Lazer Epilasyon Genital Bölge Lazer Uygulaması

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.260
2.981
Genital bölge kadınların en çok lazer epilasyon uygulaması istediği bölgelerdendir. Bu bölgeye olan yoğun talebin nedenleri arasında kişisel ve toplumsal etkenler, batıkların sık gözlenmesi, ağda uygulamasının ağrılı, uygulaması zor bir yöntem olması sayılabilir.

Genital bölgede kıl yapısı genellikle kalın ve yoğundur. Bazı kişilerde kıl yapısının özelliği nedeniyle bu bölgede kıl dönmesi sık gözlenir. Bu durum sonuçta enfeksiyon, apseleşmeye yol açabilir. Hatta bazen cerrahi olarak apselerin boşaltılması bile gerekebilir. Böyle problemi olan kişilerde lazer epilasyon çok iyi bir seçenektir. Kıllar ortadan kalktığı için bu problem de ortadan kalkacaktır. Ayrıca genital bölgede kılsızlık, birçok kişinin özel tercihidir.

Bazı Kadınlar bikiniden çıkan kıllardan estetik açıdan rahatsız olmaktadır. Lazer epilasyon bu nedenle de tercih sebebi olabilmektedir.

Genital bölge lazer epilasyona kıl yapısı ve yerleşimi sebebi ile çok iyi yanıt veren bir bölgedir. Ortalama 6 seans genellikle iyi sonuçlar için yeterlidir.

İşlem öncesi doktor sizi muayene etmelidir. Kıl yapınızı ve cilt tipinizi değerlendirmeli, size uygun olan lazer hangisi ise onunla işlem başlatılmalıdır.

Bu bilgilerden sonra Merkez ismi vermeden tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu kategoride ki paylaşımlar merkez tanıtımı şeklinde değil lazer tecrübelerinizin ve süreçlerin paylaşımı içindir. Amaç paylaşımdır X veya Y isimli merkezin reklamı değil tecrübelerinizin paylaşım alanıdır.

evet canım çok ortalama 70 ile 100TL oluyor genital bölgenin bir seansı. Düzgün bir yerde yaptırın ve mutlaka yaptırdığınıza dair bir evrak alın.

Kızlar bende dün başladım genital 100TL kol altı 40TL dudak üstü 20TL fena değil gibi
ama fiyat konusunda tereddüt yaşıyorum normalmidir bu fiyat

bende yaptırıyorum 150 tl ama burda daha önce yaptıran arkadaşımın seasları bittikten sonra kılların tekrar çıktığını söyledi.sadece incelme olmuş benimde bu yüzden kafam karıştı daha önce yaptırıpta yüzde yüz çözüm bulan oldumu?bilgilerinizi bekliyorum

Lazer epilasyonda kıllar 100% kaybolmaz. Ancak iğneli epilasyon yaptırılırsa tamamen yok olur. Oda çok ağrılı bir yöntem. Benim koltukaltına daha iyi yanıt verdi. 5-6 tüy çıkıyor. Zaten tamamen yok olacak diye bir garantide vermiyorlar. Azalma oluyor. İnceliyor. Ama bende açık renk kıllarda olduğu için açık renk kıllarda bir etkisi olmuyor. Açık ten ve koyu renk kıllarda etkili. Ama eskisinden çok daha iyi oluyor. 2 yıl oldu. Çok rahatım. 50 koltukaltı 120 genital bölge.

slm arkadaşlar ben dudak üstüne:10 tl. kol altına:20 tl veriyorum.... ve uzaman doktor yapıyo.... bundan önce sadece dudak üstüne gidiyordum ve 4 seansa 100 tl verdim hiç bi değişiklik olmadı bi arkadaşımın tavsiyesiyle buraya başladım ve daha ilk seansta dudak üstü ve kol altı süper(meger daha önce gittiğim yer ışın veriyormuş sadece).... şimdi genital bölgeyi istiyorumm onunda fiyatı genital ve çevresi:70-80tl....

ve ben bişey merak ediyorum..... bundan önce agdaya gidiyordum çamaşırı çıkartmadan yapıyodu.... lazer yaptıran arkadaşlar biraz bilgi verebilirler mi acaba..... :KK17: :KK17: :KK17: :kk77: :KK17: :44:

arkadaşlar duyumlarınız yokmu kimse bişey yazmamış bikaç kişi dışında... lazer epilasyonun genital bölgeye yapılanında kadınlık organlarına zararı varmı.? bu konuda kimse bişey duymadımı biyerden? arkadaşlar merakımı giderin nolur.. :84:

arkadaşlar duyumlarınız yokmu kimse bişey yazmamış bikaç kişi dışında... lazer epilasyonun genital bölgeye yapılanında kadınlık organlarına zararı varmı.? bu konuda kimse bişey duymadımı biyerden? arkadaşlar merakımı giderin nolur.. :84:

bende bu konuyu baya araştırdım...bi çok doktorla görüştüm hepsi hiç bi zararı yok dedi. sadece yazın yapılan lazerlerde dikkatli olunması gerekiyor. lazer yapılan bölgeyi korumak gerek güneş ışıgı leke yapıyo.. ((((çevremde genital bölgeye lazer yaptıran tanıdıklarım var hepsi çok memnun.... )))) :KK34:

kızlar sizi seviyorum yaaaa:KK71:
daha dün bu konuda bi tanıdığımdan bilgi aldım
o da yaptırıyor
5 seans yaptırmış
genital bölge 80 veya 100 dür diyor
bayaa bi azalma oldu diyor birde
yalnız beni düşündüren şey bu lazer daha sonra sağlık açısından bize zarar verir mi?

bende yaptırdım çıkarmadım.kadın kenarlardan çekiştirip yaptı.gerçi bşy farketmiyo yine aynı görüyo felan ama insana bi cesaret veriyoo yaa onun kalması :)

Evet görünüyo ama söylediğin gibi sanki çamaşır varken daha değişik oluyo :) diger türlü çıplak hissederim kendimi yaa :KK47::KK47:

X