Bugün Ne Giysem? Show Tv

Eğer fiziği düzgünse, yüzü de güzelse kıyafete takılmıyorlar hiç. Sanırım bunun sebebi yarışmanın birincisi olacak kişinin show tv de bir dizide başrol oynayacak olması. ama yaptıkları haksızlık bence. Sonuçta sözde tarafsız davranıyorlar da şıklığa ve kıyafete bakıp yorum yapıyorlar, gel de inan:KK1:

Jüri oldular ya illa birilerini azarlayıp ağlatacaklar rezil edecekler
Yarışmacılar üzerinden egolarını tatmin ediyorlar
Aklı olan katılmaz kanımca..

izletiyo kendini ama hakanla nurun yapitgi yorumlar elestiri degil asagilama turk milleti olarak bu ikisinin farkini hala anlayamadik ymekteyiz filan da olye ama bak ivanaya kaidn askiz gitmis gayte guzel oluyo yorumlari.bazi yarismacilar cok yapmacik hele dunku cikan kapali kiz sinir oladum ya napabilirdim sizce ne takabilirdim tam ben size sorcakdim siz solyedinzi tam gercekden sikdi kotu degildi ama bende kapaliyim mesela haytta katilmam oyle bir programa buyuk konusmayim yinede ama ne isim vary a biseydende eksik kalin masallah kapali sarikcimiz bile var hic yakisiyomu

nur yerlitaş'ın bayık bakışlarına dayanamıyorum.kıyafetten çok yarışmacının kişiliğine dansına konuşmasına falan bakıp karar veriyorlar.sinir bozucu bir durum:KK20:

Ay ben bu Nur Yerlitaş'a sinir oluyorum. Kendini begenmiş. Hakan Akkayayı konuşturmıyo bile. Adam agzını acsa ya susturuyo ya dalga geçiyo sinir oluyorum bu jüri birbirleriyl eatışmalarına :KK37::KK47::KK53:

Nur yerlitaş kendi kıyafetine de çekidüzen verse bence hiç fena olmaz
dün 17 yaşındaki kıza (adını hatırlamıyorum) lütfen diyetisyene git dedi kızın hiç de göze batan bi yanı yoktu, kendisi gitsin bence önce
sürekli de ''ay yeter konuşamicam gözüme kan geldi'' diyor off. :KK52:

nur yerlitaş ne sanıyosun sen kendini ya...
sen kimsin ki bukadar aşağılıyorsun bu insanları..
resmen hakaret ediyor ..
eleştiri başka hakaret başka eleştirini yap ama dozunda yap gerizekalı..
kimseyi orda rezil etmeye hakkın yok..
ben oraya katılıpkendini böyle küçük düşürenlrere hele daha da sinir oluyorum..
ağızlarını açıp tek laf söyleyemiyorlar..
ekran başında ağlayanlar kuzu postuna dönenler off çok salaklar yaa..
hakanında yarışmacılara şunu bunu diye hitap etmesi beni delirtiyor..
nasıl bırakırsın şunu finale diyor ya..
şu ne ya sensin şu karı kılıklı...
ıvana hanımın elbiseleri hergün kıçının üstünde ,garip garip şapkalar kafasında ama bunları yrışmacılar yapsa,
hemen namus bekçisi olurlar
yok elbisen çok kısa yok kafandaki şapka ne aman allahım at şunu...
ben eminim kimi seçicekleri de bellidir ama böyle milletle dalga geçip reyting rekorları kırıp ünlü olmak işlerine geliyor tabi..
ama bazılrıda çok kötü giyinip çıkıyor yaaaa..
olabilir tabii zevk meselesi ama bu şekilde azarlayıp rezil etmeye hakları yok..
şişko nurrrrrrrrrr şişkooooooooo sen kendine bak zevksiz salak..:KK37:

Son düzenleme:
nurun böyle yorgun bıkkın tavırları sinir ediyor beni. hele çocuk gibi konuşup ilgi beklemesi çok saçma oluyor. birde sürekl şarkı söylemesi olduk olmadık yerlerde çok sinir bozucu. şaka gibi bir kadın. hakanın zevkini beğeniyorum diğerleri foss.

Yarismacilara, hele ki hayatta sorunu olanlara, ozel hayatlariyla ilgili sorular sorup sonra da "ozel hayatini boyle ekranlarda herkese anlatma, burasi moda programi" filan demiyorlar mi, ben de onu anlamiyorum. o zaman ne diye soruyorsun, insanlari utandiriyorsun? dalga geciyorlar insanlarla. :KK33:

Güzel olup da kötü giyinen biri seçilebiliyor bu yarışmada ama tipi yoksa şans vermiyorlar.
O da ilginç.

Hakan çok tatlı bu arada. Bayılıyorum ona. :KK69:

sanırım bugün ki programdaydı nur hanım yarışmacılara bakmab yerine bulmaca çözüyordu.birde çözerken dudaklarını büzüp durdu sanki çok seksi bir şahsiyette sevimli olmaya mı çalışıyor bana mı öyle geliyor çözemedim:)ne kadar saygısızca bir davranış bulmacanın orda ne işi var ne alaka yani!!!
okadar çok yarı finalist seçtiler ki ne yapacaklar bu kadar kadını.bakıyorlar vücudu konuşması falan düzgün hemen bizimlesin diyorlar.artık keyifle izlemiyorum.baktılar tuttu program uzatmak için yarı finale bir ton insan seçtiler.saçmalık!!!

Dikkatimi cekti. Ivana Sert cok iyi bir kadina benziyor. Hic kimseyi rencide edecek, utandiracak seyler soylemiyor. Guleryuzlu, kibar bir hanimefendi.

eşimde ankaraya geldiklerinde tutturdu bana illa sende katıl diye.neyime gerek cümle aleme rezil edip bıracaklar.ben dünyanın en trendysi de olsam 18lik manken gibi bir kızı birinci edecekler belli.ee ne gerek var o zaman.bir de millete bacağını aç falan diyorlar.resmen vücuda bakıyorlar,o zaman güzellik yarışması düzenlesinler.kız afet gibiyse isterse çuval giysin bizimlesin diyorlar.
yadırgadım:nazar:
şiddetle kınadım :nazar:

bu programa katılanlar nasıl bukadar saf oluyor ben de bunu anlamıyorum...

dün nurun uzun tırnaklı kıızn birisine senin elinden yemek yiyen varmı diye sorması çok aşağılayıcıydı..

bugün de çok yorulmuş hanımefendi öle diyor..ne yaptın da yoruldun orda oturup bütün gün poponu büyütüyorsun işte insnaları aşağılayarak ..

bu nurun dudakları silikon mu ya çok merak ediyorum...

Son düzenleme:
bu moda programı değil güzellik yarışması sanki..güzelsen, kötü giyinsen bile seçiliyosun...bugün ki azeri kıza Hakan'ın bakışlarını gördünüz mü resmen bayıldı kıza...bende Hakan'a bayılıyorum ama:KK31::KK69:

hakan oraya katılan bütün güzel kızlara bayıla bayıla bakıyorb bence..
resmen ağzının suyu aktığı gözlerinden belli oluyor..
kesin biyerleri kabarıyordur o programda :KK9: :KK9:

ama bazen gerçekten çok güzel kızlar katılıyor şimdi haklarını yememek lazım
saf oluyolar filan ama bazıları gerçekten çok hoş..

X