Silikonlu Ünlüler

Zaten eski halı de slikonlu gibi küçük değil ki onunki kadar olsa ameliyat düşünmezdim birde Ebru gundes niye 3 kere yeniletmis ya böylelerini duydukca tirsiyorum ustelik cocuk da yapmadı tak cikart tak cikart buna can mi dayanir:KK1:

duyunca bende korktum ama onunkiler sürekli ortada her zaman yeni gibi durmalı azcık bir şey olsa yani bizim için sorun olmayan şeyleri takıntı ediyordur bence o yüzdende sürekli yeniliyordur diye düşündüm :KK6:
acaba kendimi avuttum sadece inş başka sorunlardan dolayı yenilemiyordur :26:

salma hayekın kı cok kotur duruyor fıkrımce ınek memesı gbı olmus ve sarkmıs duruyor ama guzellgıne lafım yok katılıyorum..

göğüslerinin üstleri dolu dolu ama asla yuvarlaktır veya damladır diyemeyiz.daha önce az da olsa meme dokusu olanlarda damla silikon da yuvarlak durabiliyor.örneğin benimki yuvarlak silikon ama damla gibi duruyor.kavisli.resim eklesem damla silikon der herkes

kaç cc sizinki?

Merve boğulurun ki ve resimdeki tüm ünlülerin çok belli bence hiçbiri güzel değil

valla onu bunu bilmem iyisiyle kötüsüyle şu anda bende olmayana sahipler :78: hallerindende gayet memnunlar
başka bilmediğimiz ünlü varsa ekleyen olursa iyi kötü yorumlarız :KK23:
her ne kadar ben çok kötü yorumlar yapamasamda :KK52:

anammm gögüsler fora biz 75 bedenle gezeriz anca :76::76::76::76: evlenince ne yapcamm ben öleydim :26:

valla onu bunu bilmem iyisiyle kötüsüyle şu anda bende olmayana sahipler :78: hallerindende gayet memnunlar
başka bilmediğimiz ünlü varsa ekleyen olursa iyi kötü yorumlarız :KK23:
her ne kadar ben çok kötü yorumlar yapamasamda :KK52:

gögüs olsun da :KK66::KK66:

rica ederim cnm :KK16:
hakkaten çok güzel duruyor acaba hiç yenilettimi bak merak ettim şimdi :KK6:

kızlar geçen seneki araştırmalarımda 'ebru gündeş silikonları' yazınca hep tam 3 kere silikonlarını yenilettiği yazıları çıkıyordu. ilk sulu yaptırmıştır,sonra jeller çıkınca deiştirmiştir.sonrada son olarak kılo alınca bı buyugunu taktırmıştır heralde dıye yorumlamıstım okuduğumda :)
bır de doğurup emzırdıkten sonrada yeniletir tam olur :)

Merve boğulurun ki ve resimdeki tüm ünlülerin çok belli bence hiçbiri güzel değil
Bugün bütün magazin programlarında vardı. Çok belli silikon olduğu ama bana çok küçük geldi. Yani silikon olsa o kadar küçük olur mu diyosun yandan gorunce.ama onden çok belli sırıtıyor silikonları. Birde şok oldum çünkü bütün haberlerde '2 GÜN ÖNCE SİLİKON TAKTIRDI ÖDÜL ALMAYA GELDİ' yazıyordu :S
elini kolunu gayet rahat hareket ettiriyordu. ödülünü de alırken salladı falan.sevgilisine sarıldıfalan. bence atıyorlar yanı 2 gunde o kadar hareket edılemez yahu.

kızlar geçen seneki araştırmalarımda 'ebru gündeş silikonları' yazınca hep tam 3 kere silikonlarını yenilettiği yazıları çıkıyordu. ilk sulu yaptırmıştır,sonra jeller çıkınca deiştirmiştir.sonrada son olarak kılo alınca bı buyugunu taktırmıştır heralde dıye yorumlamıstım okuduğumda :)
bır de doğurup emzırdıkten sonrada yeniletir tam olur :)

dörtle kapatır diyosun :KK9:
hiç sanmıyorum alışmışlar onlar azıcık değişse hemen yatıyolar bıçak altına ne cesaret biz birine karar verirken kılı kırk yarıyoruz onlar bugün karar verip yarın yaptırıyorlar ne diyim allah akıl fikir versin :KK6:

Son düzenleme:
dörtle kapatır diyosun :KK9:
hiç sanmıyorum alışmışlar onlar azıcık değişse hemen yatıyolar bıçak altına ne cesaret biz birine karar verirken kılı kırk yarıyoruz onlar bugün karar verip yarın yaptırıyorlar ne diyim allah akıl fikir versin :KK6:

valla doğru söylüyorsun canım.hadi para var ondan rahatlar desem para derdi değil bu can korkusu.heryerlerine estetik yaptırıyorlar.bıçak altına yatmak bu kadar kolay mı :KK53:

valla doğru söylüyorsun canım.hadi para var ondan rahatlar desem para derdi değil bu can korkusu.heryerlerine estetik yaptırıyorlar.bıçak altına yatmak bu kadar kolay mı :KK53:

sonuna kadar katılıyorum cnm
para sağlık olduktan sonra er yada geç bir araya getirilir ama o narkozu almaya nasıl cesaret ediyorlar ve o ağrıları bile bile nasıl gidip yatıyolar masaya
bide ebru gündeş ölümden dönmüş biri bunun mantıklı bir açıklaması vardır diye düşünüyorum yada düşünmek istiyorum :KK36:

X