sizce bu normalmii buraya bir bakınn

burcumecem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
258
1
dogum yapalı bir sene oldu ilk başlarda adetim fazla olmadı sonradan düzeldi şimdi de en son adet oldugum tarih şubatın 27 sindeakşam hafif lekelenmem vardı 28 yani ertesi günde adet oldum aadet bitiminden sonra da ilişkiye gridik biraz kaçırdık galibaa :KK17::KK17::KK17:ama şimdi yani 17 sinde adet oldum acaba gebelik üzerine adet olunuyomuş yaa öyle olabilirmiyim bir bilen varmı doktorumuda erteled,m normal vajinal mantar simir aldırcaktım yattıı bu ay hepsii korkuyorum gebe kaldıysam diye gitmedim

yaa dogumdan sonra düzensiz oldum ama bukadar da olmamıştı bide emzirmeyi yeni kestim acaba bi etki olabilirmii

merhaba
anlattıklarınız normal. nadiren de olsa duyuyorum olabiliyor. emziriyorsanız hamile kalma olasılığınız düşük çünkü süt koruyucu oluyor çoğu zaman. doğumdan sonra pat diye düzene girmiyor adet bu olay da sürecin bir parçası sanırım. ama yine de doktoru ertelemeyin derim ben içiniz rahat olur

senam cıgım teşekürler ilgin için ama emzirmeyi yeni bıraktım hamiş olmaktanda çok korkuyorum bebegimle sonra fazla ilgilenem ilgilencek kimsemde yok gebeligin üzerine adet olmak duydum ondan çok korkuyorum ama hafta sonu gidecegim doktora

yaa dogumdan sonra düzensiz oldum ama bukadar da olmamıştı bide emzirmeyi yeni kestim acaba bi etki olabilirmii

son derece yanlış bir bilgi.ben doğumdan sonra dikişlerim için doktoruma gittiğimde neyle korunmayı düşünüyorsunuz diye sordu.ben afallayınca halk arasında böyle saçma bir inanç var tamamen yanlış demişti.iki kardeş arasında 1 yaş olanları hiç duymadınızmı.arkadaşımın bir tanığı ilk doğumundan birkaç sonra doktorunu kontrole gidiyor ve orda ikinciye hamile kaldığını öğrenir ve şunu söyler nasıl olur ben hala süt veriyorum.süt korur:KK20:

son derece yanlış bir bilgi.ben doğumdan sonra dikişlerim için doktoruma gittiğimde neyle korunmayı düşünüyorsunuz diye sordu.ben afallayınca halk arasında böyle saçma bir inanç var tamamen yanlış demişti.iki kardeş arasında 1 yaş olanları hiç duymadınızmı.arkadaşımın bir tanığı ilk doğumundan birkaç sonra doktorunu kontrole gidiyor ve orda ikinciye hamile kaldığını öğrenir ve şunu söyler nasıl olur ben hala süt veriyorum.süt korur:KK20:

canım sen yalnış anladın bende biliyorum hamile kalınabilecegini demek istedigiim adetimin sütümle bir ilgisi olup olmadıgı çünkü emziren kadınların bazısı geneli dogrusu emzirirken adet olmuyolar ben ilk başlarda öyleydim sonrada düzeldi sütün korudugu adet. hani gebelik üzerine adet ten bahsediyorum erken oldudgum için ondan korkuyorum

canım sen yalnış anladın bende biliyorum hamile kalınabilecegini demek istedigiim adetimin sütümle bir ilgisi olup olmadıgı çünkü emziren kadınların bazısı geneli dogrusu emzirirken adet olmuyolar ben ilk başlarda öyleydim sonrada düzeldi sütün korudugu adet. hani gebelik üzerine adet ten bahsediyorum erken oldudgum için ondan korkuyorum

özür dilerim ben yanlışlıkla sizden alıntı yapmışım senanm hanımın yazdığına cevap olarak yazmıştım

X