Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Eylülce hangi hastanede yaptı amelyatı acaba.bide mesela bi foto gösterip oyle isteyebiliyormuyuz.bazı doktorlar hiç isteğe bakmıyormuş kendileri karar veriyormuş.ben kesinlikle oyle bişi istemiyorum.fotoğraf ile gidecem bunşekilde olsun diye

Arkadaşlar merhaba, bu yorumları yapanların içinde 2-3 kişi sürekli Serdar beye yönlendirme yapıyor dikkatli olun. Sürekli iyi güzel şeyler anlatıyorlar. Burada ben ve benim gibi serdar beyin yaptığı olumsuz ve telafisi mümkün olmayan ameliyatları var. Olumsuz olanlar yorum yaptığında hemen engel olmaya çalışıp kabul etmiyorlar. Ben burada hepimizin yaşadıklarını anlatabileceği bir forum diye düşünüyordum. Meğer sadece ve sadece serdar beyin reklamının yapıldığı ve müşteri gönderilmeye çalışıldığı bir yermiş. Burası bana hiç samimi gelmiyor. Dikkatli olun lütfen siz inanmayın olumsuzluklarda çok bizzat ben ve daha görüştüğüm diğer arkadaşlar var.

Ben ve benim gibi olumsuzluklar yaşayan ve burada ben de yorumumu yapayım diyen insanlara saygı duymayıp, yaşadıklarını sanki yaşamamışlarda "karalama yapıyorlar" diye mesaj atıyorlar.Yazıklar olsun diyorum. Burada elbet sıkıntı çeken insanlarda olacak ve yorumunu yapacak hiç kimsenin buna engel olmaya hakkı olamaz.

Eylülce hangi hastanede yaptı amelyatı acaba.bide mesela bi foto gösterip oyle isteyebiliyormuyuz.bazı doktorlar hiç isteğe bakmıyormuş kendileri karar veriyormuş.ben kesinlikle oyle bişi istemiyorum.fotoğraf ile gidecem bunşekilde olsun diye
Benim uzun süre oldu Kızıayda Çağ Hastanesinde olmuştum.. Ama geçen sene olan Arkadaşlarım Çukurambardaki Koru Hastanesinde oldular. Sanırım başka hastanelerde medikana gibi de ameliyat yapıyor. Hasta fotoğrafı gösterilmesine sıcak BAKIYOR, hastanın ne istediğini neyi sevdiğini anlamak istiyor sanırım. Sizin ilk ameliyatınız mı olacak

Arkadaşlar selamlar. Bende yaklaşık 2.5 yıl önce ameliyat oldum. Bu iş sabır işi. İlk yıl hatta 2. yıl bile kocaman şişliklerle dolaştım. Önden fotoğraf çektirdiğimde yaygın bir deri belirsiz bir şekille dolaştım. Şİmdi şişlikler indi ve deri iyice oturmaya başladı. Hatta estetiğe çok meraklı olan kuaförüm her gittiğimde detaylı yprum yapıyordu. En son gittiğimde artık olmuş dedi :) Bende öyle hissediyorum zaten. Çok da memnunum isteyene sadece özelden foto gönderebilirim

Ben ve benim gibi olumsuzluklar yaşayan ve burada ben de yorumumu yapayım diyen insanlara saygı duymayıp, yaşadıklarını sanki yaşamamışlarda "karalama yapıyorlar" diye mesaj atıyorlar.Yazıklar olsun diyorum. Burada elbet sıkıntı çeken insanlarda olacak ve yorumunu yapacak hiç kimsenin buna engel olmaya hakkı olamaz.
sevgili gizealp önceki ve sonraki fotoğraflarını bana özelden gönderebilirmisin lütfen bende çok araştırıyorum başıma kötü birşey gelsin istemiyorum bende serdar beye karar vermiştim ama kafamçok karıştı, eylülce çok teşekkür ederim resimlerini gördüm bayıldım şu halde serdar beye karar vermiş olmam lazım ama gizealp'i de görmek istiyorum çok teşekkürler şimdiden yardımlarınız için

Ben burdan resim paylasmayi biraz zahmetli buluyorum, yükleme tarzi biraz tuhaf ve zaman aliyor. Ben Serdar Beye ameliyat oldum ve memnun olanlardanim bi iki sis bölge var daha ama düzelir diye tahmin ediyorum.

Bana Instgramdan ulasabilirsiniz ordan size daha kolay yollayabilirim, zahmetim azalmis olacaktir :)
Instagram da üye ismim: Ahuafs
Bana Instagram Direct den mesaj atabilirsiniz ordan cevaplarim :)

Arkadaşlar selamlar. Bende yaklaşık 2.5 yıl önce ameliyat oldum. Bu iş sabır işi. İlk yıl hatta 2. yıl bile kocaman şişliklerle dolaştım. Önden fotoğraf çektirdiğimde yaygın bir deri belirsiz bir şekille dolaştım. Şİmdi şişlikler indi ve deri iyice oturmaya başladı. Hatta estetiğe çok meraklı olan kuaförüm her gittiğimde detaylı yprum yapıyordu. En son gittiğimde artık olmuş dedi :) Bende öyle hissediyorum zaten. Çok da memnunum isteyene sadece özelden foto gönderebilirim

Merhaba Deryamen29. Memnun olmana sevindim. Ameliyat olmadan önce burda okuduğum yorumlarda senin de şişlerinin fazla olduğunu hatirliyorum. Benimde 2 yıl oldu ama hala suratımda kocaman duruyor. Ve ne yazikki bunun ödem degil kemik oldugunu düşünüyorum. Sende böyle oldumu ve hala gerçekten inmeye devam ediyor mu?

Merhaba Deryamen29. Memnun olmana sevindim. Ameliyat olmadan önce burda okuduğum yorumlarda senin de şişlerinin fazla olduğunu hatirliyorum. Benimde 2 yıl oldu ama hala suratımda kocaman duruyor. Ve ne yazikki bunun ödem degil kemik oldugunu düşünüyorum. Sende böyle oldumu ve hala gerçekten inmeye devam ediyor mu?
arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen gizealp1967 den özelden resim istedim ama hala gelmedi sizden isteyebilirmiyim özelden lütfen ameliyat olmaya karar vericemde rica etsem

Ada-melek benim hala şiş ama iniyor geçen yılla kesinlikle aynı değil. Hatta deri yaygındı ama şimdi daha inceldi. Ben dikişlerimi bile 8 ay geç aldırdım düşecek diye bekliyodum. O yğzden geç iyileştim. Zaten bastırınca eline geliyor tombul deri. 2 yıldan sonra belirginleşiyor aslında. Yandan daraltma olduğu için benim çok geç oldu inmesi ama iniyor merak etme...Bende yaşadım aynı durumu.

Ada-melek benim hala şiş ama iniyor geçen yılla kesinlikle aynı değil. Hatta deri yaygındı ama şimdi daha inceldi. Ben dikişlerimi bile 8 ay geç aldırdım düşecek diye bekliyodum. O yğzden geç iyileştim. Zaten bastırınca eline geliyor tombul deri. 2 yıldan sonra belirginleşiyor aslında. Yandan daraltma olduğu için benim çok geç oldu inmesi ama iniyor merak etme...Bende yaşadım aynı durumu.
Tesekkür ederim. Umarım benimde düzelir. Ama ben elimle yanlara bastirdıgimda kemigi hissediyorum şişlik degil de özelden mesaj attım sana bu arada. ☺

Ben üçüncü ameliyatimi olucam. Serdar beyden sonra burun içi yapıştı. İkinciyi oldum burnumun içi delindi. Üçüncü var sıra da. İyi dusunun!!!!

X