediğim gibi flashsız ortamda bile siyah renk gözlerimi açtılar tek sorun gözlerimi solflex lere oranla daha küçük yani kendi çapına uygun gösterdiler büyük lens sevenler için uygun değil ama çok açık renk sevenler için çok uygun braz hidrosummer gloss azullara benzettim açıkçası ama onlardan daha doğal durduğunu düşünüyorum şuan başka marka veya diğer solotica serilerinde ki gri tonlara boş yere paramı harcamıyacağım için mutluyum bir yıllık solotica hidrocor icelarımdan memmunum :KK12::KK71:
fgfgf.jpg
10614135_10203916213362297_6605969246071862668_ndfdf.jpg
10614135_10203916213362297_6605969246071862668_ndfdf.jpg

kızlar bu arada siteye yeni üye oldğum için daha çözemedm biçok şeyi fotoğrafları büyük ve bitanesini iki kere yüklemişim k. bakmayın :KK28::KK66::KK66:

hidrocor icelarımı aldım kızlar gayet istediğim gibi flashsız ortamda bile siyah renk gözlerimi açtılar tek sorun gözlerimi solflex lere oranla daha küçük yani kendi çapına uygun gösterdiler büyük lens sevenler için uygun değil ama çok açık renk sevenler için çok uygun braz hidrosummer gloss azullara benzettim açıkçası ama onlardan daha doğal durduğunu düşünüyorum şuan başka marka veya diğer solotica serilerinde ki gri tonlara boş yere paramı harcamıyacağım için mutluyum bir yıllık solotica hidrocor icelarımdan memmunum :KK12::KK71:Eki Görüntüle 1224489 Eki Görüntüle 1224490 Eki Görüntüle 1224490
Bayıldımmmmm bende bunu alıcam peki bu hidrocor olan mı?
Daha yakında fotonuz var mı?
Çok param yok malesef emin olmadan almak istemiyorum

X