gebelikte vajina ağrısı çekenler ...

34+6 yım benimde son 1 haftadır vajinamda dış dudaklarda agrim var. Haftaya dok. Gidince soracağım yururken bile kas ağrısı gibi rahatsiz ediyor. 😦
Canim siz dogum yapmissinizdir mutlaka kaç haftalık ve nazil bi doğum yaptiniz bire bir şikayetlerim ayni sizinkiyle 21 haftaligim erken doğum riskinde var ve korkularim oldukça fazla bana cvp verirseniz içime su serpeceksiniz inanin cok rahatlatacagim

Merhaba ben de 25 haftalık hamileyim 2 gündür benim de vajinamda zonklama gibi bir ağrı oluyo orayı mı tekmeliyo acaba anlamadım normaldir di mi ?

Bn de 4.cu aya grdim ama bgun vajinamda bi agri vr sizliyo..korktum arastrdim dedgnz gbiymis rahtlams oldum sagoln..bu drumu doktruma soylemelimiyim

icin rahat etmesini istiyosan tabiki doktoruna soyle canim..Allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin ins.

Merhaba arkadaslar 19+5 hamileyim benimde genital bolgemde bacak aramda birkaç gündür agri var tarifi zor bir agri. Sanki böyle zorla iliskiye girilmis gibi. Dun doktora gittim catida acilma yok dedi bebegin basi baski yapıyordur dedi. Magnezyum verdi umarım geçer erken dogum belirtisiymis bu agrilar.

Merhaba arkadaslar 19+5 hamileyim benimde genital bolgemde bacak aramda birkaç gündür agri var tarifi zor bir agri. Sanki böyle zorla iliskiye girilmis gibi. Dun doktora gittim catida acilma yok dedi bebegin basi baski yapıyordur dedi. Magnezyum verdi umarım geçer erken dogum belirtisiymis bu agrilar.
Dediğiniz gibi ağrılar bende de var doktoruma söyledim idrar testi yaparız enfeksiyon olabilir dedi sizin ağrılar geçti mi acaba postu yazalı baya olmuş bu arada benim beklenen doğum tarihi de 7 Nisan aramızda 1 gün var hayırla bebeğinizi kucağınıza alırsınız siz de İnşallah :)

Dediğiniz gibi ağrılar bende de var doktoruma söyledim idrar testi yaparız enfeksiyon olabilir dedi sizin ağrılar geçti mi acaba postu yazalı baya olmuş bu arada benim beklenen doğum tarihi de 7 Nisan aramızda 1 gün var hayırla bebeğinizi kucağınıza alırsınız siz de İnşallah :)

Merhaba canim benim enfeksiyon hep var zaten böbreğimden dolayi. Ama enfeksiyonu hep yasadigim için ayirt edebiliyorum. O dönem doktora gozuktum doktor ordaki kikirdaklarin yumusadigini soyledi o nedenle olabiliyormus. O donemki gibi olmasada ayakta cok kalırsam yine agri oluyor. 8 nisan normal dogum tarihi ben sezeryan olacagim icin mart sonunda bekliyorum. Hayirlisiyla kucagimiza alalim yavrularımızı :))

Merhaba canim benim enfeksiyon hep var zaten böbreğimden dolayi. Ama enfeksiyonu hep yasadigim için ayirt edebiliyorum. O dönem doktora gozuktum doktor ordaki kikirdaklarin yumusadigini soyledi o nedenle olabiliyormus. O donemki gibi olmasada ayakta cok kalırsam yine agri oluyor. 8 nisan normal dogum tarihi ben sezeryan olacagim icin mart sonunda bekliyorum. Hayirlisiyla kucagimiza alalim yavrularımızı :))
Çok teşekkür ederim canım cevabın için. Benim de beklenen 7 Nisan bakalım ne zaman teşrif edecek prensesim :) Genelde baskıdan ağrıyordur diyor çevredekiler ama bu baskı ağrısı değil özellikle gece yatarken yataktan dönerken sanki bıçak saplanıyor kramp da değil ama tutulup kalıyorum.Durup dururken herhangi bir ağrı da yok ama mesela sehpayı iterken ayağımla halıyı düzeltirken vs gibi vajina bölgesini çalıştıran durumlarda ortaya çıkıyor bu ağrı onun dışında yok :KK43:

Amin İnşallah hayırla gelsin bebislerimiz :)

merhabalar ,11 haftalık hamileyim ,malesef biraz sorunlu hamilelik yaşıyorum,ama utanarak afınıza sıgınarak bişey sormak istiyorum.birkaç gündür vajinamda özellikle vajina girişimde ara ara ağrı-acı karışımı bir sancı oluyor.vajinamda ağrı arada oluyordu,ona doktorum normal diyordu;ama bu biraz korkutuyor açıkcası. sanki taş düşürcekmişim gbi orda kesen bişey var .sizce bu normal mi ,bu şekilde sorun yaşayan oldumu.baya bi korkuyorum artık kafayı yicem bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

kızlar 12+3 günlük hamileyim fakat vajinamda 3-4 haftadan beri ağrı var geçen doktora gittiğimde heyecandan sormayı unuttum benim gibi ağrısı olan var mı kızlar ?
canım idrar yolu enfeksiyonu olabilir bende de vardı aynı durum

merhabalar ,11 haftalık hamileyim ,malesef biraz sorunlu hamilelik yaşıyorum,ama utanarak afınıza sıgınarak bişey sormak istiyorum.birkaç gündür vajinamda özellikle vajina girişimde ara ara ağrı-acı karışımı bir sancı oluyor.vajinamda ağrı arada oluyordu,ona doktorum normal diyordu;ama bu biraz korkutuyor açıkcası. sanki taş düşürcekmişim gbi orda kesen bişey var .sizce bu normal mi ,bu şekilde sorun yaşayan oldumu.baya bi korkuyorum artık kafayı yicem bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba ben de 9.haftamdayım. Aynı ağrıları yaşıyorum. Sanırım böyle ağrılar yaşadığımızda; zamanımızı, vücudumuzu fazla zorlamadan mümkünse bol bol dinlenerek geçirirsek ve özellikle üşütmemeye de dikkat edersek bir nebze daha iyi hissedebiliriz. Korkmayın olumlu düşünün ve kendinize dikkat edin. :)

Merhabalar aynı durum bende de var şu an bu ağrılarınız geçtiyse ne zaman geçti acaba???

Merhabalar aynı durum bende de var şu an bu ağrılarınız geçtiyse ne zaman geçti acaba???
Mrb.ben şuan 31.haftamdayim ama hala geçmedi belirttiğim.agrilar ama doktrumun söylemesine.gore.hem bebeğin.buyumesi.hemde sürekli.enfeksiyon oluşması.bu ağrılara sebep.oluyormus.oyuzden bı zaman veremiycem maleseef size

Bende de var ayni agrı 17 haftadan beri 24 oldum hala var gun gectıkce artıyor yatakta donmek bıle eziyet

Kizlar uzgunum ama o agrilarin gecmesini unutun gunden gune artacak... 39. Haftaya geldim biri koca bir balyozla vajinami kirip parcalamis gibi agrimvar sunnet cocuklari gibi yuruyorum

Kizlar uzgunum ama o agrilarin gecmesini unutun gunden gune artacak... 39. Haftaya geldim biri koca bir balyozla vajinami kirip parcalamis gibi agrimvar sunnet cocuklari gibi yuruyorum
Ayni durum bende de var ve bunu sadece uyurken degil yururkende cekmeye basladim. Doktorum doguma kadar artacagini ve dayanmami soyledi sanki kendi cekebilir gibi :rolleyes: sonuc olarak normal denildi. Bebegin durus pozisyonu da etkiliyo bazen tabi. Mesela bizim poncik hazir ol vaziyette ayakta biseylere saygi durusunda :halay:

Benimde size benzer sorunlarim vajinamda çok agrım 20 hafta hamileyim yürüyemiyorum ağrı sanci çok çekiyorum ayağa kalkınca agrım çok oluyor erken doğum belirtisi olduğunu doktorunuz mu söyledi benim gibi problemi olan varmı

Benimde size benzer sorunlarim vajinamda çok agrım 20 hafta hamileyim yürüyemiyorum ağrı sanci çok çekiyorum ayağa kalkınca agrım çok oluyor erken doğum belirtisi olduğunu doktorunuz mu söyledi benim gibi problemi olan varmı

X