Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

bende başladım hayıta aktardaki son hayıt tohumlarını aldım :KK52: adetim düzensizde kaç gün gecikmişti ki ilk bardağımı içtikten sonra oluverdim :KK9: bilmem hayıttan bilmem zamanı geldi de oldu :KK54: artık zamanla anlicam hayıttan dolayı mı die :97:

yaa arkadsaşlar bende 2-3 ay önce hipertiroid çıktı.. ilaç kullanıyordum. 12 gündür hayıt içiyorum. dün kontrolüm vardı..hormon tahlilimde tsh fırlamış. ilaca rağmen. doktor ilacı aksattınmı niye bu kadar yükselmiş dedi.acaba diyorum hayıttan mı olduu????? radyoaktif iyot alacağım:KK43:(((

şimdi bıraktım .ne umutla başlamıştım. sanki dolgunlaşmaya başlamıştı.bende kara üüzm çekirdeği aldım. ona başladim...

forumda görüp heyecanlandım hayıt almaya karar verdim
ben de küçük memişten muzdaribim :KK1:
bu gün başladım bakalım neler olacak sabırsızlıkla bekliyorum normal memişleri :KK76:

Ya bu zahmetli amaa :/ Çayı demle iç falan.. Daha çabuk ve daha kesin ve ve hiç balon gibi sönmücek bişe yok mu?

Ya bu zahmetli amaa :/ Çayı demle iç falan.. Daha çabuk ve daha kesin ve ve hiç balon gibi sönmücek bişe yok mu?

yok tatlım. aslnda zahmetli değil. bardaktaki sıcak suyun içine 1 tatlı kaş. hayıtı koy 5dk sonra tohumları içinden al. bu kadar. asıl zahmetli kısmı içmekte:KK25:
ayrıca memişlerin şişecek evet ama geçici olacak. umut kırmak için asla söylemiyorum ama denedm ondan biliyorum. hem ne kadar etkili olabilir mantıklı düşünmek lazım. sadece geçici olarak şişiriyo. silikon gibi değil ya. geri sönmesine rağmen ben tekrar içeceğim geçici de olsa şişiyo ya hoşua gidiyo

ben başlayalı 3. gün oldu bugün doğum kontrol hapı da kullanıyorum hangisi işe yarayan bilmiyorum ama işe yarıyor o kesin inmeseler bari yahu :KK53:
ama çok acıyoooooo :KK14: sanki böyle ergenlikte göğüsler büyümeye başladığında acır ya öyle gibi :KK14:
destekli sütyen canımı acıttı dün bakalım işe yarar umarım :KK52:
3. ayda son halini alıyormuş 6. ayda kalıcı oluyormuş diyorlar böyle 3 ay devam ederse kocaman memişlerim olacak yepaaaa :KK8:

ya kızlar bende kullanıyorum 10 gün oldu başlayalı gerçi son 3 gündür elimde olmayan nedenlerden aksattım ama. ben aktarın dediği gibi yapıyorum. çay demler gibi demliceksin ne kadar salarsa kendini o kadar etkili olur dedi. bende öle 2 bardaklık kaynatıyorum 1 bardak akşam kalanınıda pet şişede işe görürüyorum. sabah iş yerinde içiyorum. bide telkinli ses dosyasını indirdim onuda dinliyorum ve yine onuda hayatımdaki iş değişikliği yüzünden 3-4 gündür doğru düzgün dinleyemedim. ama bi cm bile değişiklik olmadıııııı :KK43:((( ağlıcam hırsımdan yaaa ne yapsam olmuyo işte büyümüyo bu zıkkımlar :KK43:(((

ya kızlar bende kullanıyorum 10 gün oldu başlayalı gerçi son 3 gündür elimde olmayan nedenlerden aksattım ama. ben aktarın dediği gibi yapıyorum. çay demler gibi demliceksin ne kadar salarsa kendini o kadar etkili olur dedi. bende öle 2 bardaklık kaynatıyorum 1 bardak akşam kalanınıda pet şişede işe görürüyorum. sabah iş yerinde içiyorum. bide telkinli ses dosyasını indirdim onuda dinliyorum ve yine onuda hayatımdaki iş değişikliği yüzünden 3-4 gündür doğru düzgün dinleyemedim. ama bi cm bile değişiklik olmadıııııı :KK43:((( ağlıcam hırsımdan yaaa ne yapsam olmuyo işte büyümüyo bu zıkkımlar :KK43:(((

sakin ol bence herkesin sistemi farklı işliyor belki de sende etkisi daha geç oluşacaktır ya da belki göğüslerin bizimkiler kadar minik değildir :KK51:
herkesin hormon sistemi farklı sen sakin ol geç olsun güç olmasın herkesde işe yarıyor eminim sende de işe yarayacaktır :KK34:

bende adeti düzenlendi stresi sıfırladı, dudaklarımı ve göğüslerimi dolgunlaştırdı ben telkin küç çörek ve hayıt yapcam şuan ara verdim ama başlıcam.. bence muhteşem bi bitki.. dişilik veriyo netten arastırın bakın ark.lar

sakin ol bence herkesin sistemi farklı işliyor belki de sende etkisi daha geç oluşacaktır ya da belki göğüslerin bizimkiler kadar minik değildir :KK51:
herkesin hormon sistemi farklı sen sakin ol geç olsun güç olmasın herkesde işe yarıyor eminim sende de işe yarayacaktır :KK34:

minik kelimesi bile fazla. benım hiç göğsüm yok dümdüz. neyse sabırla ve istikrarla en az 3 ay devam edicem. ama korkmaya başladım. küç ve rezenede alıcam her yöntemi denicem artık hatta bu aralar hiç inanmadığım halde haplarada bakmaya başladım yeterki işe yarasın artık yaaa :KK43:(((

minik kelimesi bile fazla. benım hiç göğsüm yok dümdüz. neyse sabırla ve istikrarla en az 3 ay devam edicem. ama korkmaya başladım. küç ve rezenede alıcam her yöntemi denicem artık hatta bu aralar hiç inanmadığım halde haplarada bakmaya başladım yeterki işe yarasın artık yaaa :KK43:(((

haplar işe yaramıyo canım ablam aldı hiç bi faydasını görmemiş:KK19::KK19:

belkide senin hormon dengen farklıdır ben adetlerimi düzenlesin diye doğum kontrol hapı da kullanıyorum belki o yüzden çok hızlı büyüyor istersen bir de öyle dene bi de benim aktarım bana civan perçemi önerdi hayıtın etkisini artırıyormuş istersen onu da dene
bu arada masaj fln yapıyor musun o da çok işe yarıyormuş diyorlar ben denemedim ama umarım büyür memişlerin memiş her kadının hakkı:KK52:

kızlar bende hayıta başladım 4-5 gündür kullanıorum öncesinde 3 kere telkin dinledim ve bi aydır telkini bıraktım şu an adet dönemmdeyim ilk kez bu kadar şişme oldu adetim bitince büyüme olup olmadığı hakkında daa kesn bilgi veririm:KK70: ben aktardan aldım böle ufak ufak tozumsu haldeydi yinede öğütmem lazım mı

slm arkadaslar bende acilen yarın başlamak istiyorum fakat.. ben yasmin (dogumkontrol hapı)ve medobiotin (saç ve tırnak destekleyici) kullanıyorum. acaba bi zararı olurmu. yada ilaçların etkisini azaltırmı.. bide polikistik over hastalıgım var. nası yapsam bilemedim :26:

belkide senin hormon dengen farklıdır ben adetlerimi düzenlesin diye doğum kontrol hapı da kullanıyorum belki o yüzden çok hızlı büyüyor istersen bir de öyle dene bi de benim aktarım bana civan perçemi önerdi hayıtın etkisini artırıyormuş istersen onu da dene
bu arada masaj fln yapıyor musun o da çok işe yarıyormuş diyorlar ben denemedim ama umarım büyür memişlerin memiş her kadının hakkı:KK52:

ya ben bu konuyu fena takıntı haline getirdim çok sinirlerim bozuluyo. evt bende çok duydum doğum kontrol hapını ama en çokda cilde iyi geldiği için kullananları biliyorum. aslında d.k.hapını kullanmaktan çekiniyorum bilip bilmeden ilaç kullanmak iyi olurmu. civan perçemi hayıtın etkisini artırıyorsa onuda alayım. zaten rezene küç alıcam bide civan perçemi alayım. d.k. hapını bilmiyorum onuda alsammı acaba. içim dışım ot çöp olana kadar herşeyi denicem eğer onlarda işe yaramazsa kaderimi kabul edip göğüssüz yaşamaya devam ederim artık :KK43: ya silikonda istemiyorum vucudumda yabancı bi maddenin olması düşüncesi çok rahatsız ediyo beni yoksa silikon konusundada baya bi araştırma yaptım. masaja gelince evde bunun için müsait bi ortamım yok babannemle aynı odayı paylaşıyorum bide annem babam 28 yaşıma gelmiş olmama rağmen kapımı çalmadan pat diye dalıyorlar odama onlara masaj yaparken yakalandığımı düşünmek bile istemiyorum :KK53:

Ben bıraktım

İsyan ede ede içiyodum. Zıkkımın kökü diye birşey varsa bence bu Hayıt olmalı.:KK19: Çok acı..

Çilek yağı aldım onunla masaj yapıyorum birde bu Telkinli ses dosyasını indirdim dinliyorum bikaç turdur ama buda beni sıkacak gibi. Dinle dinle nereye kadar:KK36:

arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum inş. büyüteceğiz ama size birşey söyleyeceğim ben hayıt otunu tam 3 ay boyunca hemde sabah akşam içtim bana arkadaşım çocuk olması için hemde kendi elleriyle toplayıp getirmişti ama bende hiç bir belirti olmadı göğsüm tık bile demedi bence size fayda eden sizin onun işeyarayacağını düşünmeniz çünkü ben içerken onun bu konuda iyi geldiğini duymamıştım ve bende hiçbir etki yaratmadı

yok tatlım. aslnda zahmetli değil. bardaktaki sıcak suyun içine 1 tatlı kaş. hayıtı koy 5dk sonra tohumları içinden al. bu kadar. asıl zahmetli kısmı içmekte:KK25:
ayrıca memişlerin şişecek evet ama geçici olacak. umut kırmak için asla söylemiyorum ama denedm ondan biliyorum. hem ne kadar etkili olabilir mantıklı düşünmek lazım. sadece geçici olarak şişiriyo. silikon gibi değil ya. geri sönmesine rağmen ben tekrar içeceğim geçici de olsa şişiyo ya hoşua gidiyo

Nasıl gitmesin hemde nasıl gider. :):)) Aslında ben yokken biraz araştırdım da hatta bi kullanıcısıylada görüştüm :) kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk göğüs bakım seti varmış. Kalıcı büyütme ve dikleştirme sağlıyomuşşş :) Konuştuğum kişi mutlaka denememi söyledi.. Tereddüt ettim ama kullanıcam yaa :) sende bi araştır istersen.. ama kesinlikle seninde tavsiyene uyucaaaaaam :):)

X